0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #380 -: Ноември 26, 2014, 00:34:06 am »
Момичета, би ли удостоверил реален резултат кръвен тест вече, при положение,че овулацията ми е била на 9-ти? МЦ (не)очаквам на 30-ти ноември.  :roll:
vasilevaaa, ако има бременност - кръвен ще покаже със сигурност. Минали са 18 дена. С кой метод разбра, че ти е овулацията на 9-ти?

С тест-лентички за следене на овулация и фоликулометрия. Днес си пуснах кръвен тест, обаче понеже града ни е малък, пробите се налага да се транспортират до София, и съответно резултат имаш чак на следващия ден. Утре по обяд би трябвало да не съм в неведение, но се притеснявам да вляза отново да си проверя онлайн резултата, имам лоши спомени от предния път...  :(
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #381 -: Ноември 26, 2014, 10:28:41 am »
Момичета, би ли удостоверил реален резултат кръвен тест вече, при положение,че овулацията ми е била на 9-ти? МЦ (не)очаквам на 30-ти ноември.  :roll:
vasilevaaa, ако има бременност - кръвен ще покаже със сигурност. Минали са 18 дена. С кой метод разбра, че ти е овулацията на 9-ти?

С тест-лентички за следене на овулация и фоликулометрия. Днес си пуснах кръвен тест, обаче понеже града ни е малък, пробите се налага да се транспортират до София, и съответно резултат имаш чак на следващия ден. Утре по обяд би трябвало да не съм в неведение, но се притеснявам да вляза отново да си проверя онлайн резултата, имам лоши спомени от предния път...  :(
Горе главата! ЩЕ очакваме резултатите заедно с теб!  :goodluck:

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #382 -: Ноември 26, 2014, 11:49:34 am »
vasilevaaa, стискам ти палци  :D

Както казват момичетата в този форум, всяка бременност е различна, затова остави миналото зад гърба и вярвай в светлото бъдеще :)

Преди време на мен някой ми каза нещо много мъдро: Дори и да ти дойде цикъла, бъди благодарна на тялото си, че функционира правилно и е здраво, това само може да ти донесе желаният резултат :)

Успех и дано се похвалиш още утре  :)
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #383 -: Ноември 26, 2014, 12:03:09 pm »
vasilevaaa, успех този път, стискам палци   :D

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #384 -: Ноември 26, 2014, 17:54:49 pm »
vasilevaaa, успех този път, стискам палци   :D

Момичета, благодаря на всички за подкрепата, но уви,  отново зароних  тежки сълзи...току-що ми излезе резултата : бета ЧХГ <0.100; Единици: U/l; Реф. ст-т: 0 - 1  :balk_133:   :balk_146:
Тежко ми е, тази вечер ще си пострадам, пък скоро ще подновим опитите, като събера сили. Благодаря отново за подкрепата, страхотни сте!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #385 -: Ноември 27, 2014, 09:01:41 am »
vasilevaaa, успех този път, стискам палци   :D

Момичета, благодаря на всички за подкрепата, но уви,  отново зароних  тежки сълзи...току-що ми излезе резултата : бета ЧХГ <0.100; Единици: U/l; Реф. ст-т: 0 - 1  :balk_133:   :balk_146:
Тежко ми е, тази вечер ще си пострадам, пък скоро ще подновим опитите, като събера сили. Благодаря отново за подкрепата, страхотни сте!
:hug2:

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #386 -: Ноември 28, 2014, 11:41:54 am »
vasilevaaa  поплачи да ти олекне , а после горе главата  :bighug:

Момичета , аз отдавна не бях писала , тъй като развитие нямаше до тези дни в който отново съм в чуденка...На 11 ден от цикъла бях на преглед и доктора каза,че фоликул и този месец нямало (с ПКЯ съм,той ми изписа Инофолик преди 2 месеца и Костилбегит, които още не съм пила)
На 26.11 трябваше да ми дойде , но ето още го няма.Днес направих един пиклив тест (лентичка)  :bfn: Въпроса ми е след колко време да ида на лекар, ако закъснее още и възможно ли е той да не е видял фоликул и да е имало ову дори и по-късно.Съжалявам за дългия и объркан пост.

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #387 -: Ноември 28, 2014, 12:37:55 pm »
vasilevaaa  поплачи да ти олекне , а после горе главата  :bighug:

Момичета , аз отдавна не бях писала , тъй като развитие нямаше до тези дни в който отново съм в чуденка...На 11 ден от цикъла бях на преглед и доктора каза,че фоликул и този месец нямало (с ПКЯ съм,той ми изписа Инофолик преди 2 месеца и Костилбегит, които още не съм пила)
На 26.11 трябваше да ми дойде , но ето още го няма.Днес направих един пиклив тест (лентичка)  :bfn: Въпроса ми е след колко време да ида на лекар, ако закъснее още и възможно ли е той да не е видял фоликул и да е имало ову дори и по-късно.Съжалявам за дългия и объркан пост.
А по принцип на колко дни ти идва цикъла, щом си с поликистоза?
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #388 -: Ноември 28, 2014, 13:23:45 pm »
на 31-33 дни , до сега такова закъснение не съм имала , и очаквах да дойде за да почна костила.Лошото е,че нямам спомен кога сме слагали сърцата и не знам дали няма шанс да е имало фоликул , ако ще помогна мога да кача и снимката от ехографа ,за да си кажете мнението и вие.

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #389 -: Ноември 28, 2014, 18:03:06 pm »
на 31-33 дни , до сега такова закъснение не съм имала , и очаквах да дойде за да почна костила.Лошото е,че нямам спомен кога сме слагали сърцата и не знам дали няма шанс да е имало фоликул , ако ще помогна мога да кача и снимката от ехографа ,за да си кажете мнението и вие.
Може да е имало късна ову. Изчакай още няколко дни и върви на лекар. Успех!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #390 -: Ноември 28, 2014, 22:30:13 pm »
snaPi, може по-късно да е тръгнал фоликул, който да забавя менструацията (това би могло да се установи с УЗ преглед)  или пък да е имало късна овулацията и да е рано за уринен тест, дано това да е причината  :)

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #391 -: Ноември 28, 2014, 22:57:07 pm »
Благодаря ви за отговорите.Странното е ,че гърдите ми са напрегнати, но не прекалено за сметка на това ме боли ниско в областта на яйчниците ,болката е  остра и краткотрайна , имам някакво бяло течение (не е обилно) и постоянно имам чувството , че ще ми дойде...

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #392 -: Декември 01, 2014, 12:51:26 pm »
Здравейте и от мен,не съм сигурна дали тук трябва да попитам но не намерих по подходяща темичка.
И ние сме с няколко год.опити за забременяване,4 ИНСЕТА+ 1 ИНВИТРО /ИКСИ 3 трансфера неуспешни. Ето в момента какво се случва с мен.
Цикъл  на 13.11- нормално течение ( дойде по рано 5-6 дни)
Овулация около 26-28.11 с контакти около тези дни преди и след овулация.
Днес 01.12 - с кръвотечение, без болки,предишният ден усилена церквиална слуз и на сутринта днес кръв,нормална,червена,не мн. обилна ,но съм с превръзка,никакво кафеникаво зацапване като преди цикъл,направо червена кръв. :balk_144:
Хормоните са в норма,миналата седмица ги проверявах,не пия лекарства освен Еутирокс и Достинекс. Не ми прилича на имлантационно кървене ,според това което изчетох, нищо не намирам във форумите.
Моля за съвет. osi_1
Благодаря
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #393 -: Декември 01, 2014, 16:53:54 pm »
Nadin 11 ако имаш възможност, защо не поговориш с доктора си? Имай предвид, че понякога се случва да тръгва цикъла с един ден зацапване преди това, ако смяташ, че може да си бременна, то направи тест - кръвен, така понеч ще знаеш как да действаш - дали прогестеронов препарат даден ти от доктора или трябва да изчакаш цикъла да тръгне нормално.  :bighug:

*

    sunita_30

  • **
  • 64
  • когато вярата срещне надеждата живота намира начин
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #394 -: Декември 01, 2014, 17:00:53 pm »
Здравейте,мили момичета,искам да попитам възможно ли е след преждевременно раждане в 6 месец (септември месец)от икси процедура ,която завърши с лош край,да съм бременна сега.и то по нормален начин.Имам един куриоз,направо не мога и да си помисля,имам насрочена за утре хистероскопия,имах тези дни леко кървене,не като цикъл,мерих си базалната температура която остана над 37 градуса,досега.Преди малко правих тест за бременост,просто да съм спокойна че не съм заради хистероскопията утре,и какво да погледна ясно две черти.Какво ще ме посъветвате.Последния цикъл беше на 30 октомври.

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #395 -: Декември 01, 2014, 17:20:24 pm »
Здравейте,мили момичета,искам да попитам възможно ли е след преждевременно раждане в 6 месец (септември месец)от икси процедура ,която завърши с лош край,да съм бременна сега.и то по нормален начин.Имам един куриоз,направо не мога и да си помисля,имам насрочена за утре хистероскопия,имах тези дни леко кървене,не като цикъл,мерих си базалната температура която остана над 37 градуса,досега.Преди малко правих тест за бременост,просто да съм спокойна че не съм заради хистероскопията утре,и какво да погледна ясно две черти.Какво ще ме посъветвате.Последния цикъл беше на 30 октомври.
Направи кръвен тест и отложи хистероскопията до изясняване на ситуацията. Дано да си бременна!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #396 -: Декември 02, 2014, 11:29:21 am »
здравейте мили моми4ета,моят слу4ай е следният,направих си тест за бременност който се оказа +съответно отидох на преглед да се останови дали е така,при което ми казаха 4е  не съм бременна а имам многокамерна киста ,шашнах се ,но нещто ми подсказа да отида при друг гинеколог,който каза че съм бременна,случвало ли ви се е това,да бъркат киста с бременост и обратно.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #397 -: Декември 02, 2014, 14:00:44 pm »
Здравейте момичета, отдавна не съм се включвала, защото не е имало положителен тест, за да се зарадвам и да ви се похваля. Днес обаче реших да питам, защото от 9-ет дни имам болки, които не отшумяват. Ето днес отново ме ръчка нещо, опъват се като че ли корабни въжета, даже туптене усещам.
Областта на болките е в дясно от пъпа, на около пет пръста под него, в ляво от пъпа отново на 5 пръста и в центъра под пъпа. За съжаление болката в дясно е най-упорита. Предишните дни и ниско долу в дясно и най-често в ляво ме наболяваше, все едно ще ми дойде периода, обаче все пак има доста дни и обикновено ме заболява стомаха един ден преди да ми започне мензиса.
Какво е това чудо дето ме мъчи идея си нямам.  :(
Последно имах период от 11 до 16-ти и на 17 бебеправихме, после не успяхме, пътуване, работа..Да съм забременяла ли? Да ме боли, защото не е разположено добре ли? Изчетох всичко, което е свързано с болка, яйчници, опъване и разтягане на матката и не само на български и пак не успявам да се успокоя, защото като се мръдна по-рязко и ме боли. Снощи правих тест за бременност, който не показа нито една черта, ама изобщо никаква чертичка, ни контролна, ни нищо...оказа се явно дефектен. Сега на 6-ти на Никулден чакам да ми дойде, дали да чакам или да купувам тестове и ако не мине болката да ходя на лекар? В чужбина съм и затова се шашкам допълнително, как ще общувам с лекаря не знам  :(
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #398 -: Декември 02, 2014, 15:47:10 pm »
Здравейте,имам редовен цикъл,но този месец не дойде последно беше 21.10.правим опити от почти година но все неуспешни .Днес видях че след тоалет по хартията имаше розово кафеникаво зацапване,имам странно бълбукане  в корема вече няколко дни,гърдите ми са на едрели със силно изразени вени.дали да правя тест или поредното разочарование...
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #399 -: Декември 02, 2014, 16:16:03 pm »
Направи си тест :)