0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,
днес се регистрирах и с риск да ме бичувате, се питам - има ли такива мами/семейства, които са се възползвали от фонд за репр.здраве, а след това сте забелязали големи харчове около бебето/бебетата.

Разбира се, всеки има право да дава най-доброто според него на своето дете, но тук става дума за друго, ако схващате мисълта ми.

И като майка мога да кажа, че съм гледала и гледам детето си и с 2 и с 200 лв. на ден.


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Аз я схванах и си абсолютно права, нали затова, все се "пеним" за него :lol:


При положение, че наистина има хора, за които сумата е непосилна...
А за други няколко хиляди не са проблем, но все пак се възплзват от фондове.
Но аз засега нямам досег с фондове, просто ми стана любопитно :)
Чакайте сега, Фонда не е вид социална помощ, а финансиране за хора с репродуктивни проблеми. Темата ми се струваммалко неуместна.
*
Чакайте сега, Фонда не е вид социална помощ, а финансиране за хора с репродуктивни проблеми. Темата ми се струваммалко неуместна.
И на мен.Авторката има ли репродуктивни проблеми и ползвала ли е средства от ФАР?
Защото ако е минала през няколко процедури мисля, че ще е по наясно с нещата.
*
Чакайте сега, Фонда не е вид социална помощ, а финансиране за хора с репродуктивни проблеми. Темата ми се струваммалко неуместна.
Съгласна съм.
Все едно здравно осигурено лица, но с добър социален статус да си плащат за операция.
Който се е сблъсвал с това и е минал пътя добре знае колко още средства освен фонда са необходими за една процедура, не еднократно.
Пиша това като човек, одобрен, получил заповед и въпреки това не използвана поради ред пичини.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Фондът е за всички.
Всеки да си гледа в неговото канче - така светът ще стане една идея по-добър.