0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Зелено кафе?
« Отговор #20 -: Април 17, 2014, 22:34:26 pm »
Благодаря, Denis, ще имам предвид!
Nimika, аз просто не мога да пия хапчета! :( Като дете никога не съм боледувала, а ако се е налагало нещо като по-голяма да вземам, съм търсила вариант - сироп или инжекция. За това и не ги пия... ;)

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Зелено кафе?
« Отговор #21 -: Април 23, 2014, 12:18:33 pm »
някой  трябва май  да ти размаха пръст   - щом са назначени заради щитовидната жлеза  знаеш , че трябва


*
Re: Зелено кафе?
« Отговор #22 -: Април 23, 2014, 17:10:25 pm »
Извинява се, че се намесвам в темата, но бих ви помолила да си кажете мнението ето за този продуктhttp://www.lipovon-bg.com/
Имам за свалене 15 кг.Качих ги  след раждането и досега не мога да ги сваля.Наскоро ( преди 3 седмици) започнах диета.Махнах любимите шоколади и тем подобни,не вечерям,обядвам на малки порции, но става много бавно та бих искала да поускоря процеса.
Благодаря предварително  :)
« Последна редакция: Април 23, 2014, 17:13:48 pm от tanj74 »
*
Re: Зелено кафе?
« Отговор #23 -: Април 23, 2014, 17:16:08 pm »
Аз имам резерви към добавките. Всички пишат - естествен продукт и всякакви подобни суперлативи, обаче мен от един такъв естествен продукт ме заболя черния дроб. Оттогава съм се зарекла да не пия такива неща.

След ин витро бях качила 8 кг /повече от лежане и ядене, не толкова от хормони/ - свалих си ги бавно с изчистване на менюто от вредни храни и напитки - бавно, но трайно.
*
Re: Зелено кафе?
« Отговор #24 -: Април 23, 2014, 21:10:03 pm »
Извинява се, че се намесвам в темата, но бих ви помолила да си кажете мнението ето за този продуктhttp://www.lipovon-bg.com/
Имам за свалене 15 кг.Качих ги  след раждането и досега не мога да ги сваля.Наскоро ( преди 3 седмици) започнах диета.Махнах любимите шоколади и тем подобни,не вечерям,обядвам на малки порции, но става много бавно та бих искала да поускоря процеса.
Благодаря предварително  :)
Не знам, tanj74, нямам отзиви от близки хора за никой от продуктите, за това и пуснах темата. Ще ми се да подпомогна процеса и аз, но аз пък и хапчета не мога да пия, та камо ли капсули. :)
Nimika, аз просто не пия никакви хапчета, не само за щитовидната жлеза, а и няма смисъл да я лекувам. :( Не мога да пия хапчета, в много краен случай ги троша. ;)

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Зелено кафе?
« Отговор #25 -: Април 23, 2014, 21:16:50 pm »
Извинява се, че се намесвам в темата, но бих ви помолила да си кажете мнението ето за този продуктhttp://www.lipovon-bg.com/
Имам за свалене 15 кг.Качих ги  след раждането и досега не мога да ги сваля.Наскоро ( преди 3 седмици) започнах диета.Махнах любимите шоколади и тем подобни,не вечерям,обядвам на малки порции, но става много бавно та бих искала да поускоря процеса.
Благодаря предварително  :)
Този продукт е много слаб и не може да ти задейства метаболизма, няма да потисне и апетита, освен ако не ти действа като плацебо:
Всяка от капсулите за редукция на теглото съдържа:
LIPOVON COMPLEX FORMULA® 400mg
Hoodia Gordonii Extract (20:1) - 350mg
Garcinia Cambogia Extract - 50mg
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Зелено кафе?
« Отговор #26 -: Април 23, 2014, 23:47:44 pm »
Дами, тази тема е за форума за диета и спорт :lol:

Душка, момичета, зелено кафе не съм опитвала,но чаша зелен чай  доста добре топи по някоя и друга мазнинка. Тоест не топи, след 3-4 месец тялото се научава да изхвърля шлаката. Внимавайте с кръвното де, че го сваля.

Душка и аз не мога без сладичко и си търся специално протеинови барчета или веган барчета, или сама си забърквам нещо.

Не знаех, че си учителка. Явно те притеснява да ядеш пред децата, кажи ми в коя възрастова група са и ще ти кажа как да извъртиш нещата пред тях, че и да ги запалиш по здравословно хранене :lol:
Едно време имахме учителка, която ни даде първите алтернативи на тутманиците и милинките. От нея научих - ако не искаш сандвич, купи си пакетче сурови ядки - бадем, кашу, орехи, лешници и изяж една шепа сурови ядки. Засищат като сандвич и са по-полезни. Аз си купувам от Кауфланд някакви миксове.

П.С. абе децата не ядат учители, всички знаехме, че и госпожата по математика трябваше да сложи нещо в стомаха. А и беше по-мила в клас, като не беше гладна и не пишеше двойки :wink:
[/url][/url]
*
Re: Зелено кафе?
« Отговор #27 -: Април 24, 2014, 20:32:49 pm »
П.С. абе децата не ядат учители, всички знаехме, че и госпожата по математика трябваше да сложи нещо в стомаха. А и беше по-мила в клас, като не беше гладна и не пишеше двойки :wink:
Jasmin, това изречение като че за мен си го писала! ;) :)
Да, и аз открих ядките! :) И понеже през есента си събирах орехи, сега си пълня по 1 джоб и от 2-3  дни така оцелявам... Друго щеше да е да има и бадеми, и лешници, ама нищо... и така става...
Учениците ми са големи - 9 - 12 клас, но пак ми е неудобно. ;)
А зеленият чай ще започвам вместо зелено кафе май! ;)

*
Re: Зелено кафе?
« Отговор #28 -: Април 26, 2014, 18:12:57 pm »
Още веднъж благодаря за мненията.
denis,  можеш ли да ми препоръчаш нещо?Може и на лични, както ти е удобно.
Отдавна чета твоите постове и виждам че разбираш от съставки на продукти.Ще съм ти благодарна ако можеш да ме ориентираш към нещо.