0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #80 -: Май 14, 2014, 19:34:44 pm »
Златен дъжд, освен течностите, яж повече протеини (месо, пиле, яйца, сирена и кашкавали), за да се възстановиш по-скоро.
Много добри новини - късмет при трансфера!
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #81 -: Май 14, 2014, 20:33:35 pm »
Златен дъжд, аз също имах проблем и с Фраксипарина и с Клексана, уж спазвах правилата за поставяне, но не се получаваше много добре, не знам дали проблемът е бил в иглата, но целият ми корем беше станал на сини петна. Консултирах се с акушерките, нищо не можаха да ме посъветват, освен да сменявам мястото на поставяне.
Желая ти успешен трансфер в събота!

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #82 -: Май 15, 2014, 10:54:53 am »
Фраксипарина са с много тъпи игли и за това, аз също поставях трудно  :), да сменяй местата и така  :wink:.Успех!

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #83 -: Май 15, 2014, 14:23:27 pm »
Здравейте и от мен, новата във форума, но далеч не нова в процедурите .... за съжаление :(
Имам един неуспешен опит при д-р Владимиров и днес съм 6  ден след трансфер (ако не броим деня на трансфера).
Вече съм много отчаяна, защото както при първия си опит, така и сега не усещам нищичко по-различно от обикновено - нито напрегнати гърди, нито болки ниско долу, нито апетит, нито често уриниране, нито НИЩООО  :( :( :( :( :(
7 години борба и резултати няма...
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #84 -: Май 15, 2014, 14:28:54 pm »
Nachita_Nachita стискам палци  този път всичко да  е наред  :crossfingers:
Да разбирам ,че това ти е 2-рата процедура  която правиш така ли?
Не мисли негативно ,това че нямаш симптоми не означава ,че всичко е загубено,успокой се и мисли малко по- позитивно.Кога е датата на теста?

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #85 -: Май 15, 2014, 14:32:32 pm »
Да, това ми е втори опит. Датата на теста докторката каза да е 14 дни след трансфера, тоест към 23 май, но то тогава ми е и датата на цикъла, та ще стане ясно.
Чета тук в темите за симптомите и сама се побърквам. Днес ми свърши утрогестана и ходих да си купя, чудих се дали да си взема и тест, но толкова ме е страх от отрицателния резултат, та не си купих  :(
Гърдите ми не са напрегнати изобщо. До вчера имах малко повече газове, днес не е така.
« Последна редакция: Май 15, 2014, 14:34:59 pm от Nachita_Nachita »
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #86 -: Май 15, 2014, 14:56:59 pm »
Миличка, не е задължително да имаш симптоми, а и дори да имаш, най-вероятно няма да ги разпознаеш. А за теста в никакъв случай не прави уринен, по-добре отиди да ти вземат кръв за кръвен тест.
Много късмет и мисли позитивно!
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #87 -: Май 15, 2014, 15:01:09 pm »
Благодаря за куража  :heartbeat:
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #88 -: Май 15, 2014, 15:42:25 pm »
Симптомите обикновено са от стимулацията и прогестерона, не друго. Докато не разбереш със сигурност резултата, надежда има. Кураж!
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #89 -: Май 15, 2014, 17:27:15 pm »
Nachita_Nachita, симптоми ако търсиш,  по-вероятно е да намериш въображаеми такива, особено сега, толкова рано. Нямах никакви симптоми нито след трансфера, нито преди теста, нито след теста, нито докато бях бременна - нищо, освен, че корема ми растеше и по някое време усетих ритничета.
Успех ти желая!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #90 -: Май 15, 2014, 17:37:42 pm »
чудих се дали да си взема и тест, но толкова ме е страх от отрицателния резултат, та не си купих  :(
Рано е за тест. Потърпи още, момиче.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #91 -: Май 15, 2014, 18:15:19 pm »
Още веднъж благодаря за куража. Мисля, че се вглеждам прекалено много и ако поне за нещо можех да се хвана, сигурно щеше да ми е  по-лесно.
Ще си изчакам датата за теста, дано не ми дойде междувременно.
Гушкам ви всички  :grouphug:
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #92 -: Май 15, 2014, 19:21:10 pm »
Благодаря на всички за хубавите пожелания.Сега - днес ми направиха и последната вливка, следващото ми посещение ще е за трансфера.Ембриончетата са добре от 4-те с фрагментации, 2 за съжаление са спрели да се развиват от тях остават още 2, както и другите 6, които си вървят отлично.Питах за подуването - казаха, че е от задържане на течности.Ама и аз съм си една - вчера се олях да пия - 2 литра домашен портокалов фреш и 3 големи чаши таратор.Пък после, защо съм се издула - хихи.Друго също се сетих да питам.Фраксипарина си го бия следобяд към 14.30 ч. и ми казаха, че е хубаво да е по-едно и също време.Но в Събота дали да не го забавя малко, да не е толкова скоро след трансфера или няма опасност.

amanda, ти до кои месец беше на фраксипарин.В аптеката като го купувах, ми казаха, ме 90 % го слагат през всичките 9 месеца.

Nachita_Nachita, при когато забременях след трансфера на замразени ембриони, макар и за кратко, нямах никакви симптоми.Но се беше получило - за мен правилната рецепта беше 1 седмица лежане, много спокойствие, положителни мисли и вяра, че ще се получи.При всеки е различно.
« Последна редакция: Май 15, 2014, 21:07:50 pm от Златен дъжд »
 

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #93 -: Май 15, 2014, 19:41:08 pm »
Доколкото си спомням аз не съм го слагала по едно и също време  :ask:.Мисля,че няма проблем след трансфера да си го сложиш ако ще си по-спокойна питай лекаря ти.
На мен ми е назначаван през всичките опити за не повече от 10дни,а сега на последния когато забременях ми беше за 5 дни след трансфера  и после вече не съм слагала през 9-та месеца.
Имам познато момиче с  което бяхме заедно на едния ми опит и след като тя забремея си го поставяше до 8-мия месец,но каква беше причината за нея не знам ,то е за разреждане на кръвта...  :?
« Последна редакция: Май 15, 2014, 19:44:56 pm от amanda »

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #94 -: Май 16, 2014, 16:56:44 pm »
Nachita_Nachita, не се стресирай предварително. Мисли положително, прави приятни неща, гледай разтоварващи  филми и не се ври след много хора, за да не се заразиш с някой вирус. Може пък втория опит да е успешен. И аз съм с един неуспешен опит, но човек не трябва да губи вярата си, че този път ще е по-различно и ще се случи.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #95 -: Май 16, 2014, 21:47:17 pm »
към taifun:
Ние сме с неизяснен стерилите от мноого години и с много неуспешни опити. Правих ЕРА тест преди около 10 месеца. След него опит не сме правили по лични причини, но плануваме живот и здраве за месец юни.
В месеца, в който  вземат материал за изследване се проследяват хормони (мисля, че веднъж  или два) и овулация.
Докторът преценява на кой ден след овулация да вземе материал. Не е болезнено изобщо - колкото изследване на цитонамазка.
След около месец ми стана готов резултата.

Ако мога да съм полезна с повече информация, ще се  радвам да помагам.   

На вас предложили ли са ви?
Не ,не са ни предложили,но аз вече не знам какво да пробвам само и само да се получи.
« Последна редакция: Май 16, 2014, 22:02:58 pm от taifun »
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #96 -: Май 17, 2014, 09:14:57 am »
Здравейте.
Записвам се в темичката, ако ме приемате  :bighug:
Предстои ни първи опит инвитро в края на месеца - надявам се успешен  :eggsperm: preggo.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #97 -: Май 17, 2014, 11:15:59 am »
Здравей, Зазу :)) И моят опит започва този месец! Пожелавам ти и на себе си и на всички тук  :bfp: :bfp: ylinfant ylinfant
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #98 -: Май 17, 2014, 11:47:45 am »
От твоята уста в Божиите уши  yahoo_33  :crossfingers:
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #99 -: Май 17, 2014, 13:42:08 pm »
zazu1 ,Catcat Успех и на двете ви  :) 

Златен дъжд мина ли трансфера ,как си?