0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #980 -: Юни 29, 2015, 20:28:01 pm »
а ти като имаше такива усещания имаше ли фоликул и с каква големина? Аз съм на 3ти ден в момента, засега неприятните усещания са само като съм прегъната.
Тези омеги на фортекс - за 17 лв. ли е офертата от 1 опаковка + 1 подарък? Изглежда добро предложение, аз може да си поръчам утре по заплатено време  :D Тая заплата докато я видя и заминала половината за добавки.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #981 -: Юни 29, 2015, 20:41:34 pm »
Момичета, вече сме на 50-та страница, някой желае ли да пусне нова тема :)

*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #982 -: Юни 29, 2015, 21:03:06 pm »
Нека някоя бременна да пусне новата тема, че да ни "зарази" с късмет  :D


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*

    Sweet Angel

  • **
  • 118
  • "Победата обича подготвените"
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #983 -: Юни 29, 2015, 21:11:18 pm »
marsi, дано някое от успелите момичета се включи, за да пусне нова тема.  :D
lilibell, в началото на цикъла помня, че имах един фоликул. В следствие на стимулацията обаче се оказа, че има по един в двата яйчника. Спомням си, че единият (явно първият) беше по-голям от другия, но ако имаше пункция щяхме да пунктираме и двата, защото по спомен бяха с приблизителни размери 18 мм и 15 мм. До сега рових в изследванията, за да проверя какви са били стойностите на естрадиола тогава и не можах да ги намеря. Имам смътен спомен, че стойността беше нещо около 300, но не съм сигурна. Офертата за Омегите е много изгодна, защото плащаш една, а получаваш втора опаковка като подарък.
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #984 -: Юни 29, 2015, 21:28:06 pm »
300 и за двата фоликула или само на бройка? Защо отказахте пункцията, заради лигавицата ли? В началото на цикъла какво имаш предвид - 1 антрален или 1, който е бил по-голям от антралните с тенденция да стане доминантен? Извинявай за въпросите, но леко съм се шашнала и до прегледа все ще съм на тръни


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #985 -: Юни 29, 2015, 22:05:12 pm »
линк към новата тема   Ин витро на естествен цикъл - тема 3