0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #740 -: Септември 16, 2014, 12:24:11 pm »
Sunita, истински съжалявам за случилото се  :(
Каквото и да кажа, няма да намаля мъката ти.
Желая ти кураж, бързо възстановяване, физическо и психическо, и когато си готова, отново да се завърнеш към опитите.


Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #741 -: Септември 16, 2014, 17:05:11 pm »
Сунита, много съжалявам... Няма по-голяма болка от това, което ти се е случило. Дано се възстановиш бързо. Прегръщам те силно!
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #742 -: Септември 16, 2014, 17:37:14 pm »
Sunita, съжалявам много за това, което се е случило  :bighug: Много сила ти пожелавам и бързо възстановяване и скоро да имате нов повод за радост.
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #743 -: Септември 16, 2014, 21:17:22 pm »
Кураж, Sunita. Много тъжно. Силно те прегръщам :bighug:



   La vita è bella
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #744 -: Септември 18, 2014, 17:08:39 pm »
Много съжалявам Сунита, не се предавай скоро ще имаш щастието да си прекрасна мама.

Тумбачета къде изчезнахте, как сте? :D


Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #745 -: Септември 18, 2014, 18:11:42 pm »
Ами аз съм тук, ама никой не пише тези дни.
bojinova, какво стана с твоите притеснения за бактериите в урината? Аз пуснах стерилна, която е чиста и МБ, която също е чиста и се успокоих.
Mousyt, няма ли да се появи да каже как е малкия и дали пък не си е вече вкъщи  :) И mih я няма да разкаже как са малките.
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #746 -: Септември 18, 2014, 18:15:47 pm »
И аз съм тук и чакам някой нещо да напише,защото при мен няма нищо ново :lol: вчера имах много учестен пулс кръвното нормално иначе полежах си,нормализира ми се и се успокоих :D
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #747 -: Септември 18, 2014, 18:28:45 pm »
Ох днес голямо премеждие, тук в Лозенец има една лаборатория на бодимед и минах да питам дали мода да си нося проба, може елате утре сутрин....и така днес ставам сутринта(бебо тая нощ не ме вдига да пикам сто пъти да не повярваш :) ) правя тоалета и пишкам и газ към лабораторията, отивам и чаках щото да си изпушат цигарите 10 мин, и влиза таз госпожа и казва кажете, и почвам нося ви стерилна урина блябля....и тя оооо не не, аз не мога ви я взема, няма да работим три дни........
И откачих, и казвам а колежката ви сливи ли имаше в устата да ми каже вчера,е ама аз не съм била тук не съм виновна(казва лаборантката)... И аз й казвам-вие сте екип и трябва да предупреждавате, не ви ли е срам..... Бясна бях

И подпалих маратонки да бързам за Кандиларов, та я предадох....след три дни ще ми е готов, ама съм толкова разсеяна и збравих да се обадя за парола, ама утре ще се обадя....
и те така
На 24 заминаваме за Гърция, най-накрая да си починем малко....радвам се че сте добре.....и аз получавам едно тупкане и боцкане около сърцето, ама минава
Целувам вииииииии :D


Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #748 -: Септември 18, 2014, 19:51:51 pm »
И аз съм тук, ама съм със запушен нос :( боли ме главата и така :( Хубавото е , че микробиологията е чиста, добре че не си сложих онази глобула.  Сега се давя с чай,  лимон  и мед... ама нещо не ми помагат
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #749 -: Септември 18, 2014, 20:06:24 pm »
Здравейте момичета!
Следя ви редовно, но все по-рядко смогвам да пиша - почти по цял ден съм в крачка :?
От една седмица се храним с младежа в болницата и засега ако качи още няколко грамчета в събота ще ни изписват и съм едновременно превъзбудена от това, че ще си е вкъщи и панирана как ще се справяме  :lol:
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #750 -: Септември 18, 2014, 21:25:59 pm »
Хей Моусит чудесни новини,ще се справиш,сигурна съм :)
Бонболини,бързо оздравяване и си промивай носа често с физиологичен разтвор...помага :lol:
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #751 -: Септември 18, 2014, 21:46:44 pm »
Моусит това е супер. Аз имам молба към родилите мами като могат да пишат къде са родили какви са били условията и плаща ли ли са за нещо, ще съм много благодарна. Целувки :D


Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #752 -: Септември 18, 2014, 21:56:46 pm »
Браво,Моусит!чудесни новини:).при нос това с многото околопродни води се оказа фалшива тревога:)др Чачева доста ми допадна.
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #753 -: Септември 18, 2014, 22:35:57 pm »
Сунита , мила съжалявам:(

Чета си ви момичета:) радвам се , че сте добре:)
Бебетата са добре:) Ивона от днес е извън интензивно, а Борис е на палатка:) Ивона както се изразиха ще излезе злояда. По 1140 и 1050 са
Аз само днес не ходих на инфо отиде само мъжа ми, че не съм се спряла с адските болки с колата и тия павета едвам издържах. И вече по един път в седмицата ще ги виждаме направо много кофти:(
Така, момичета лека бременност и аз съм тука:)
А и уж имах кърма не много но вече нямам , а така исках да имам.
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #754 -: Септември 19, 2014, 10:24:28 am »
Какви чудесни новини за най- малките членове на нашата скромна компания :) Браво на малките герои, браво на Матей, който скоро ще си бъде в ръцете на мама!
Mgstra, нещо я няма откакто си е дошла, сигурно отпочиват с бебчо :)
Радвам се, че всички сме добре, мили бъдещи мамчета!
Лек ден!
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #755 -: Септември 19, 2014, 10:29:04 am »
Браво Мих,не се тревожи за кърмата и аз нямах...а,ела да я видиш каква красавица е сега  :)
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #756 -: Септември 19, 2014, 10:30:21 am »
Аз нещо поизстинах и носът ми е запушен. Но пък си има и хубава страна - не усещам така силно всички миризми и ми е по-малко лошо :) Трябва да мислим позитивно :)



   La vita è bella
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #757 -: Септември 19, 2014, 21:06:46 pm »
Браво, Михче, борчета малки си имаш :D
Момичета, днес си взех епикризата от болницата и имам ешерихия коли в стерилната урина :o докторът от жк иска да ми изписва антибиотици, но аз не съм пила от 4-5г и не ми се иска въобще :? имали ли сте подобен проблем и има ли алтернативни начини? аз преди опита пих уринал, но сега не знам как стои въпросът с тези добавки
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #758 -: Септември 19, 2014, 23:30:01 pm »
Рафаила,няма как ешерихията да я пребориш без антибиотик доста упорити бактерии са си....колкото и да не ти се иска е по-разумно антибиотик...
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #759 -: Септември 20, 2014, 10:07:25 am »
И аз съм тук.
Оняден не спах цяла нощ, защото се чувствах дискомфортно, но не знаех каква е причината.
Вчера сутринта станах с адски стомашни болки, остри и режещи. След известно врме започна и разстройство и стана ясно какво се е случило - лепнала съм вирусче. Цял ден не можах да стана от леглото и нищо не съм хапвала, само по няколко глътки вода. Следобед се обадих на докторката ми и отидох в болницата да ме прегледа.
За щастие с бебчо всичко си е ОК, проблема е само при мен. Включиха ми система и инжекция за болките. Днес съм значително по-добре, но не се разделям с леглото  :lol: