0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #340 -: Април 24, 2014, 14:58:43 pm »
Прекрасни лалета, marsi :) Тук (в София) сутринта започна твърде незадоволително - почти дъждовно, но сега се е усмихнало слънчице. Дано задържи така!
Хубав ден на всички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #341 -: Април 24, 2014, 15:19:27 pm »

Скоро може пак да посетя , има ли в Турция някакви добри добавки за кандидат мами да си взема?!


Поздрави
Аз този въпрос не го схванах  :oops:
Мен ме поваля дъжда или поръмя е по-точния израз, добре, че се отказах от количката, че точно по правилата, които Теди е споделила бяха тротоарите най-вече  :)
Марси, страхотни лалета, открих вчера  :oops: че имам такива и в моя двор, но са прецъфтели.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #342 -: Април 24, 2014, 15:55:18 pm »
м-и, и за тези лалета може да се каже, че ги открих  :), защото ги бях садила преди може би пет години и досега поникваха само листата, бях ги отписала, а те ме изненадаха тази година. Е, не всичките- три от тях, а бях засадила много. Но пък са хубави, много едри, не знам доколко това личи на снимките.
Доколкото разбрах maggiemagia пак ще пътува за Турция и пита дали сме запознати с добавките, които се предлагат там.
maggiemagia, не мога да отговоря на въпроса ти за Турция, тук също се продават добри продукти, но доколко ще подпомогнат забременяването, е друга тема. Сега не пия друго освен комбинирани витамини с минерали. Преди време съм взимала Инофолик и  Омега3 с Q10.
« Последна редакция: Април 24, 2014, 16:32:10 pm от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #343 -: Април 24, 2014, 16:21:51 pm »
Приказният свят на фотографа Вячеслав Мишченко:
http://focusday.ru/odin-den-ulitki-v-obektive-vyacheslava-mishhenko/






*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #344 -: Април 24, 2014, 20:14:08 pm »
Наистина е приказен! Такива снимки чак нереални ми се струват.
А за лалетата, аз ги познах  :D Според майка ми са някакви ранни холандски лалета, първи цъфтят в нашия двор, т.е. в нейния  :D в моя ги открих под един орех и в огромна трева  :oops: ама имам извинение, двора е над 7дка и не съм ги сяла аз. Може да не ти цъфтят ако са на сянка.

 За добавките не съм наясно, надявам се и този път да ми се получи без тях  :?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #345 -: Април 24, 2014, 20:32:23 pm »
Да, м-и, може да им е сенчесто, край едно дърво са, не се бях сетила за това, ще трябва да ги преместя  :)

Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #346 -: Април 24, 2014, 20:36:11 pm »
Марси, страхотни снимки!!!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #347 -: Април 24, 2014, 22:57:45 pm »
Лалетата са супер. Много харесвам лалета и перуники и тази пролет успях да видя в една градинка заедно нацъфтели бели перуники и червени лалета.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #348 -: Април 25, 2014, 00:43:21 am »
Да, м-и, може да им е сенчесто, край едно дърво са, не се бях сетила за това, ще трябва да ги преместя  :)
Така си прецаках едни нарциси до гаража на съседите.

rtfrtf, сега проверявах кое е перуника  :oops: баба ми им викаше крем(или крен) още не са ни цъфнали де.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #349 -: Април 25, 2014, 00:59:57 am »
М-и, перуниките се казват още ириси.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #350 -: Април 25, 2014, 06:20:48 am »
Добро утро, милички!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #351 -: Април 25, 2014, 07:40:54 am »
Добро утро!! "Интересно" капучино  8O ! Предполагам ще е вкусно и силно? Благодаря ,Заьо!! Последен работен ден!! Нека е успешен,а за пътуващите - лек път.
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #352 -: Април 25, 2014, 08:10:33 am »
Добро утро!
Зайо, много сладко котенце ъъъ кафенце де.
Тука е облачно и мрачно, даже заваля, но в душата ми е слънчево и топло, заради предстоящата среща  :lol:
Привечер, ще гледам да се похваля, какво съм сътворила днес.
Лек ден на всички и лек път на тези, които ще пътуват днес!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #353 -: Април 25, 2014, 08:40:40 am »
С тия яйца и козунаци вече не мога да измислям закуските, ето избрах една за вас


Блу, чувала съм ги ама нямах идея кои са  :D Благодаря ти!

Приятен път на всички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #354 -: Април 25, 2014, 08:59:13 am »
Добро дъждовно утро!
Благодаря за сладурското кафе, Зайко и за елегантната закуска, м-и!

Марси, прекрасни лалета, а снимките на Вячеслав Мишченко наистина са приказни! :balk_602:

Преди час изпратих детето на екскурзия до Велико Търново и през Габрово ще минат.
Интересни места ще посетят, но на мен ми е притеснено на душата като всяка майка.

Лек път на пътуващите и много усмивки за всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #355 -: Април 25, 2014, 09:23:14 am »
Добро утро, хубав и успешен ден, па макар и мрачен!
Лек път на пътуващите  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #356 -: Април 25, 2014, 13:33:35 pm »
Хубав ден на всички! При нас също е мрачно и лекичко си вали- онзи вариант дето нищо чудно да е цял ден.

Зайче, кафето е много симпатично. Нали сме с две котки в къщи и понякога е много забавно ... :wink:  Често крадат разни неща за хапване, че даже и от капучиното ми опитват  :)

Теди, сигурна съм, че детето ще си изкара много добре, като знам с каква радост тръгвахме на екскурзия като ученици  :)! Е, нормално е да се притесвяш, добре че има мобилни телефони.

Лек път на пътуващите, утре ще се запознаем- много се радвам, моля да ми казвате заедно с името и ника, да знам кой- кой е  :D

М-и, много хубава закуска, благодаря!  :)
От мен- забавни сандвичи  :D

Сандвич- кантар, изяждаш го и после те е страх да се качиш на кантара и сандвич- пъзел, за хора на диета   :D    http://men.hotnews.bg/n/najyakite-sandvichi.9251.html

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #357 -: Април 25, 2014, 14:31:24 pm »
Точно едни забавни сандвичи ми се наложи да изрежа сутринта, сега иска и за обяд и за вечеря да яде такива  :lol: Нямам формички за пъзел  :(
Теди, нормално е да се притесняваш, но вероятно всичко ще е наред и ще си дойде един щастлив младеж  :D

Ники, не виждам снимката.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #358 -: Април 25, 2014, 17:19:33 pm »
« Последна редакция: Април 25, 2014, 17:21:56 pm от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #359 -: Април 25, 2014, 18:43:31 pm »
Марсииии, Благодаря ти!
Подариха ми 3 туфи иглики и малко парички, та в този ужасен вятър ходих да ги садя  :D