0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Ех Рачо, голямо сърце си ти и искреността ти, и добротата ти са възнаградени!
Предайте двамата с Вили на Тео този така важен урок да си благодарен!
Трогна ме, силно и много! Бъдете здрави и много щастливи!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Рачо и мен разплака рано тази сутрин. Аз не съм много активна , но съм минала по пътя Ви и Ви познавам всичките индиректно - Зачатие ми даде много като информация. Да сте живи и здрави с бебчо.
*
Re: Статистика на успеха 2
« Отговор #22 -: Юли 23, 2015, 12:23:58 pm »
С риск да "пресоля манджата" :lol: ще добавя и това,че след дълги уговорки нагласяне на свободни дни/продължили около два месеца/  успяхме  :wink: на 23 .12.14 година да сключим граждански брак. :D Кръстници ни станах семейството с близнаците,за което писах в историята ни. та нали обещанията трябва да се спазват :wink:. Тео май това е и чакал,след два дена избърза да види "белия" свят  :D.Обичайте се!!!!  :D
Рачооо :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:! Нямам думи! Бързо възстановяване на Тео!
*
Re: Re: Статистика на успеха 2
« Отговор #23 -: Юли 23, 2015, 19:38:45 pm »
Рачоооо, ред сълзи, ред сополи. С толкова емоции и чувства ме изпълни. Да сте здрави!
 :bighug:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Re: Статистика на успеха 2
« Отговор #24 -: Юли 23, 2015, 23:22:26 pm »
Ех, Рачо, тъкмо снощи си поплаках на заспиване връщайки се назад. Сега пак по същото време на заспиване ти ме разплака.
Не могат да се опишат с думи тези чувства и емоции от преживяното. Много и до болка познато звучи всичко написано - да.
Много, много щастливи сълзи ви пожелавам!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Beata, прекрасна история! Благодаря, че сподели. Бъдете здрави и се радвайте на всеки миг заедно :)



   La vita è bella
*
Беата, очите ми се напълниха със сълзи от радост и щастие.Спомних си всичко.Всеки удар и всяко ставане.

Благодаря ти, че сподели!

*
Отново, още един щастлив край, двоен при това.
Беата, толкова познато, познато, но и толкова различно. Толкова емоции, как да не си поплаче човек. Много, много щастие ви желая. И още повече здраве!! Богата душа!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Беата, бъдете живи и здрави цялото семейство!  :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Беата, безценно е, благодаря от все  :heartbeat:  за смелостта и за това,
че сподели и ни направи съпричастни на най-съкровените мигове в твоя живот!
В тези силни думи е не само твоята история, в тях е смисъла на Зачатие!
Усмихна ми деня, бъдете много, много щастливи!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Прекрасна развръзка, clevergirl :) Благодаря, че сподели. Наистина най-прекрасните дни са тези, в които гушкаш рожбата си. Много здраве и щастие ви пожелавам :)



   La vita è bella
*
Честито,clevergigl. :D :D Бъдете здрави,за да се насладите на всяка една секунда заедно!! :D Много,много ми е хубаво,когато чета приказки с щастлив край. :D Особено, в нашия форум!! Разбираш,че всеки един миг е имало смисъл да го преживееш!!
Гребете от щастието,clevergirl,заслужили сте си го!!!  :D :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Честито clevergigl, благодаря че сподели.Да сте много здрави и щастливи!