0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #420 -: Септември 29, 2014, 16:51:51 pm »
Григор премина успешно първи кръг на турнира с победа над Фернандо Вердаско  с  6-1  3-6  6-3  , 1 час и 35 минути много оспорвана игра. Браво, успех и в следващите кръгове!  :)

Предполагам, че следващите срещи на Гришо и Цвети ще бъдат в сряда, още не е обявена програмата.
« Последна редакция: Септември 29, 2014, 17:00:30 pm от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #421 -: Септември 29, 2014, 21:41:04 pm »
За да не спамя консервната тема, тук пускам снимка на мазето на другаря Спасов. Любимо ми е това негово мазе. (Другарят Спасов е литературен герой, не съществува реално).
http://detstvoto.net/uploads/posts/2011-03/1300129397_maze-copy.jpg

Жибруле, докарваш го!  :wink: osi_9
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #422 -: Септември 29, 2014, 23:36:12 pm »
Мими, много гладиш. Затова ти гори ютията. На мен досега не ми се е случвало.  :lol:

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #423 -: Септември 30, 2014, 05:55:11 am »
Добро утро, милички  :D
Успешен ден!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #424 -: Септември 30, 2014, 08:15:35 am »
Добро утро!
Зайче, мерси за закуската!

Мими, аз съм доволна от уредите Филипс, които имам (епилатор, машинка за подстригване и кана за вода). Иначе ютията ми е Тефал. Знам, че трябва да е тежка, за да глади добре. Другото е да се изключва сама, ако я забравиш, но те сега вече всички имат тази функция.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #425 -: Септември 30, 2014, 09:24:01 am »
Зайче, страхотна закуска!

Смайл
, както си изредила какви уреди Филипс имаш, че се замислих, че и аз имам доста, също и ютията де, но функция да се изключва няма и аз бях решила, че е вече всички я имат и не проверих и въпреки, че не ми е е случвало, си е полезна.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #426 -: Септември 30, 2014, 09:29:38 am »
Добро утро, Дами!  :balk_5:

Ммм, мням, каква закуска! Хем не закусвам от дете, а ми потекоха лигите. И кафето черно - точно както го обичам...  :oops:

Искрено се вълнувам от ютии, че трябва да сменям моята. Уж работи, ама нали знаете онзи виц - каква е разликата между теорията и практиката...  :lol:
Благодарна ще съм на всякакви съвети, препоръки и прочее "акълчета" да ми дадете.

Хубав ден, макар и вторник!  :bighug:
“A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.”


― William G.T. Shedd
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #427 -: Септември 30, 2014, 09:44:01 am »
Добро утро!
Зайко, хубава закуска, благодаря!
И аз като сватята не амортизирам ютии, щото избягвам да ги ползвам  :lol:. Едно лято, още преди да се роди Ники, щях да убивам Кънчо. В началото на топлия сезон яз като изоглавена изгладих една купчина тениски и ризи с къс ръкав и провесих на закачалки, да има човека. И след няколко дни го забелязвам, че ходи с някаква раздърпана, измачкана тениска. Човека си я свалил от простора и я намъкнал. Питах го знае ли колко изгладени дрехи има той в гардероба - ми не не знаел и не било важно, така му било по-лесно. Ами отказах се, сега гладя основно на малката фръцла.
Лек ден!
И  Prunus Avium, нищо им няма на вторниците, хубави дни са и хубави хора се раждат тогава ( еле я и щерката :lol:)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #428 -: Септември 30, 2014, 09:49:47 am »
Айде да е хубав вторника, тогава, и аз съм родена във вторник, ама хич не ги обичам :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #429 -: Септември 30, 2014, 10:03:52 am »
Аз пък като имам да ходя по институция или лекар, предпочитам да го правя от вторник нататък. Ми то сичкото твар като е рекло понеделник, та понеделник. Ей на, вчера се прекарах да ходя до социалните и като награда за „мъдрото“ ми решение се намръзнах на опашката там.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #430 -: Септември 30, 2014, 10:07:08 am »
м-и, разликата в парите между ютия и сушилня е доста голяма ;) а и с мъж банкер всеки ден се глади риза.
Блу, права си, ама нали знаеш, че на тема гладено съм малко откачена (и не само там)  :lol: Предната изкара има-няма 5 години, беше Сингер за 50лв., добре гладеше, но толкова и бил животецът  :lol:
Та да дам отчет, след всичко прочетено вчера и огледи на място, поръчах тази от линка. Утре ще е при мен и ще дам отзиви. До снощи при поръчка през сайта беше с 20% намалена т.е.за 103лв. Това ми беше и лимита за ютия, който си бях планирала. И аз ползвам епилатора на Филипс, стария също беше такъв и още в гаранционния срок ми го подмениха с нов. Това било практика на марката за дребни електроуреди. То за 2 години ютията ще каже, ще бъде ли човек или не  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #431 -: Септември 30, 2014, 10:07:57 am »
и аз съм родена във вторник
И аз, и аз  :blob10:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #432 -: Септември 30, 2014, 11:06:04 am »
Ей, това комбинацията майка с бебе сама вкъщи е голяма работа :lol:
Пиша си списък със задачки за деня и се усещам, че пиша в множествено число: Да полеЕМ цветята, Да изгладИМ ....  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #433 -: Септември 30, 2014, 11:08:35 am »
ааа има и по-тежки случаи, чувала съм и не сме акали вече 3 дни, или имаме разстройство :lol: :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #434 -: Септември 30, 2014, 11:10:44 am »
ааа има и по-тежки случаи, чувала съм и не сме акали вече 3 дни, или имаме разстройство :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #435 -: Септември 30, 2014, 11:17:11 am »
Ех, сега, вторнишка му работа - ще ме карате да се оправдавам.   :P

Окей, на испански оправданието ще звучи по-добре, че даже и римувано.  :lol:

"En martes (13), ni te cases, ni te embarques, ni de tu casa te apartes."  :P

Ето, да ''подплатим'' голословните оправдания с ''виртуално подмазване'' -  :lol:

“A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.”


― William G.T. Shedd
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #436 -: Септември 30, 2014, 11:27:21 am »
Ех, сега, вторнишка му работа - ще ме карате да се оправдавам.   :P
Хич не се и оправдавам - аз пък съм родена в сряда. :P
Чудесна е била закуската, но едва ли има нещо останало, затова направо минавам на коктейлите с нова порция настроение.

"Един мъж се прибрал и що да види: едното дете играе в калта на двора, второто хапва обелки от кофата за боклук, които третото услужливо му подава, водата във ваната прелива, хладилника отворен и тече, в кухнята чудна парзалка от масло, кетчуп и други странни работи... Бейрут същи!!! Мъжът уплашен очаква жена му да се окаже мъртва в някоя стая, но ОООО...каква изненадата: Тя си дреме с книжка в спалнята. Какво правиш??? - крещи той. А тя: Правя това, което ти си мислиш, че правя, докато си на работа." :D :D :D

Усмихнат вторник, дами и липсващ Рачо!(надявам се да си оздравял вече)

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #437 -: Септември 30, 2014, 14:59:51 pm »
Здравейте, хубав ден, момичета и Рачо!  :)

"China Open"- Пекин, втори кръг -
Цветана Пиронкова - Серина Уилямс :    Линк1 , Линк2
Приятно гледане и успех на Цвети!  :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #438 -: Септември 30, 2014, 22:56:36 pm »
Добра вечер :)
Ние се завърнахме от голямото ни пътуване до Франция :)
Ще ви разкажа накратко, чрез снимки!
Днес ще ви разходя из Монако :) Просто е невероятно там :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #439 -: Септември 30, 2014, 23:29:36 pm »
Аз пък съм родена в събота, затова не обичам да работя, май  :ask: