0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Паоло на eterna...
« Отговор #40 -: Юни 04, 2014, 09:07:27 am »
Съболезнования за цялото семейство :( . Направово нямам думи. Не знам как се преживява такава трагедия.


След бури - мир и тишина,
След нощ - безбрежна светлина.  

Re: Паоло на eterna...
« Отговор #41 -: Юни 04, 2014, 09:18:32 am »
Нямам думи.....Моите съболезнования :balk_146:
Re: Паоло на eterna...
« Отговор #42 -: Юни 04, 2014, 10:18:38 am »
Съболезнования, каквото и да се каже ще бъде малко.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Паоло на eterna...
« Отговор #43 -: Юни 04, 2014, 13:42:32 pm »
Непреодолима мъка...искрено страдаме за милото детенце.  :( Поклон!
*
Re: Паоло на eterna...
« Отговор #44 -: Юни 04, 2014, 13:58:17 pm »
Горкото дете, горките родители  :( Съболезнования, в такъв момент не може много да се каже... думите не стигат  :(
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Паоло на eterna...
« Отговор #45 -: Юни 04, 2014, 14:05:59 pm »
От снощи се каня да пиша и не знам какво. Като че е някакъв лош сън, за който не искаш да говориш и само чакаш да отмине впечатлението от него. Да ама това няма да отмине, мамка му. Едва ли има някой, който да не съчувства на родителите, а за нас тук съпричастието е направо болезнено чувство в случая. Дай боже никоя майка и баща повече да не изстрада подобно нещо, не знам какво друго да мисля.
Re: Паоло на eterna...
« Отговор #46 -: Юни 04, 2014, 15:11:48 pm »
В главата и душата ми се бунтуват мъка и гняв, съзнанието ми е сковано от страх...Преживявам с вас този кошмар мило постадало семейство, дечицата ни са на почти еднаква възраст...много ме боли, защото едно дете угасна, угасна заради...всички знаем защо! Моля се Богородица да утеши мъничето и да дава сила на осиротелите родители!!!
*
Re: Паоло на eterna...
« Отговор #47 -: Юни 04, 2014, 15:47:36 pm »
Съболезнования ! Душата ми плаче ....
*
Re: Паоло на eterna...
« Отговор #48 -: Юни 04, 2014, 15:53:20 pm »
Искрени съболезнования! :( Нямам думи...... :x
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Паоло на eterna...
« Отговор #49 -: Юни 04, 2014, 21:14:38 pm »
Искрени съболезнования и от мен. Кураж, мило семейство



   La vita è bella
*
Re: Паоло на eterna...
« Отговор #50 -: Юни 04, 2014, 23:15:26 pm »
 :balk_145:  Почивай в мир малко дете!
Re: Паоло на eterna...
« Отговор #51 -: Юни 05, 2014, 07:35:19 am »
Милото детенце.Нека почива в мир.Дано родителите му имат сили.Много тежко ми стана, като разбрах.
 

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Паоло на eterna...
« Отговор #52 -: Юни 05, 2014, 08:27:29 am »
Господи, каква огромна мъка! Съболезнования на семейството!
*
Re: Паоло на eterna...
« Отговор #53 -: Юни 05, 2014, 22:33:36 pm »
 :balk_145:
*
Re: Паоло на eterna...
« Отговор #54 -: Юни 10, 2014, 14:26:12 pm »
Невинна душичка. Съболезнования на родителите!



Re: Паоло на eterna...
« Отговор #55 -: Юни 10, 2014, 23:29:57 pm »
Съболезнования на родителите на Паоло.какво да кажа просто нямам думи,сигурна съм че болката е голяма въпреки че все още нямам деца ми е  много тъжно.лично мен щяха да ме прегазят на пешеходна пътека миналият месец  добре ,че имам рефлекси и че кучето ме дърпаше иначе не ми се мисли... Аз не съм шофьор ,но въпреки това искам да кажа на всички които са  да бъдат внимателни.НЕ БЪРЗАЙТЕ да карате ,когато видите,че по-пешеходната върви или бяга човек за да премине замислете се ,че утре може да сте вие или вашето дете дали ще вие приятно да гледате някои да ви превари с оправдание,че бърза а ако е вашето дете,майка,баща,мъж.?Трудно е ,знам понякога самите ние  "изскачаме" от някъде  на пътеката.Пазете  ни ! Спасете живот!

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Паоло на eterna...
« Отговор #56 -: Юни 11, 2014, 10:06:28 am »
Тази сутрин, водейки 5-годишния си син на градина, си мислех, че сигурно и твоят ден е започнал така. Един обикновен делник, който в миг се преобръща в най-зловещия безкраен кошмар. За секунди някой изтгръгва смисълът от живота ти. Не мога да се оттърся от тази мисъл! Това е с нищо не предизвикана трагедия - нямаш вина, на твое място можеше да бъде всеки друг. Всеки друг! Ако може да се случи на теб, как мога да бъда спокойна аз? Скърбя за твоето дете и се страхувам за своето.
Не проумявам тази мъка. Първата ми реакция беше да се ядосам на Бог. Какъв е този всемогъщ Господ, който не може да опази децата ни?! После се огледах... Толкова злоба и безчовечност сигурно са отчаяли дори Него. Не ни наказва, просто ни е оставил на самите нас. Затова страдат първо най-невинните и чисти създания. Не знам, всякакви мисли и емоции бушуват в мен. Но това безумие не трябва да продължава.
Знам, че не ти олеква. Знам, че ние - всички, които тъгуваме с теб, не можем да вземем парченце от твоята тъга и така да възродим смазаната ти душа. Но днес отново ще запаля свещ за твоето момченце. Мъничък Паоло...
« Последна редакция: Юни 11, 2014, 10:20:16 am от ani-stancheva »
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Паоло на eterna...
« Отговор #57 -: Юни 11, 2014, 13:41:08 pm »
Думите ми се губят, незнам какво да кажа, поставям се на мястото на тази майка и мъката ми е безкрайна! :( Да почива в мир малкото ангелче!


Re: Паоло на eterna...
« Отговор #58 -: Юли 14, 2014, 12:56:20 pm »
 :hug2: :balk_145: