0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #260 -: Ноември 30, 2014, 20:45:56 pm »
Маури, честити бебчета! Да са ти живи и здрави!
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #261 -: Ноември 30, 2014, 21:22:47 pm »
Маури, честити да са ти бебчовците - здрави и много обичани :)
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #262 -: Ноември 30, 2014, 22:24:37 pm »
Честито мамо Маури :D да са живи и здрави,да ви радват и да са вашата гордост
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #263 -: Ноември 30, 2014, 22:46:04 pm »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50781.0

Честито и от мен, пишете тук , обещавам на всички който им предстои тази среща пно още една темичка  :lol:
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #264 -: Ноември 30, 2014, 23:18:15 pm »
Maury,честито-здрави и послушни да са ти бебчо и бебка,а на теб бързо възстановяване!
Mgstra,стискам ти палци за утре и дано всичко да мине гладко,безпрепятствено и незабравимо!И накрая-сладък бебчо да осмисля дните ти!Събитието е вече на финалната права!Бъди силна и много, много щастлива!!!
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #265 -: Ноември 30, 2014, 23:55:37 pm »
Ехххх, Maury , какво да те правя с това пререждане.... Освен да ти простя след тая хубава новина  :)
Много се радвам за теб и малките душички, бъдете здрави и много щастливи заедно с Антония и Мартин!

Момичета, благодаря на всички за пожеланията. Ще пиша при първа възможност  :)


Re: Тема на бременните №93
« Отговор #266 -: Декември 01, 2014, 00:20:12 am »
Mgstra, успех ти пожелавам и ще те чакаме с най- прекрасната новина!
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #267 -: Декември 01, 2014, 01:34:46 am »
Мгстра успех   утре  :)

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #268 -: Декември 01, 2014, 06:55:02 am »
Пожелавам леко и безпроблемно раждане на Mgstra!Очакваме появата на голямо-малко момче :)! :P
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #269 -: Декември 02, 2014, 13:29:55 pm »
« Последна редакция: Декември 02, 2014, 13:32:03 pm от marsi »

Re: Тема на бременните №93
« Отговор #270 -: Декември 03, 2014, 07:57:16 am »
Добро утро,коремчета!
Как сте?Какво правите?
Аз не мога да намеря време да драсна два реда за съжаление :oops:  .Правя си курсовата работа и почнах да се подготвям и за изпитите през януари.В понеделник бях на ЖК ,бебчо вече е 1087гр.
Момичета вие решили ли сте каква помпичка за кърмене ще си вземете?Аз съм се насочила към електрическа,но се чудя каква марка да е дали на Авент,Медела или Томи Типи .Имам още време ,но ми се иска всичко да е готово до средата на януари.
Хубав ден за сега  :balk_64:

*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #271 -: Декември 03, 2014, 11:12:17 am »
Днес мама mgstra роди своя втори син Никола, честито!  - тема за поздрави  :D

Marsi, благодаря ти за темата и хубавите пожелания от теб, всички останали момичета и Рачо  :)


Re: Тема на бременните №93
« Отговор #272 -: Декември 03, 2014, 11:56:00 am »
Марина,в майчин дом на 12 етаж имаше помпа на медела за общо ползване и бе много хубава...аз като отидох да си купувам помпа продавачката каза,че и ръчните вършат същата работа та за туй се отказах от електрическата и между другото си взех по обикновена помпа не маркова и съм доволна :)
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #273 -: Декември 03, 2014, 12:40:07 pm »
Марина, аз си купих двуфазната на Медела, обаче още не мога да ти споделя впечатление :) Четох много добри отзиви за нея, но както е казала Алекс, сигурно има и по- обикновени хубави. Аз я купих на лудия петък на Хиполенд и имаше и шишенца с нея.
Ние сме вече 1900 гр. и трябва да сме 2 в 1 до Нова година. Вчера шийката ми беше почти 3 см., какво и влияе и аз незнам. Все лежа, а тя един път е дълга, един път къса  :?
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #274 -: Декември 03, 2014, 12:42:36 pm »
marina vdb да ти споделя моят опит с помпите. Определено където и да попиташ и да попрочетеш на Медела са най-силно препоръчвани и сигурно има защо :) Аз обаче с медела така и не успях да се изцедя, а ми бяха дали електрическа назаем. За сметка на това и с ръчната на Авент се справих превъзходно! Затова и в последствие понеже се наложи 4 месеца да се цедя вече си купих електрическа на Авент и съм си доволна. Моят съвет е ако има някой да ти услужи с помпа за първите дни докато видиш как ще тръгне, дали ще ти е необходима изобщо а и дали ще ти пасне, защото всички са фенове на Медела и аз в началото се сдухах, че не правя нещо като хората и после от приятелки разбрах че и те не са успели, та явно не пасва на всеки ;) Иначе  цените и на едните и на другите електрически са :?
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #275 -: Декември 03, 2014, 13:17:20 pm »
Благодаря ви момичета за съветите  :bighug: :bighug: :bighug:
От сестра ми имам ръчна на Авент.Но като се сетя предният път как ме заболяваха ръцете докато се изцедя и сега за това се насочих към електрическа.Честно казано за сега клоня към помпата на Томи Типи може би защото си взех и на същата марка шишета.Но имам още малко време за да взема решение на 100%.

*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #276 -: Декември 03, 2014, 13:33:08 pm »
Най-добрата марка помпи се нарича БЕБЕ. :wink: Слагайте шушулката на гърда от първия миг (най-добре до час след раждането) и на всяко пробуждане и размърдване.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #277 -: Декември 03, 2014, 15:12:01 pm »
Най-добрата марка помпи се нарича БЕБЕ. :wink: Слагайте шушулката на гърда от първия миг (най-добре до час след раждането) и на всяко пробуждане и размърдване.
Много добре казано :) Аз с помпата колкото и да цедях все си капеше. Откакто засука малки опитвам да цедя след него и само дето цапам помпата  :lol:
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #278 -: Декември 03, 2014, 17:01:53 pm »
здравейте коремчета!малко ми е рано,но мисля да заложа на ръчна помпа или на бебето  :wink: и аз бях вчера на ЖК и моето шушулче върви все със седмица напред вече е в 15 г.с.,ама този път се криеше срамежливо на УЗ  :D

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #279 -: Декември 03, 2014, 22:38:36 pm »
Като стана дума за помпи,да споделя,че имам ръчна Медела "Хармони",заедно с шишенце,които са ползвани много малко и все не ми остсвс време да я обявя в Борса "Зачатие".Не съм мислила и за цената,но ако някой проявява интерес да пише на лични и ще се договорим нещо.Аз бях доволнс от нея.Не съм пробвалс обаче електрически и незнам каква е разликата.Но тази ръчна върши работа със сигурност.