0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #100 -: Февруари 21, 2014, 11:17:33 am »
Здравейте, момичета,

Искам да споделя огромната си радост и огромното си притеснение с вас. Бременна съм спонтанно :) За първото бебче ни трябваха 4 години и тази бременност аз приемам като истинско чудо :) За съжаление обаче имам притеснения - в 8ма гестационна седмица видяхме сърдечна дейност, но ембриончето е много малко за гестационната си възраст. Другата седмица съм пак на преглед - стискайте палци да се развива добре и да навакса

Успех на всички :)



   La vita è bella
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #101 -: Февруари 21, 2014, 11:21:27 am »
Фови,като гледам и вашият очакван миг наближава.
rumyanau,дано е наред всичко .В тези седмици всичко се променя непрекъснато ,така че ще си порасне

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #102 -: Февруари 21, 2014, 11:29:13 am »
Руми, добрините се връщат! :) Дано всичко да е наред!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #103 -: Февруари 21, 2014, 11:53:30 am »
ако тогава, преди 8 години, имаше безрисков тест с 99.9% достоверност, щях да го направя моментално, независимо от цената. но всяка коза, за свой крак...

Понеже изпитвам панически страх от АМ, се разрових и видях, че пренатеста може да се плати на 12 месечни вноски с кредит към ОББ. Това ме устройва, защото цена от 1899лв. за мен лично е непоносима. Но предпочитам този тест и ако се наложи АМ.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #104 -: Февруари 21, 2014, 11:56:50 am »
стоека, това е добър вариант!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #105 -: Февруари 21, 2014, 11:59:09 am »
Здравейте, момичета,

Искам да споделя огромната си радост и огромното си притеснение с вас. Бременна съм спонтанно :) За първото бебче ни трябваха 4 години и тази бременност аз приемам като истинско чудо :) За съжаление обаче имам притеснения - в 8ма гестационна седмица видяхме сърдечна дейност, но ембриончето е много малко за гестационната си възраст. Другата седмица съм пак на преглед - стискайте палци да се развива добре и да навакса

Успех на всички :)
Страхотна новина, Руми! Стискам палци и пожелавам всичко да е наред до термин  :D

*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #106 -: Февруари 21, 2014, 12:44:16 pm »
Руми ,честито .Стискам палци всичко да е нареед и да имаш една прекрасна бременност до финал .
Ах ,Монка ,да така е наближава и нашия час .Вече нямам търпение ,хем съм много щастлива ,хем ме обзема един страх .Днес си приготвих чантата за болницата ,макар тук в Испания да дават всичко нужно за бебето и за родилката .
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #107 -: Февруари 21, 2014, 12:55:42 pm »
Руми,стискам палци!
Отлично си те спомням от преди и много се радвам,че си забременяла спонтанно.Та исках да кажа,че  скоро родих след дългогодишно преследване на заветната мечта, и ми се иска  скоро да последвам примера ти.Май често се случва да стане спонтанно след,като родим веднъж независимо дали естествено или секцио.
 Вярвам,че втория път е по-лесно.А относно тревогите - винаги ще ги има,дори и да ни е за пети път.
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #108 -: Февруари 21, 2014, 16:08:31 pm »
Руми, видях новината в подписа ти на поздравителната тема.
Страхотно, стискам палци да си навакса ембриончвто и всичко да си продължи както трябва и с пухкав финал накрая.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #109 -: Февруари 21, 2014, 17:18:32 pm »
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #110 -: Февруари 21, 2014, 20:57:38 pm »
Благодаря ви  :grouphug2:
Аз все си мислех, че вторият път ще е по-лесно и няма да има изненади, но явно не е така :)



   La vita è bella
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #111 -: Февруари 22, 2014, 07:23:52 am »
Руми, ей Руми, бравооо!Стиснати палци от мен!
Прекрасна изненада, здрава и усмихната да е  :P
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #112 -: Февруари 22, 2014, 11:04:33 am »

Честито, Руми!
Стискам палци всичките ти тревоги да се окажат напразни!
И аз си мислех, че вторият път ще е  по-лесно, но май и вълненията и притесненията са си същите...

И сега да напиша и нещо положително за здравната ни система. Вчера бях наистина приятно изненадана. Звъни ми мобилният телефон - непознат номер. Вдигам - "обаждам се от кабинета на д-р ****". Изобщо не зацепвам кой е този д-р. Питат ме как съм, имам ли някакви проблеми, случило ли се е нещо... Оказва се, че съм си пропуснала часа за ЖК, били се притеснили за мен, като не съм отишла в уречения ден. Насрочиха ми нов час, държаха се изключително мило...
Като се замисля...колко малко му трябва на човек...



Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #113 -: Февруари 22, 2014, 11:22:49 am »
Ехееее, Неда, това говори много добре за всички!
Дано има по-често такива моменти!
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #114 -: Февруари 22, 2014, 15:57:06 pm »
Здравейте мами! Не мога да намеря малко време да вляза във форма  :lol:
Руми, прекрасно! Всичко ще е наред! Не всяко дете се развива спрямо стандартите.  :D
Мисля другата седмица да кажа на работа и  очаквам буря  :balk_161:

*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #115 -: Февруари 22, 2014, 17:06:27 pm »

Руми, браво, много се радвам и вярвам, че всичко ще бъде наред  :D!

Nedda, това като разкази от страната Утопия, ми прозвуча  :D!

Лека и спокойна бременност на всички момичета!

Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #116 -: Февруари 25, 2014, 08:17:55 am »
Тук е много тихо тези дни ....
Нямаме май вести от Морско момиче?

Аз да ви кажа, че от днес съм в болничен (този, който е 45 дни преди раждането).
Вчера бях на ЖК - пуснаха ми последни изследвания. Днес ще си взема документите и резултатите от изследванията.

Всичко е наред с бебо. Сторих им се слабичка, а пък аз доста си похапвам. Като че ли обаче не подбирам толкова добре храната, както в началото на бременността. От 1 месец пия витамини и желязо и явно се отпуснах. Като знаеш, че ги приемаш синтетични и не внимаваш толкова да си ги набавяш по естествен път.

Вие как сте момичета?
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #117 -: Февруари 25, 2014, 10:05:33 am »
Здравейте коремчета !Как сте ? Наистина темичката е много затихнала !!
Да ,май трябва да очакваме новини от Морско момиче .
На всички пожелавам прекрасен ден .
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #118 -: Февруари 25, 2014, 11:03:16 am »
Морско момиче роди на 24.02 с планово секцио един прекрасен син Николай,3060 гр. и 49 см.  :D Да им е зраво и силно детето и да им носи все усмивки и гордост!

Една полезна информация за тези, които държат да следят бременността си при д-р Сигридов. От другата седмица ще работи в Малинов и оттогава започват да записват часове за него.
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #119 -: Февруари 25, 2014, 11:22:09 am »
Руми браво много хубаво чудо  :).Стискам палци всичко да е наред  :crossfingers: