0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #140 -: Март 12, 2009, 08:45:23 am »
Здравейте, аз съм след спонтанен аборт в 5 седмица.Искам да попитам може ли да се нарави цветна снимка още след края на този цикъл ?
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #141 -: Март 12, 2009, 08:46:53 am »
Здравейте, аз съм след спонтанен аборт в 5 седмица.Искам да попитам може ли да се нарави цветна снимка още след края на този цикъл ?
първо доктора ти да ти каже причините за аборта и само той може да каже дали да направиш снимката сега или след месец. мисля, че е по-добре да изчакаш един цикъл след аборта.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #142 -: Март 12, 2009, 18:47:38 pm »
Пак съм аз! Ако някоя от вас, момичета, си е правила ЦС в М. Алфа в Пловдив - моля да пише как протичат там нещата????? :help:
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #143 -: Март 12, 2009, 20:39:04 pm »
Мерси, утре съм на преглед и ще видя какво ще предложи доктора.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #144 -: Март 12, 2009, 21:32:34 pm »
Пак съм аз! Ако някоя от вас, момичета, си е правила ЦС в М. Алфа в Пловдив - моля да пише как протичат там нещата????? :help:

Аз правих лятото. При д-р Даскалов. Моята беше с упойка. Няколко часа преди това гладна жадна. И това е. Бързо минава, полежаваш малко слд упойката и си отиваш в къщи. Питай ако още нещо те интересува.
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #145 -: Март 12, 2009, 21:56:22 pm »
Хм, :ask: В момента съм : osi_12. Въпроси хиляди, а отговорите, които се опитвам да си дам, нещо се губят. Упойката пълна ли беше или не?
А на другия ден може ли да се ходи на работа без проблем? Или трябва да си взимам болничен?
[
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #146 -: Март 12, 2009, 22:03:01 pm »
Пълна беше упойката.А за работа мисля, че няма да е проблем. Но все пак зависи какво работиш. При кого ще я правиш снимката? Мисля, че няма да е проблем да ти се даде болничен.
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #147 -: Март 13, 2009, 13:33:44 pm »
zdraveite  iskam da popitam kolko produljava edna laparoskopiq. predstoi mi v kraq na tozi mesec i 4esno da si kaja 4etq mnogo va6i mneniq i suveti i me obhva6ta o6te po golqma panika za6toto moqt MC e s ujasna bolka i se dvuomq  s upoika ili ne .
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #148 -: Март 13, 2009, 13:53:49 pm »
 Здравей , vaniq83!
Темата е за цветна снимка и хидротубация.
Разбирам, че на теб ти предстои лапароскопия, което си е хирургическа интервенция и се прави под пълна упойка.
Няма за какво да се безпокоиш.
Самата операция не е много продължителна, но все пак при всеки е различно, защото зависи от индивидуалното състояние на пациентката.

Ето ти тема за лапароскопията, защото въпросът ти не е за тук  http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=19129.0

И, моля, пиши на кирилица!
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #149 -: Март 17, 2009, 18:23:31 pm »
Пълна беше упойката.А за работа мисля, че няма да е проблем. Но все пак зависи какво работиш. При кого ще я правиш снимката? Мисля, че няма да е проблем да ти се даде болничен.
С ЦС няма да стане нищо поне за сега, докато ги има онези гадинки. Много са упорити и битката с тях май ще е епична. Иначе за болничния-няма да има проблем, но пък не искам да отсъствам от работа и затова най-добрия вариант би бил през съб. или неделя. Така ще имам време за възстановяване(ако е нужно).
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #150 -: Март 25, 2009, 12:53:23 pm »
Здравейте, аз минах през 2 хидротубации и диагнозата беше двустранна непроходимост като първият път казаха че има вероятност да е станал спазъм на тръбите. По тази причина ме насочиха за лапароскопия, която мина в петък и резултата е, че еданата тръба  е наред и си пропуска идеално, а другата  запушена от ендиметриозни сраствания, които са горили. Имала съм и малки кисти от същия тип на единия яйчник. Това го пиша с цел да кажа, че хидротубацията явно не е много надежден метод и дори и да даде отрицателен резултат това не е окончателно. Пожелавам на всички успех и дано са по-малко грешките от страна на лекарите :).
url=http://lilypie.com][/url]
[/url
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #151 -: Март 26, 2009, 11:28:33 am »
Zdraveite i na men mi praviha v4era hidrotubaciy,misleh si,4e mnogo 6te boli,no me boly savsem leko,moite trabi sa nared i vsi4ko mina mnogo barzo.Doktorkata e Kalcheva na men mi vze 150lv,mnogo sam dovolna ot ney i ot sestrata,vnimatelni,lubezni i mnogo priytni,dano skoro da moga da se pohvaly i az s bebe,a za cvetnata snimka mnogo bolyla taka mi kazaha edna poznata sa i pravili vav Varna i e prepadnala.Ako nykoi iska moje da mi pi6e rosica_dolapchieva@abv.bg,6te otgovory s nai-golymo udovolstvie:),izvinyvam se za latineca,no nymam kirilizator!
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #152 -: Март 26, 2009, 17:50:14 pm »
 Tarja ,моите резултати бяха същите като твоите и аз не съм пила нищо,просто директно пристъпихме към лапароскопия.Ако нещо те интересува с радост ще ти отговоря
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #153 -: Март 26, 2009, 18:30:38 pm »
Ехееее, Меченеце, ако погледнеш датата на поста ми ще видиш, че е от преди повече от две години  :wink:
Оттогава много вода изтече при мен - и лапаро правихме и няколко процедури...
         Equally Destructive
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #154 -: Март 26, 2009, 18:39:27 pm »
Ха-ха,да бе вярно ,ама като съм патка заспала.......Нищо,имах желание да помогна ,е следващия път  :lol: :lol: :lol:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #155 -: Март 26, 2009, 18:54:11 pm »
Zdraveite i na men mi praviha v4era hidrotubaciy,misleh si,4e mnogo 6te boli,no me boly savsem leko,moite trabi sa nared i vsi4ko mina mnogo barzo.Doktorkata e Kalcheva na men mi vze 150lv,mnogo sam dovolna ot ney i ot sestrata,vnimatelni,lubezni i mnogo priytni,dano skoro da moga da se pohvaly i az s bebe,a za cvetnata snimka mnogo bolyla taka mi kazaha edna poznata sa i pravili vav Varna i e prepadnala.Ako nykoi iska moje da mi pi6e rosica_dolapchieva@abv.bg,6te otgovory s nai-golymo udovolstvie:),izvinyvam se za latineca,no nymam kirilizator!

Ползвай КРЕДОР щом нямаш кирилица.Намира се в ляво над прозореца в който пишеш:)
*

    mimi---i

Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #156 -: Април 02, 2009, 18:14:37 pm »
zdr.izskam da vi popitam dali  cvetnata snimka e s palna upoika ili ima i drugi vidove.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #157 -: Април 02, 2009, 18:33:03 pm »
Добре е първо малко да се потърси и почете. Освен това тук пишем на кирилица.
Заповядай : http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=33383.0;all
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #158 -: Юли 11, 2009, 10:47:22 am »
Zdraveite,ve4e imam s kakvo da se pohvaly,neznam dali hidrotubaciyta e povliyla,no 2meseca sled tova testa mi pokaza 2 chertichki i sam adski shtastliva:),a opitite byha ot dve godini,fevruari jivot i zdrave ochakvame bebe!

Бел. мод. - моля пиши на кирилица!
« Последна редакция: Юли 11, 2009, 19:32:04 pm от Pesheck »
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #159 -: Юли 13, 2009, 17:22:56 pm »
доктора ми каза че трябва да направим цветна снимка за проходимост на тръбите. на регистратурата когато попитах колко струва ми казаха хидротубация - 130 лв. и защото се сетих че съм алергична към лекарства ги попитах дали трябва да говоря с лекаря пак те ме питаха дали съм алергична към йод, което ме навежда на мисълта че изследването е с йод. та сега всъщност незнам точно какво ще ми правят.