0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ч
« Отговор #60 -: Април 30, 2014, 23:49:56 pm »
Чашата и чадърът са чудесни, а за гривната нямам думи. Благодаря на Ники, че бе така отзивчива и благодаря много за подаръка  :wink:
Радвам се, че всичко ти е харесало  :D

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #61 -: Май 01, 2014, 00:42:57 am »
Ники, благодаря за пратката, мама е прибрала всичко.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #62 -: Май 01, 2014, 08:23:04 am »
Ники, благодаря за пратката, мама е прибрала всичко.
Ти ще почакаш, докато видиш сувенирите  :D Но си заслужава, наистина са страхотни  :D

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #63 -: Май 01, 2014, 13:31:54 pm »
Мда, за съжаление. Освен да ми ги покажат по скайп, няма как да стане, но ще чакам, какво да правя :)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #64 -: Май 01, 2014, 16:12:04 pm »
Прибрах си аз моите сувенири, които са наистина мнооого хубави.
С такава наслада си пия кафето в новата чаша, а моливчетата вече влязоха в употреба от децата.
Чадърът е внушителен дори, много ми харесва.
А пазарската чанта пое първите покупки.

С гордост и радост ползвам всичко, а ако логото накара някой в нашия малък град да попита за Зачатие, много ще се радвам!
Поздравления, момичета (Мише, Ники и незнам кой още участва в окомплектоването) за усърдния труд!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #65 -: Май 01, 2014, 19:19:26 pm »
Ники, мерси много за ангажимента на разпращач  :).  Всички неща са много хубави, чадъра ми е любим  заедно с гривната, само дето като остана по-свободна трябва да огледам как се слага  :lol:, на пръв поглед не вдявам.
И ключа си надянах вече  :)
« Последна редакция: Май 01, 2014, 19:20:57 pm от Тара »
*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #66 -: Май 05, 2014, 22:33:43 pm »
И аз желая да си поръчам нещо от сувенирите. На лични съобщения към Ники ли да се обърна?

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
*
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #67 -: Май 05, 2014, 22:41:21 pm »
Теди, може да пишеш тук или директно на лични на Ники, като и дадеш и адрес за доставка.Всичко се изпраща с наложен платеж.

*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #68 -: Май 23, 2014, 11:43:33 am »
Ще желая една чаша, едни моливчета и една чанта. Ще изпратя адрес за доставка на лични.
Да кажа, че съм от Стара Загора.

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
*
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #69 -: Май 23, 2014, 12:06:24 pm »
моливчета за съжаление няма, свършиха :?
но другите неща ще си ги получиш :wink:
адреса на лични на Ники :)
*
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #70 -: Май 23, 2014, 23:05:52 pm »
Ама що не отделите секция за електронен магазин и не ги направите целогодишни тия сувенири  :D
*
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #71 -: Май 23, 2014, 23:21:15 pm »
Ама що не отделите секция за електронен магазин и не ги направите целогодишни тия сувенири  :D
Баш ми е такава идеята, да са целогодишни. За ел. магазин не знам, но аз се заемам да си продавам по всяко време  :D

*
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #72 -: Май 24, 2014, 06:37:26 am »
Ама що не отделите секция за електронен магазин и не ги направите целогодишни тия сувенири  :D
Баш ми е такава идеята, да са целогодишни. За ел. магазин не знам, но аз се заемам да си продавам по всяко време  :D
Ами тъй де ако си счупя чашата, кво ще правя  :lol: може да не е магазин, да, въпросът е да може да поръчваме.
*
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #73 -: Май 24, 2014, 08:22:30 am »
Ама що не отделите секция за електронен магазин и не ги направите целогодишни тия сувенири  :D
Баш ми е такава идеята, да са целогодишни. За ел. магазин не знам, но аз се заемам да си продавам по всяко време  :D
Ами тъй де ако си счупя чашата, кво ще правя  :lol: може да не е магазин, да, въпросът е да може да поръчваме.
Може, може, да се поръчва  :lol:

*
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #74 -: Май 28, 2014, 15:43:49 pm »
И аз да си поръчам:

Две торби
Един чадър и
Гривна

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #76 -: Октомври 10, 2014, 09:59:03 am »
Момичета към нашите сувенири се присъединиха и картички ръчно направени от наша съфорумка.Можете да ги разгледате в албума със сувенирите във фейсбук и ако си харесате да си поръчате.

*
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #77 -: Ноември 07, 2016, 09:38:13 am »
Момичета и момчета имаме нови сувенири, стартира нова част от Коледно желание!Разгледайте ги и ако ви харесват закупете някой от тях по посочения в линка начин!
А ако просто искате да дарите надежда можете да го направите на нашата сметка!
Благодарим от сърце!
« Последна редакция: Ноември 07, 2016, 09:41:35 am от magi_st »

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Новите, прекрасни сувенири на "Зачатие"
« Отговор #78 -: Ноември 07, 2016, 09:48:31 am »
Маги, къде да ги видим?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю