0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Малък Иво вече е у дома и двамата сме заедно
« Отговор #60 -: Юни 07, 2016, 17:27:54 pm »
Звучи много лесно и хубвао.Дано и на мен да ми се получат нещата защото и аз без партньор ще подавам документите за осиновяване на детенце и аз искам да сме двама.Малко ме страх дали ще стане и дали социалните няма да се отнесат лошо.Незнам дали имам шанс сама да ме се получат нещата.
*
Re: Малък Иво вече е у дома и двамата сме заедно
« Отговор #61 -: Юни 07, 2016, 20:36:22 pm »
И от теб зависи какви критерии си посочила. Не само от социалните.

*
Re: Малък Иво вече е у дома и двамата сме заедно
« Отговор #62 -: Юни 25, 2016, 16:55:47 pm »
Звучи много лесно и хубвао.Дано и на мен да ми се получат нещата защото и аз без партньор ще подавам документите за осиновяване на детенце и аз искам да сме двама.Малко ме страх дали ще стане и дали социалните няма да се отнесат лошо.Незнам дали имам шанс сама да ме се получат нещата.

suzantom, аз също съм осиновител и поддържам връзка и с други осиновители. Познавам няколко жени, които са без партньор и вече осиновиха, не разбирам защо социалните да се отнесат лошо.
Желая ти да е безпроблемно събирането на документи, срещите и изготвянето на доклада. Ако имаш въпроси около процедурата или нещо те тревожи, непременно пиши. Но по-добре е да създадеш своя тема, ако се затрудняваш пиши ми на лични, мога и аз да пусна нова тема, свързана с твоите въпроси.
« Последна редакция: Юни 25, 2016, 17:39:44 pm от marsi »

Re: Малък Иво вече е у дома и двамата сме заедно
« Отговор #63 -: Юли 10, 2016, 01:53:11 am »
Това, че си сама ,Suzantom, е без значение. Имам две осиновени деца сама, а в нашата поддържаща група има още няколко като мен. Колко бързо ще стане зависи от т.н. ти "претенции", т.е. ограничения в произхода. Ако държиш на бг произход приготви се за дълго чакане. Успех и се запаси с много търпение. Хубавите неща стават бавно, но стават.
Re: Малък Иво вече е у дома и двамата сме заедно
« Отговор #64 -: Юли 17, 2016, 19:29:12 pm »
Няма притенции относно произход и пол единственото което съм посочила е да няма видими белези от друг произход.Ще видим не се предавам. :D