0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #460 -: Март 17, 2015, 16:44:10 pm »
Момичета на 12 ден от трансфера, рано ли е за уринарен тест? osi_13 Самият ден на трансфера за ден 1 ли се брои или пък следващия ден е ден 1? Трансферът ми беше на 3 ден.
С трансфер на 3-ти ден ти е доста рано за уринен,според мен утре пусни кръвен той е много по-точен.Късмет!

Успешен старт на всички и много положителни резултати  :wink:

*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #461 -: Март 17, 2015, 17:26:01 pm »
От горчив опит не прави уринен още. Дори и този ранния.
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #462 -: Март 18, 2015, 14:10:39 pm »
Момичета на 12 ден от трансфера, рано ли е за уринарен тест? osi_13 Самият ден на трансфера за ден 1 ли се брои или пък следващия ден е ден 1? Трансферът ми беше на 3 ден.
И според мен е рано за уринен, мила! Аз си направих чак на 13-ти ден след трансфер на 5-ти ден и черата беше едва забележима. Може да се разочароваш ненужно...
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #463 -: Март 19, 2015, 15:45:29 pm »
Здравейте, идвам да споделя най - голямата радост, след трансфер на 5ти ден на 04.03, вчера и на кръвен тест се потвърди, че съм бременна. Никога не съм изпитвала толкова силни емоции и не знам как да ги контролирам. Пожелавам успех на всички, имайте вяра на лекарите си и чудото ще се случи.
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #464 -: Март 19, 2015, 16:02:36 pm »
Здравейте, идвам да споделя най - голямата радост, след трансфер на 5ти ден на 04.03, вчера и на кръвен тест се потвърди, че съм бременна. Никога не съм изпитвала толкова силни емоции и не знам как да ги контролирам. Пожелавам успех на всички, имайте вяра на лекарите си и чудото ще се случи.
Честито! :balk_47: Лека бременност и здраво бебче на финала! :bori_016: :bori_005: Очакваме те в темата на бременните!
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #465 -: Март 19, 2015, 17:45:32 pm »
badeshamama1 Честито и безпроблемно бременеенеее!!!
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #466 -: Март 19, 2015, 18:08:23 pm »
badeshamama1 честито и от мен и спокойни 9 месеца със страхотен пухкав финал!  :D

*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #467 -: Март 19, 2015, 22:46:25 pm »
Бъдещамама Честито и от мен!!! Пожелавам ти чудесни и безгрижни 9 месеца и после живо и здраво бебче. :bighug:
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #468 -: Март 20, 2015, 12:05:08 pm »
Здравейте, има ли някой който е вливал ОКТАГАМ, Интересува ме кога е правил вливките-в коя седмица и колко време продължава самото вливане и имал ли е някакви странични ефекти. Благодаря предварително!
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #469 -: Март 21, 2015, 10:07:01 am »
Момичета стискайте палци, днес ми дойде и се надявам да стартираме. Нов месец, нов късмет. Успех на всички  :crossfingers:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #470 -: Март 21, 2015, 10:27:25 am »
lilibel успех стискам силно палци!  :P
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #471 -: Март 21, 2015, 10:30:36 am »
Лилибел, Април е толкова хубав месец. Нека ти е на късмет  yahoo_17
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #472 -: Март 21, 2015, 12:08:29 pm »
Лилибел успех и от мен дано това е твоя месец! Стискам палци :-)
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #473 -: Март 21, 2015, 12:35:58 pm »
Привет,вече съм по-добре след лапарото.
Лилибел стискам ти палци.
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #474 -: Март 21, 2015, 15:19:44 pm »
Мерси на всички  :bighug: сигурна съм, че следващите месеци ще има много двойни чертички! Обзело ме е едно такова пролетно настроение, вярвам, че нещата ще се оправят към добро. Явно слънцето навън ми действа много положително напук на днешния работен ден  :lol: Веситаа ти как си?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #475 -: Март 21, 2015, 17:09:36 pm »
Добре съм лилибел, като изключим гаденето от 2-3 днес ми е още по отпаднало надявам се да отмине това неразположение скоро,чакам с нетърпение вторник:-)
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #476 -: Март 22, 2015, 09:53:15 am »
Ще мине Веситаа, това са дребни неудобства в сравнение с щастието да чуеш сърчицето/сърчицата и да знаеш, че вече не си сам дори в най-самотните си мигове, че винаги с теб са двете човечета, можеш да им говориш колко е хубав света който ги очаква и как заедно ще го направите още по-хубав. Еххх представям си колко ти е щастливо, чакам с нетърпение кога и на мен ще ми се гади - ако ще 24 часа в денонощието да ми се гади, само да стигна до този момент.
Аз пък пак съм с типичните ми ПМС симптоми - снощи толкова ми беше зле, хапнах съвсем малко грейпфрут и веднага започна да ми се гади. Единственото ми спасение е съня, аз така се лекувам и добре че заспах още в 9, иначе не знам какво щях да правя. Докато пия хапчета съм добре, цикъла ми идва без да усетя, обаче спра ли хапчетата след 2-3 месеца пак ми се влошава положението  :( Иска ми се вече да ми се гади ама не заради цикъла, а заради бременност - поне ще имам стимул да го издържа психически и физически. Понеделник съм на преглед, дано да съм чиста и започваме да дебнем за Я  :)


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #477 -: Март 22, 2015, 14:13:34 pm »
Добре съм лилибел, като изключим гаденето от 2-3 днес ми е още по отпаднало надявам се да отмине това неразположение скоро,чакам с нетърпение вторник:-)
Здравй, Веси! Ти в коя г.с си? аз съм в 7-ма и съм със същите неразположения, постоянно ми се повдига, особено вечер....
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #478 -: Март 22, 2015, 14:36:02 pm »
lilibell стискам палци това да е твоя, дори бих казала нашия месец.  :D Аз съм в очакване също на цикъла и да видим. Пожелавам ти да ти се догади следващия път от бременност. ще си правим компания, няма да се оставяме... ей така .. както каза и слънцето вече е с нас.
Веситааа ще отмине и спокойствие и само спокойствие и положителни мисли. Изживей този вълшебен миг от 9 месеца без тревоги.

*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #479 -: Март 22, 2015, 18:08:59 pm »
lilibell стискам палци това да е твоя, дори бих казала нашия месец.  :D Аз съм в очакване също на цикъла и да видим. Пожелавам ти да ти се догади следващия път от бременност. ще си правим компания, няма да се оставяме... ей така .. както каза и слънцето вече е с нас.
Веситааа ще отмине и спокойствие и само спокойствие и положителни мисли. Изживей този вълшебен миг от 9 месеца без тревоги.
:bighug: :bighug: :bighug: ще стане, вярвам в това. Всички ще успеем, просто ще е по трудния начин. Имам някакво усещане за април, дано не ме подлъже шестото ми чувство  :D


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети