0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Хормонални изследвания без цикъл
« Отговор #20 -: Август 20, 2014, 09:10:26 am »
Денис мерси..a тея еритроцити нa кaкво влияят спрямо зaбременявaнето
Re: Хормонални изследвания без цикъл
« Отговор #21 -: Август 22, 2014, 08:33:09 am »
Денис искaм дa кaжa че товa изследвaне не е мое...объркaли сa ми изследвaниятa и сa ми дaли резултaтите нa някоя другa женa и въобще не съм обърнaлa внимaние...докторa кaто го погледнa и се рaзбрa..от притеснение не знaм кaкво гледaм вече...щом си вземa мойте си резултaти a те сa зa прогестерон ще ти ги нaпушa дa ми ги рaзчетеш кигaто имaш свободно време...мерси :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Хормонални изследвания без цикъл
« Отговор #22 -: Август 22, 2014, 21:35:30 pm »
Денис искaм дa кaжa че товa изследвaне не е мое...объркaли сa ми изследвaниятa и сa ми дaли резултaтите нa някоя другa женa и въобще не съм обърнaлa внимaние...докторa кaто го погледнa и се рaзбрa..от притеснение не знaм кaкво гледaм вече...щом си вземa мойте си резултaти a те сa зa прогестерон ще ти ги нaпушa дa ми ги рaзчетеш кигaто имaш свободно време...мерси :)
ок. :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Хормонални изследвания без цикъл
« Отговор #23 -: Август 23, 2014, 08:48:58 am »
Денис ето моя резултaт от прогестеронa...резултaт 28,8;ед.ng/ml;референтни ст.;M 02-1.4. Фол.ф. 0.2-1.5;ов.ф. 0.8-3.0; лут.ф.1.7-27.0; менопaузa:0.1-0.8
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Хормонални изследвания без цикъл
« Отговор #24 -: Август 24, 2014, 15:09:42 pm »
Денис ето моя резултaт от прогестеронa...резултaт 28,8;ед.ng/ml;референтни ст.;M 02-1.4. Фол.ф. 0.2-1.5;ов.ф. 0.8-3.0; лут.ф.1.7-27.0; менопaузa:0.1-0.8
Супер е!
Дано да е станало - стискам палци :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Хормонални изследвания без цикъл
« Отговор #25 -: Август 24, 2014, 21:22:58 pm »
Denis pisah ti na ls i izvinqvai za latinicata
*
Re: Хормонални изследвания без цикъл
« Отговор #26 -: Октомври 01, 2014, 08:08:47 am »
Здравейте момичета. Доста се забавих с отговора на специалистите относно изследванията и резултатите на първа страница. Ходих на двама гинеколози. Поликистозата е потвърдена и от двамата. Единият каза да отида на ендокринолог защото тсх било високо и поликистозата би могла да бъде вследствие на това. Другият ми каза, че, ако искам бебе трябва да се започна със стимулация на яйчниците с клостилбегит и да се проследи овулация. На 16 ден нямам овулация. Не ми е споменавал за други изследвания. Изписа ми този клостил....Четох, че той не се пиел така, но...Докторът каза, че ако не съм имала овулация с него, съм била за лапароскопия. Не мога да разбера. Казват, че хормоните са добре, а изведнъж съм за стимулация. И това са двама от най-известните лекари. Не зная какво да правя. Бебето изглежда далечно и непостижимо, а и моят приятел май ще се откаже...Моля споделете мнение относно клостилбегит. Благодаря Ви!
:)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Хормонални изследвания без цикъл
« Отговор #27 -: Октомври 01, 2014, 09:07:24 am »
предлагам да посетиш ендокринолог най-напред, щом ТСХ е високо.

а какво смята да постигне другият гинеколог с лапароскопия при твоята поликистоза?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Хормонални изследвания без цикъл
« Отговор #28 -: Октомври 01, 2014, 11:26:23 am »
Благодаря за отговора! Прочетох удебелените думи за клостилбегит. От това, което пише, че трябва да имам, имам само някакви хормони от м. април. Няма да го пия просто ей така. С лапароскопията цели възстановяване на овулацията и евентуално забременяване след това. Скоро пак ще правя тсх и ще ходя на ендокринолог. Но ме е страх да вземам хормони за ЩЗ. Благодаря ти!
:)
*
Re: Хормонални изследвания без цикъл
« Отговор #29 -: Октомври 14, 2014, 15:19:35 pm »
Здравейте, момичета. Първо се извинявам, ако въпроса ми не е за тук и моля модераторите да го преместят. Та на въпроса. На 15.09. т.г. отбих дъщеря си, след 1,7 кърмачески стаж. Понеже още преди бременността бях с нередовен цикъл и с чести ановуларни цикли. На 2 пъти си правя уринарни овулационни тестове. Първия път отчете пик на ЛХ, а в същия ден ми дойде. Днес пак си направих и пак показва пик на ЛХ (пик на ЛХ = 2 еднакви линии), трябваше да ми дойде преди седмица. Та зачудих се колко реален би бил резултата, ако си пусна кръвен тест на ЛХ, при все че до преди месец кърмех? От отбиването не се цедя, но като стисна зърното излизат капки кърма, още на първото стисване.
Re: Хормонални изследвания без цикъл
« Отговор #30 -: Август 26, 2015, 18:06:29 pm »
АМХ се мерел на 3 ден от МЦ. Докторът не ми го беше споменал това, каза, че мога да отида по всяко време. 'Еми, аз го пуснах днес, пада ми се 16 ден, и дадох 81лв.