0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Инсеминация в Аг Варна
« -: Април 21, 2017, 15:40:26 pm »
Здравейте! Някой правил ли е наскоро инсеминация в Аг Варна?  Разкажете как минава,  с какви лекарства се стимулира и колко излиза цялата процедура?  след лятото ми предстои, та искам да се подготвя психически и финансово 😀 благодаря предварително!
Re: Инсеминация в Аг Варна
« Отговор #1 -: Април 22, 2017, 10:02:13 am »
Никой?   :(  :?
Re: Инсеминация в Аг Варна
« Отговор #2 -: Септември 27, 2018, 11:19:00 am »
Здравейте момичета :) аз правя инсеминация в АГ, има ли и други като мен?
В живота всичко става неочаквано.
*
Re: Инсеминация в Аг Варна
« Отговор #3 -: Септември 27, 2018, 18:18:17 pm »
Питанка,аз се лекувам при Александров.Инсеминация евентуално януари,целим спонтанно.Но пиши как върви,може да си от полза и на други хора.Успех!
Re: Инсеминация в Аг Варна
« Отговор #4 -: Септември 27, 2018, 18:35:49 pm »
Аз съм при д-р Кисьов, той работи с Александров. На мен ми предстои 3 та инсеминация другият месец... надявам се да се получи, ако не минаваме на инвитро. По принцип съм на естествен цикъл и сме без установен проблем.
В живота всичко става неочаквано.
*
Re: Инсеминация в Аг Варна
« Отговор #5 -: Септември 27, 2018, 23:05:53 pm »
Да познавам д-р Кисьов,те са екип и той ме прави документите веднъж по спешност заради извънматочна и после го видях и зададох 1 куп въпроси,много търпеливо ме изслуша и отговори.Значи си на инсеминация без стимулация така ли?В сигурни ръце си ,успех!
Re: Инсеминация в Аг Варна
« Отговор #6 -: Октомври 01, 2018, 10:47:22 am »
Питах за стимулация, но ми казаха ,че няма смисъл след като имам овулация за това я правим на естествен цикъл. Явно тук няма друг при тях който дА прави инсеминация :)
В живота всичко става неочаквано.