0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Февруарска тема на най-малките :)
« Отговор #580 -: Февруари 28, 2015, 14:34:24 pm »
Здравейте мами, татковци, дечица  :P
Бебо заспа. Сложих му манджата да се готви и сядам малко да си "поговорим"  :P

Хоуп, зъбките четкаме без паста на този етап. На нас една приятелка зъболекърка ни подари ето този сет и Дани много обича да си го ползва  :lol:
http://www.minimod.bg/349/canpol-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D1%8A%D0%B1%D0%B8

Ра4ко, този гащеризон и на мен много ми харесва  :P

Mgstra, дано наистина му минава на Мишо!

Да ви се похвалим  :lol: От вчера Дани върви като го държа за двете ръце. Досега не се сещаше как  :lol: Много му харесва. А на мен за два дни кръстът ми вече се скапа  :lol: А мъжът ми заминава за 10 дни в чужбина и ще трябва да се упражнявам само аз  :lol:

Доживях и да го дават за пример. Вчера по време на разходката той си стои кротко в количката, а една майка с детенце, което не иска да стои в количката, съответно тя го носи с една ръка и с другата бута количката (позната история). И му казва: "Виж това бебе колко е малко, а си стои в количката, а ти не искаш"  :lol:

Вече втори ден заспива сам (без да съм в стаята при него). Въобще животът изглежда много по-розов от преди 2 месеца.  :lol:
*
Re: Февруарска тема на най-малките :)
« Отговор #581 -: Февруари 28, 2015, 15:07:08 pm »
Смайли, ще става все по-наситено розов  :lol: Със всеки изминал ден ще се променя детенце и все повече ще се забавлявате заедно. Предстоят ви много хубави дни  :)


*
Re: Февруарска тема на най-малките :)
« Отговор #582 -: Февруари 28, 2015, 15:09:43 pm »
Маузи, и за космонавта, и за чувала си е въпрос на лична преценка. Моите имат и гумирани панталони и гумени ботуши, но това е по-скоро за кличат, където много вали. А и за да се предпазят от цапане. В градината им искат и на двамата да има там и понеже не мога непрекъснато да мисля за това, съм им взела и един за там. София има и космонавт, но й го обличам, когато слизаме да играе в двора и е под нулата (тази зима дали е имало и пет пъти, не знам). Иначе й слагам клин (на момче може и чорапогащник) и панталон. С космонавта не е толкова подвижна. Малко е като мечка. А тя обича да търчи и да се премята. Преди малко ходих с нея до библиотеката. Сложих я в количката (не че не може да ходи, но е много бавна) и й закопчах чувала. А и с космонавта е повече обличане и събличане. Най-добре, ако може и двете да си ги има човек и да ги ползва според случая.
Знам, че има момичета, които пазаруват от май тойс. Можете да се комбинирате, ако решите, за да ви излезе доставката по-евтина. Може и от други сайтове, разбира се. Избор има.

Мгстра е права. Подкрепям я. И (почти) ще можете да си живеете по стария начин, когато поотраснат. Синът ми издържа вече цял концерт (два часа). Сега вече нямам проблеми да си го водя навсякъде с мен. Е, трябва само да гледам да е нещо, което го интересува и него, за да не умре от скука.

Re: Февруарска тема на най-малките :)
« Отговор #583 -: Февруари 28, 2015, 18:58:37 pm »
Мешко, искрено ти съчувствам за Явор. Какво толко много пиете, след като е вирус?


Aми пием суметролим, изопринозин, мукоплант лека нощ, цинабсин, назик за хремата и мултивитамини. Вече е доста по-добре, но продължава да се храни много малко. дано и вие да се оправите бързичко.
<br />[link=http:
*
Re: Февруарска тема на най-малките :)
« Отговор #584 -: Февруари 28, 2015, 21:40:42 pm »
Мишо днес е много по-добре. Прояви желание за храна, не е вдигал висока температура.
Аз му давах само панадол за температурата и проспан, че започна леко да се прокашля. Мисля, че до ден-два ще е съвсем добре.


Re: Февруарска тема на най-малките :)
« Отговор #585 -: Март 01, 2015, 11:08:05 am »
Заповядайте в новата мартенска тема:P

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50976.0