0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!Имам проблем с тънка лигавица,вече 3 месец.Интересуваме помагат ли  глобулите виагра и какво е точното им съдържание,за да си ги поръчам да ги приготвят в аптеката?Искам да попитам също ,пациентките на клиника Селена,дали са ви изписвали   в Селена глобули виагра ,или Сенстра заради тънка лигавица!Ние сме за ЗЕТ,но вече 3 месеца отлагаме трансфера заради тънка лигавица.Четох доста тези дни и доста момичета пишат,че са имали успех след приема на тези две форми на виагра.Ще се радвам,който ги е използвал и са ви ги назначили от Селена,да пишат.Вече много се притеснявам с тази лигавица,и реших да попитам Ставрев за тази виагра дали би било добре да ми я изпише и на мен,ако изобщо знае за какво говоря.Благодаря ви,очаквам с нетърпение да ми отговорите :hug:
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
*
Re: Глобули виагра при тънка лигавица !Помогнете!
« Отговор #2 -: Август 27, 2014, 09:45:06 am »
Здравейте!Имам проблем с тънка лигавица,вече 3 месец.Интересуваме помагат ли  глобулите виагра и какво е точното им съдържание,за да си ги поръчам да ги приготвят в аптеката?Искам да попитам също ,пациентките на клиника Селена,дали са ви изписвали   в Селена глобули виагра ,или Сенстра заради тънка лигавица!Ние сме за ЗЕТ,но вече 3 месеца отлагаме трансфера заради тънка лигавица.Четох доста тези дни и доста момичета пишат,че са имали успех след приема на тези две форми на виагра.Ще се радвам,който ги е използвал и са ви ги назначили от Селена,да пишат.Вече много се притеснявам с тази лигавица,и реших да попитам Ставрев за тази виагра дали би било добре да ми я изпише и на мен,ако изобщо знае за какво говоря.Благодаря ви,очаквам с нетърпение да ми отговорите :hug:
На мен ми ги изписаха при първия опит, след трансфер - по 1 вечер/10 дни, но аз така и не попитах за какво ми ги изписват, а като гледам лигавицата ми е била 10,1 мм (минимума е 8 мм). При мен се получи бременност, но до 5 г.с. Не съм пациентка на Селена, но явно ги изписват в повечето клиники. Последния път (четвърти опит) си самоназначих един месец преди началото на стимулацията до трансфера геритамин (по 2 на ден)  и се получи пак над 10 мм лигавица. И отново бременност до  5 г.с. При стимулация при тънка лигавица бият Citrotide около 5 дни. От познати знам, че им ги бият и при подготовка за ЗЕТ или на естествен цикъл. Но всеки случай е различен, консултирай се с доктора си. :)


*
Re: Глобули виагра при тънка лигавица !Помогнете!
« Отговор #3 -: Август 27, 2014, 23:07:55 pm »
megito78, моя приятелка имаше проблем с тънката лигавица и й изписаха тези глобули. Незнам дали е от тях или нещо друго е решило проблема, но в момента е бременна в 7ми месец  :)

kvg08, Citrotide не се бие заради лигавицата, а с цел предотвратяване на преждевременна овулация!
Re: Глобули виагра при тънка лигавица !Помогнете!
« Отговор #4 -: Август 30, 2014, 18:26:40 pm »
Благодаря ви момичета :thankyousign:
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!