0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #400 -: Април 28, 2014, 09:35:24 am »
Лека кратка седмица и после приятна почивка!

Рачо, завиждам, пожелавам ти да си изкарате незабравимо, дано  времето е с вас и яденето и коктейлите :lol: Кой район ще посетите ако не е тайна?
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #401 -: Април 28, 2014, 09:45:26 am »
Рачо,ако имате време минете през Българската екзархия,уникално място и пратете поздрави на отец Ангел.Изкарахме незабравим Великден в Истанбул.
Специално ти благодаря за сайта,който беше пуснал за апартаменти в цял свят.Благодарение на теб намерихме апартамент в Шишли на 15 мин.пеша от клиниката,в много сигурен квартал.
Информацията,която има тук е безценна.Надявам се,че не съм ви оспамила темата,но на лични ако ти пиша никой няма да разбере :D
Хапнете и за нас по едно кюнефе.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #402 -: Април 28, 2014, 11:44:35 am »
Здравейте и от мен!
От работа не мога да се добера до вас.
Рачо, приятна почивка, дано да случите на хубаво време.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #403 -: Април 28, 2014, 12:03:50 pm »
Ха здравейте и от мен.

Рачо приятно изкарване и успех.Много обичам Истанбул, а сега с всичките лалета е невероятно красив.

Привет на всички други и хубава седмица.Какво ще правите голямата почивка?

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #404 -: Април 28, 2014, 13:18:20 pm »
Какво ще правите голямата почивка?
:lol: :lol: :lol:
Ако нямате какво, аз имам работа за целия китайски народ - заповядайте!

Хубава седмица на всички!
При нас вали от оня, гадния, непрестанен дъжд /по Елин Пелин/.
На работа - хаос. Ама така е, като си позволявам да ме няма наблизо цели два дни  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #405 -: Април 28, 2014, 14:37:16 pm »
Десинка, радвам се ,че сайта е помогнал. :)наистина е много полезен при индивидуални пътувания и престой. ние ще пътуваме до Чешме,един не много известен курорт,преди кушадъсъ. надявам се да прекараме добре,въпреки прогнозите за подобно на нашето,в момента,време. :lol:важното е да се почине.Офертата "изпадна " от специалните сайтове. :wink: за съжаление,няма да имаме нощувки в Истанбул,но пък той нали ни е "махала" на нас ,та при първа възможност ще поздравим отеца.
Времето е досуш като при Елфи,то няма как и да не е ,все пак ни делят едни 40 км. :lol: за жалост го дават да продължава така,но пък е сънливо и лениво,така че е подходящо за почивка през почивните... :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #406 -: Април 28, 2014, 17:44:17 pm »
 Рачо, мястото е много спокойно известно с белите си плажове заедно с Айвалък. Минавала съм преди няколко години, беше края на септември, сезона беше приключил за разлика от по на юг. Направиха ми впечатление богаташките вили, уюта на уличките.
Щом си в тази посока няма да минеш през Истамбул  :). Ако успееш с минаването на граница до 20-21 часа,  после след два часа и малко си на ферибота при Лапсеки, минаваш Дарданелите, след още два часа и половина си на Айвалък, после ще обиколиш  амфитеатрално Измир и в ранни зори си в Чешме.
Аз много искам да разгледам Измир някой ден, станал е огромен по това, което виждам от магистралата, с много ново строителство.
Чакам  впечатления като си дойдеш. Лек път!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #407 -: Април 28, 2014, 17:57:06 pm »
Рачо, дай и на нас сайта, де ;)

Ние няма да пътуваме. Имахме резервация за хубав хотел в Гърция, но с това време - не виждам смисъл.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #408 -: Април 28, 2014, 20:05:20 pm »
Еееее, Зайо, той е за общо ползване,все пак  :lol:
https://www.airbnb.com/

Дано е полезен на всички!Не само за процедури, но и за по-приятни мероприятия  :wink:!
Тара, на мен също ще ми е много интересен пътя до там. връщаме в едни романтични години назад,  8O,когато правехме първа почивка като млада двойка!! :lol: Току що събрали се  :wink:! абе направо си прилича на "втори меден месец" ,май  :lol:  :lol:

/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #409 -: Април 28, 2014, 20:37:07 pm »
Знам го този. Трябва да се внимава да не се плати извън сайта, защото има и мошеници.

Рачо, имате нужда от меден месец с Вили  :hug2:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #410 -: Април 28, 2014, 21:10:16 pm »
Аз винаги резервирам през български ТА, специално за Турция много добре са разработени пакетните условия,  пробвала съм през немски оператор, но ме предупредиха, че гледали къде живея  и може да си изгоря с парите. Миналата есен  дебнех, резервирах и платих 3 дни преди тръгване, успях да хвана хубаво намаление за доста  добър хотел. Някой правят ранни резервации, но чак да там да се планирам с точност не виждам смисъл.  Иначе, правя допълнително  медицинска застраховка, че тези на операторите са много малки и ако се наложи болница да няма неприятности.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #411 -: Април 29, 2014, 05:50:15 am »
Добро утро щастлив и позитивен ден!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #412 -: Април 29, 2014, 06:21:35 am »
Добро утро и от мен  :P

Заповядайте на кафенце и катми.
Аз лично пак ще се пъхам в леглото  :lol:

Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #413 -: Април 29, 2014, 06:26:05 am »
Добро утро!
Смайли, мерси за кафенцето! И приятно гушкане с бебето  :bighug:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #414 -: Април 29, 2014, 07:59:20 am »
Смайл, мерси за кафето и катмите! Отивай се гушкай с бебчо.
Лек ден на всички ви!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #415 -: Април 29, 2014, 08:06:13 am »
Смайл, мерси за кафето и катмите! Отивай се гушкай с бебчо.
Най-сладкото занимание, повече и от катмите! :D

Днес денят е малко мрачен, но ви пожелавам да е лек и успешен!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #416 -: Април 29, 2014, 08:11:22 am »
Добро утро! Хубаво е,че се връща "старият ред" в темата  :lol:.Друго си е денят ти да започне с хубаво кафе,питателна закуска поднесени с усмивка от Усмивки!! :wink: Това време обаче много ме ядосва!! :x Объркана работа! :(
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #417 -: Април 29, 2014, 08:15:56 am »
Благодаря за кафето и катмите, много ги обичам  :D
При нас времето май се е оправило  :D едно слънце пече и няма вятър, чак да не му се надяваш  :D
Хубав ден и от мен!
Теди, моя мъж се случва и с отворена уста да се вози  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #418 -: Април 29, 2014, 10:00:56 am »
Добро утро за втори път днес  :P
Тук времето е слъчево (засега). Ще дебнем да си остане такова, за да направим една кратка разходка с количката.
Радвам се, че харесвате закуските  :bighug:

Теди, аз изглеждам така, когато моят мъж шофира  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #419 -: Април 29, 2014, 10:12:47 am »
Здравейте и от мен!
Днес се мъчи да пеква слънце и тук, да видим. Мен вчера ме намокри дъжда и от снощи съм като разглобена, втресе ме, вдигнах темп. Не мислех, че съм толкова кекава  :?