0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #100 -: Януари 30, 2008, 19:40:54 pm »
Здравейте, момичета, като чета какво сте писали и аз се успокоявам, че не е чак толкова страшно. Аз сигурно ще ходя в петък при д-р Владимиров. Дано само ми е свършил цикълът. Моят продължава  около седмица, а петък ми е седмия ден. Ако отида в събота, дали ще ме приеме доктора, знаете ли до колко часа работи и дали трябва да се обадя предварително :ask:   Надявам се и при мен всичко да е ок и да започнем подготовка за инсеминацията
хейй  :D и аз ще ходя в петък при него :D,може да се засечем :wink:
п.п. незнам дали работи в събота :(
УСПЕХ :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #101 -: Януари 30, 2008, 22:29:36 pm »
radiivanova ,успех :crossfingers:за добър резултат.
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #102 -: Януари 30, 2008, 22:36:22 pm »
Здравейте, момичета, като чета какво сте писали и аз се успокоявам, че не е чак толкова страшно. Надявам се и при мен всичко да е ок и да започнем подготовка за инсеминацията

Изобщо даже не е страшно. Ще стискаме палци за добри резултати. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #103 -: Януари 31, 2008, 12:08:43 pm »
Ако отида в събота, дали ще ме приеме доктора, знаете ли до колко часа работи и дали трябва да се обадя предварително :ask: 

Звънни и го питай. Аз също ще ходя в събота, но утре трябва да се чуем, за да ми каже точно кога.
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #104 -: Януари 31, 2008, 12:40:07 pm »
 Благодаря за бързите отговори, утре ще ходя. Дано всичко е ОК, ще пиша за резултата
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #105 -: Февруари 01, 2008, 12:02:22 pm »
Момичета, благодаря ви за милите думи и за успокоението относно процедурата.След като мине всичко ще ви пиша. :)
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #106 -: Февруари 01, 2008, 16:38:08 pm »
 Здравейте, мина моята хидротубация, доста ме боля въпреки, че бях взела аулин  :( След това ми трябваха десетина минути отвън, за да се посъвзема. Сега болката е по-скоро преминала в тежест. Ноооо резултата най ме радва- двустранно проходими тръби :lol:
Местя се в темата за инсеминациите!
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #107 -: Февруари 01, 2008, 17:07:12 pm »
Браво за резултата! Пожелавам ти бързо да се преместиш и в бременната тема  :goodluck:
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #108 -: Февруари 01, 2008, 17:46:13 pm »
супер :D!tinam една стъпка си по-близо вече :wink:..болката се забравя :D,важно е,че са проходими!!успех миличка :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #109 -: Февруари 01, 2008, 21:22:29 pm »
Радвам се за добрия резултат ! Дано скоро ни зарадваш с :bfp: !
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #110 -: Февруари 01, 2008, 21:44:09 pm »
Всеки е с различен праг на поносимост към болката.
По- важен е резултата, а при теб е прекрасен.
Успех на инсеминацията! :)
« Последна редакция: Февруари 01, 2008, 23:35:43 pm от galli »
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #111 -: Февруари 01, 2008, 23:32:00 pm »
tinam,браво ,страхотен резултат.Успех от сега нататък :crossfingers:
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #112 -: Февруари 03, 2008, 10:52:40 am »
 Благодаря ви за подкрепата! Вярвам, че всички ще успеем! :bighug:
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #113 -: Март 31, 2008, 14:58:54 pm »
А д-р Николова от Тина Киркова каза да не се поставят никакви свещички преди процедура, да не се замърсява.
Какви обезболяващи може да се вземат преди това, течен аналгин ли, аулин ли, предложете нещо, моля ви!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #114 -: Март 31, 2008, 18:50:48 pm »
аз не съм взимала нищо преди цветната снимка нито след нея но един аулин и да не помогне няма да навреди-ако ще си по-спокойна вземи
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #115 -: Април 01, 2008, 00:28:05 am »
А хидротубация с лечеба цел правил ли е някой?
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #116 -: Април 03, 2008, 09:29:19 am »
А д-р Николова от Тина Киркова каза да не се поставят никакви свещички преди процедура, да не се замърсява.
Какви обезболяващи може да се вземат преди това, течен аналгин ли, аулин ли, предложете нещо, моля ви!
тъй като свещичките се слагат ректално,се чудя как пък точно ще се замърси...???
в клиника "надежда" се изписват свещички тилкотил три броя!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #117 -: Април 03, 2008, 11:07:27 am »
Преди малко направиха цветна снимка на сестра ми, има проблем, май ще трябва да минат по нашия път.Стана ясно защо два пъти са ставали извънматочно, много сраствания има.
А можете ли да ми кажете до кога има смисъл да се подават документи за ЗК, към май месец може ли да се подават, знаете ли.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #118 -: Април 21, 2008, 16:55:08 pm »
Да ви питам, има ли начин да се оправи проблемна тръба, за сестра ми питам, има доста сраствания, в нея веднъж е имало извънматочна, пропуска си, но на снимката има тъмни участъци на няколко места.И лекарката каза, че е малко вероятно да е действаща, но нищо не се знае.
Може ли да ни препоръчате при кой може да се направи пластика, за някакви инжекции сме чували, има ли смисъл.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #119 -: Април 25, 2008, 23:09:57 pm »
Тук намерих най-подходящото време да попитам нещо,което ме мъчи. два месеца ходя на лекар с идеята да направя хидротубация,но се оказва, че фоликула е доста голям и тест за проходимост на тръбите не е подходящо да се прави. А аз ходя съвсем в началото на цикъла-първия път-на 10 ден, а втория-на 9 ден.Трудно ще ми е да отида по-рано,понеже менструацията ми продължава обикновено до 7 ден.док каза да пробвам да отида на 6-7 ден,но не е ли опасно да се прави хидротубация след като имаш все още кървене(зацапване).Предполагам, че лекарката е права,но все пак да попитам,за собствено успокоение (ако вида и други мнения е друго).