0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!   :D
Може ли някой да ми пише (може и на лични) къде в София има дистрибутори или магазини, които да предлагат естествен паркет на "Балкан паркет".  Благодаря ви предварително! 
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
*
Re: Къде в София има дистрибутори на "Балкан паркет"?
« Отговор #1 -: Септември 05, 2008, 21:31:15 pm »
А с какво този "Балкан паркет" се различава от другите? Питам, защото сме в процес на обзавеждане, и сега събирам информация :)
Виж www.parket.bg Може да им звъннеш на 822 0 222 и да питаш.
Ние мислим те да ни изциклят дюшемето.
Re: Къде в София има дистрибутори на "Балкан паркет"?
« Отговор #2 -: Септември 06, 2008, 16:07:44 pm »
Благодаря, Дианка!  :D Ще проверя там.
Купували сме преди време от тази фирма паркет и е с добро качество, а сега ни трябват няколко квадрата за донареждане само. За съжаление магазина, в който го продаваха вече не съществува.
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
Lichno az sam mnogo kaprizna i darja mnogo na uyuta vav doma si  za temata parket sam razglejdala vsichki saitone koito sam namerila. Hodila sam i po fabrikite za parket i  sam ostanala sas vpechatlenieto che POLEX sa nai golyamata fabrika za parket vav balgariya  cenite im sa po niski v sravnenie sas drugite i kachestvoto  e po visoko  i nay vajnoto ne se podlagvaite  nai veche na kachestvoto a vnimavaite za geometriyata na parketa zashtoto ot tova zavisi sled godini dali shte ima fugi ili ne   i da ne propusna da odbeleja che mogo golyama rolya igrae i maistora koito go redi i cikli
*
valito , моля, пиши на кирилица и от време на врече слягай по някоя точка, че едва разбрах какво си писала.
http://www.balkanparket.com/indexbg.html

Предполагам , че тази фирма търсиш. Това е официалният им сайт , може да ги попиташ къде в София имат магазин  :wink:
*

    радо

Здравейте.Съвсем случайно попаднах на този пост.Ще ми бъде приятно ако някой от Вас има интерес и звънне за повече информация.Аз съм търговският директор на фирма "Балкан Паркет"ООД
И не си мислете че продаваме само и единственно на едро-важни сте Вие клиентите,а не колко квадрата продваме.
Поздрави на всички
Радослав Георгиев
тел.0878559979
Според мен са изключително некоректни!
Re: Къде в София има дистрибутори на "Балкан паркет"?
« Отговор #8 -: Октомври 15, 2015, 09:06:28 am »
Изключително некоректни,лошо качество на паркета,невъзпитани служители с нагло поведение. Създадават големи проблеми.