0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ин витро в Ливан
« -: Юли 23, 2014, 19:08:43 pm »
Момичета, имам два неуспешни опита в България, като лекарското заключение е "Божа работа", "Никой не знае". Според мен това е несериозно,има толкова съвременни методи за диагностика на ембриони и бластоцити, както и за по-добри възможности за имплантация и т.н.  Да не говорим, че дори категорично ми отказа да ме изпрати на имунологични, генетични или друг вид изследвания. Да не говорим, че проспа резултати, които бяха под нормата и трябваше веднага да ме изпрати на ново лабораторно изследване, защото впоследстиве се оказаха над нормата за имплантация. Смятам да опитам в Ливан, тъй като съм ливанска гражданка и поне на лабораторните резултати мога да имам 100% доверие, тъй като завеждащ лабораторията е наш братовчед. Нямам идея как го правят, но моите снахи са с един спонтанен аборт и след това родени живи деца. Ако има живеещи в Ливан и имащи информация - моля да споделят. Смятам да се ориентирам към ин витро центъра, който посещават жените от нашето семейство, но и други предложения  и споделени мнения няма да са излишни.