0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
НОМИНАЦИИТЕ!!!
« -: Ноември 30, 2013, 19:53:26 pm »
Номинирайте, коментирайте и се забавлявайтe!


1. „Форумски Балзак” –номинация за най-дълги, изобилни и напоителни публикации.

2. "Майстор на късия разказ" - номинация за кратки, ясни и много на място постове.

3. „Специалист по всичко" – да отличим онези съфорумци, които се изказват често и със самочувствие по теми от всякакво естество.

4. "Таралеж в гащите" – номинирайте онези, които все успяват да разпалят темите.

5. „Миротворецът” – номинации за най-умерен, спокоен и толерантен потребител.

6. " Бялата лястовица "  - за оказана истинска помощ по въпросите на останалите потребители, номинирайте онзи, който ви е бил най-полезен през миналата година.

7. „Баш Бай Брадър те гледа” – за мод, който тихо и без обяснения, замита ..... мазалото.

8. „Война на световете” - най-гореща тема на годината.

9. „Бисер на годината” – отличете хитовите попадения на вашите съфорумци.

10. „ Жорко, спиш ли, мама?” - номинации за мами - добри и лоши, изтрещели и оцелели, мрънкащи и дрънкащи, перчещи се и засрамени, образоващи, необразоващи, хранещи, кърмещи, забравящи и възпитаващи.

11. „Ко? Не!“ –  За потребители имащи навика да се изкажат по тема, без да са чели предишни коментари по нея, или да задават въпроси, пак без да са чели дори пост-два преди това.

12. „Не съм от тях Как ` Сийке“ – За потребители склонни да си променят позицията, само заради общото мнение за нещо, за такива пишещи редовно коментари колкото да се изтъкнат в дадена тема, без постът им да има информативен характер, за потребители правещи забележка на други потребители за неща, които те самите вършат из форума...

13. „Баба Гицка“ - тук ще номинираме потребители, които са леко завеяни и приятно разсеяни, все недочули- нищо не видели, купона изтървали. 

14. „Кой предложи Пеевски?“ – категорията за най-обидените от модераторски решения и коментари, потребители-радетели за "форумска справедливост"

15. „ Сандокан с двата ножа" – номинирайте смело, тази категория е за модератори  :mrgreen: Посочете онези от тях, които смятате за най-строги и безкомпромисни! Бъдете спокойни, ножовете няма да бъдат използвани срещу вас  :mrgreen:

16.„Не е така, мъри Парашкево“ – тук е мястото да номинирате онези потребители, които имат навика да са винаги в опозиция и претендиращи да са винаги прави.

17. „Домашно духче” – номинирайте домашни майстори, хоби-любители, умятни и опрятни домакини, цветарки и градинарки.

18. „Кулинарен магьосник“ – за най-добрите кулинари във форума.

19. „Нерви корабни въжета“ – тази категория е за онези потребители и/или модератори, които имат търпението да обясняват спокойно и напоително, да отговарят на едни и същи въпроси отново и отново, и отново.
« Последна редакция: Ноември 30, 2013, 23:02:04 pm от sixsens »
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2013, 20:59:09 pm »
браво момичета, перфектно сте се справили с оформлението :wink: :D
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2013, 21:17:42 pm »
Моля кажете за тези, които не сме в час. Тук ли се номинира директно в темичката?
Благодарско!!!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2013, 21:24:31 pm »
Тук,тук :lol:
Най-добре е да копирате първия пост и срещу всяка категория да изпишете вашите номинации. Ако за някоя от категориите нямате никого предвид, просто оставяте празно.Така ще ни е по-лесно и на нас после да обобщим резултатите и да оформим анкетите за гласуване.
Забавлявайте се!

П.С. Вярвам всички са наясно, че тези категории и номинации са с добронамерено-шеговит характер и никой не бива да се обижда, важното е да се забавляваме!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2013, 21:39:43 pm »
1. „Форумски Балзак” – С цялото ми уважение, това е Jbrul. Не влагам ирония, аз винаги я чета. :wink:
2. "Майстор на късия разказ" - Елфи, цигу, magi_st,  blue sky, avallon
3. „Специалист по всичко" – Боби
4. "Таралеж в гащите" – Боби, Jbrul, Ganka, Аз  :)
5. „Миротворецът” –Сygnus, blue sky, magi_st, Peshek,rally_pat, Мецани
6. " Бялата лястовица "  - професионално - Мели и Бърди. Персонално - sixsens, Jbrul /Огромно благодаря на всички ви!/
7. „Баш Бай Брадър те гледа” – Eлфи, Джам
8. „Война на световете” - Оценка на моториката на днешната българска държава
9. „Бисер на годината” – Много са, но три са ми на сърцето : "околоплодна кухина", "едното от бебетата вече ми е в седалището" и "правих секс, на цветната снимка се видя течност в тръбите, може ли да е семенна течност". Да не забравя и вечните газове на chattenoire84
10. „ Жорко, спиш ли, мама” - Силванчето, м-и
11. „Ко? Не!“ –  chattenoire84
12. „Не съм от тях Как ` Сийке“ –chattenoire84,Боби
13. „Баба Гицка“ - Eлфи, Peshek
14. „Кой предложи Пеевски?“ –Елена, Боби, роузфромстар
15. „ Сандокан с двата ножа" – Елфи, Джам, СтефиZ
16.„Не е така, мъри Парашкево“ – Боби
18. „Кулинарен магьосник“ – Мишанта, Денис
19. „Нерви корабни въжета“ – Денис, sixsens
« Последна редакция: Ноември 30, 2013, 23:02:14 pm от Бубулина »
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #5 -: Декември 01, 2013, 08:11:06 am »
1. „Форумски Балзак” JBrul, като страничен наблюдател оценявам само


2. "Майстор на късия разказ" - цигу, включва се наистина само при необходимост, кратко и ясно. Е, от време на време обича и да излиза от "добрия" тон  :lol:

5. „Миротворецът” magi_st, не съм видяла никога да си позволява комуникация тип "заяждане". Винаги се включва с молба за прекратяване на спора.

6. " Бялата лястовица "  - fanny, за мен това е ангелът хранител на подфорума "покажете си графиката". Каца във всяка темичка, дава кураж, радва се с успехите и тъжи с нерадостите на всички ни.

16.„Не е така, мъри Парашкево“Bobbie, като страничен наблюдател оценявам само

17. „Домашно духче”stoeka71, впечатленията ми са обаче от предишни години

18. „Кулинарен магьосник“Mishanta - Възхищавам се на лекотата, с която й се отдава готвенето.

19. „Нерви корабни въжета“Sixsense в темата за хормоналните проблеми при жените.
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #6 -: Декември 01, 2013, 13:38:41 pm »
1. „Форумски Балзак”Jbrul, естествено  :wink:

2. "Майстор на късия разказ"Елфи,  magi_st,  blue sky

3. „Специалист по всичко"Bobbie

4. "Таралеж в гащите" –  Jbrul,  Bobbie, Буболина  :wink:

5. „Миротворецът”magi_st, blue sky, Сygnus

6. " Бялата лястовица " - Мели и Бърди

7. „Баш Бай Брадър те гледа” –  Eлфи, Джам

8. „Война на световете” - Оценка на моториката на днешната българска държава и
 Захранване и хранене на нашите дългоочаквани бебета. Рецепти и съвети.

9. „Бисер на годината”За мен е: "......правих секс, на цветната снимка се видя течност в тръбите, може ли да е семенна течност???" :).

10. „ Жорко, спиш ли, мама?” - М-и

11. „Ко? Не!“ –  chattenoire84

12. „Не съм от тях Как ` Сийке“Bobbie

13. „Баба Гицка“ - Eлфи, Peshek

14. „Кой предложи Пеевски?“Bobbie, Елена

15. „Сандокан с двата ножа"StefiZ , Джам, Елфи, Мини

16. „Не е така, мъри Парашкево“Bobbie

17. „Домашно духче”mimi26, mini, Мишанта, baracuda

18. „Кулинарен магьосник“Мишанта,

19. „Нерви корабни въжета“sixsens, Денис
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #7 -: Декември 01, 2013, 16:21:03 pm »
Е, не е честно!
Миналата година имаше категория "Халеевата комета". Тази година се постарах да изпълня критерия, :wink: а Вие да вземете да махнете тази категория  :?

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #8 -: Декември 01, 2013, 16:39:58 pm »
Е, не е честно!
Миналата година имаше категория "Халеевата комета". Тази година се постарах да изпълня критерия, :wink: а Вие да вземете да махнете тази категория  :?

Eй да му се невиди! Аз като се правеха номинациите, точно за теб мислех! :x И нещо се отплеснах, моля да ме извиниш!  :balk_102:

В категория "Бялата лястовица" предлагам синьо кокиче за особен принос към Зачатие, за изминалата година! За целият труд и усилия, които положи за ДРЗ Русе. Лични адмирации от мен! :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #9 -: Декември 01, 2013, 16:44:18 pm »
В категория "Бялата лястовица" предлагам синьо кокиче за особен принос към Зачатие, за изминалата година! За целият труд и усилия, които положи за ДРЗ Русе. Лични адмирации от мен! :)

Подкрепям с две ръце   :youwoman:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #10 -: Декември 01, 2013, 16:47:18 pm »
Кокичето ще отнесе служебна награда за особен принос към Зачатие през изминалата година.
Никакво гласуване за нея. :P Отнася си наградата и ник`ва демокрация по този повод. Аааама-ха.


Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #11 -: Декември 01, 2013, 23:33:51 pm »
Аааа, не! Аз такива сериозни награди не ща!
Искам си "Халеевата комета"! :D

Толкова се старах. От повече от една година не съм писала в седмичната тема и докато се усетя тя взела, че станала месечна! :lol:
« Последна редакция: Декември 02, 2013, 00:00:46 am от синьо кокиче »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #12 -: Декември 02, 2013, 15:13:20 pm »
1. „Форумски Балзак” –Jbrul

2. "Майстор на късия разказ" -  Елфи, jam

3. „Специалист по всичко" – Bobbie

4. "Таралеж в гащите" –  Jbrul,  Bobbie, Бубулина

5. „Миротворецът” – СтефиЗ, Сygnus, мишанта

7. „Баш Бай Брадър те гледа” –  Eлфи, Джам

8. „Война на световете” - Оценка на моториката на днешната българска държава, кърменето и
 Захранване и хранене на нашите дългоочаквани бебета

15. „Сандокан с двата ножа" – Джам, Мини

16. „Не е така, мъри Парашкево“ – Bobbie

17. „Домашно духче” –mimi26, mini, Мишанта

18. „Кулинарен магьосник“ – Мишанта, мини

19. „Нерви корабни въжета“ – sixsens, лемон, СтефиЗ
« Последна редакция: Декември 02, 2013, 16:57:50 pm от midge »
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #13 -: Декември 02, 2013, 16:49:35 pm »
1. „Форумски Балзак” – кагато ми се налага да чета Жбрул, си взимам половин ден отпуск. Добре, че се научи да удря по един ентер чат-пат, че много зорно ми идва четенето на чаршафи, без отделени абзаци. Тъй като миналата година спечели тя, предлагам тази година да дадете гласа си за Сиксенс, която също номинирам. И тя се старае, да.

2. "Майстор на късия разказ" -  тук са джам, цигу, Блу скай - удоволствие е да се чете стегната и грамотна реч. А Джам много често ми спестява писане по темите, пък и по-интелигентно се изразява от мен, затуй ми е приятелка - мама ми е казала да дружа с умни хора  :lol:

3. „Специалист по всичко" – тук си има изявени титуляри. Дори да пропусна да номинирам, няма да се отрази чувствително на броя номинации.  :wink:

4. "Таралеж в гащите" Бубулина  съм турила на мерника тия дни   :lol:

5. „Миротворецът” –  безапелационно - Сигнус. Никой не може да бъде толкова бял и добър, честно ви казвам! Чак ме ядосва понякога!

6. " Бялата лястовица "  - не мога да номинирам само един човек. Благодаря ви, момичета, че сте тук и не се изморявате да помагате  :)

7. „Баш Бай Брадър те гледа” –  8)

8. „Война на световете” - кърмене и захранване са двете зловещи теми, в които пристъпвам понякога със страх, но няма начин  - често се налага да разплитам коси.

9. „Бисер на годината” – ще го допълня, когато се сетя - все пак се боря за Гицка на годината.

10. „ Жорко, спиш ли, мама?” - няма да ми стигне мястото - главните действащи лица в захранването и кърменето  :lol:

11. „Ко? Не!“ –  Черната котка имаше един абсолютен хит в темата "За секса"/или нещо такова/. Темата беше за преводи, т.е. работна, но котката реши, без да чете, да влезе и да си излее мъката. След това... забременя  :lol:

12. „Не съм от тях Как ` Сийке“ – да не съм клюкарка, да номинирам?!

13. „Баба Гицка“ - Тази година се запознах на ДРЗ с едни момичета... два пъти. После се оказа, че изобщо не са членове на Зачатие  :lol: И изобщо, пълна съм с такива случки - никой не може да ми вземе тука медала.

14. „Кой предложи Пеевски?“ – Кой, де?!  :wink:

15. „ Сандокан с двата ножа" – номинирайте смело, да  :jump12:

16.„Не е така, мъри Парашкево“ – тук е мястото да номинирате онези потребители, които имат навика да са винаги в опозиция и претендиращи да са винаги прави.

17. „Домашно духче” –  Стефка вчера ми показа една собственоръчно направена коледна украса - номинирВам я! Хем ми е шефка, малко да я изчеткам  :P Пък и ми е обещала да ми оплете шапка  :wink:

18. „Кулинарен магьосник“ –  срам ме е, ама хич не готвя напоследък и не следя темата. Номинирам Мишанта - направо го "прекопа" и подреди чудесно този подфорум, откакто отговаря за него.

19. „Нерви корабни въжета“Денис, Сиксенс и много други.


Трябваше да има и категория "Спасете ме от мен!" - абсолютен фаворит ми е Пешека. Ама като не се обадих навреме...
« Последна редакция: Декември 02, 2013, 16:51:55 pm от Елфи »
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #14 -: Декември 02, 2013, 23:33:23 pm »
Айде, почна се с подкупите и тука..... шапки, шефки, дружки, тц, тц, тц, пък после демокрация било, зер! Да питам аз сега - Кой предложи Пеевски, кой, кой???

П.С. Другарки съноминирани в Балзака - видехте ли ся какво стана - дружките били умни и стегнати..... па ние.... само се стараем..... Слушай ти приказки от свои :lol: 
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #15 -: Декември 03, 2013, 00:01:19 am »
1. „Форумски Балзак” – Jbrul много обичам да я чета :)
2. "Майстор на късия разказ" - blue sky и нея обичам да си я чета :)
5. „Миротворецът” –magi_st
6. " Бялата лястовица "- Мели и Бърди.
7. „Баш Бай Брадър те гледа” – Jam  :wink:
8. „Война на световете” - Как да си контролирам нервите, особенно първите 3-4 страници  :x
9. „Бисер на годината” – Всичко от chattenoire84
12. „Не съм от тях Как ` Сийке“ – аз  :lol:
14. „Кой предложи Пеевски?“ – bobbie
15. „ Сандокан с двата ножа" – Jam


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #16 -: Декември 05, 2013, 16:48:18 pm »
Еееееее, защо така не номинирате, бре хора? Давайте купон да става :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #17 -: Декември 05, 2013, 17:32:03 pm »
А ти какво, сеирджия ли го раздаваш, м?!
Пиши!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #18 -: Декември 05, 2013, 20:11:54 pm »
1. „Форумски Балзак” – мислих, мислих ... тя е .....нейното име е ..... Jbrul

2. "Майстор на късия разказ" - Jam.

3. „Специалист по всичко" – Bobbie

4. "Таралеж в гащите" – с риск да стана банална ... Bobbie

5. „Миротворецът” – magi_st, Сигнус

6. " Бялата лястовица "  - Мели.

7. „Баш Бай Брадър те гледа” – Елфа.

8. „Война на световете” - Моториката, но и захранването.

9. „Бисер на годината” – правих секс, на цветната снимка се видя течност в тръбите, може ли да е семенна течност

10. „ Жорко, спиш ли, мама?” - почти всички, прясно родили минават през тая фаза. И аз бях тъй, ама питах в чата, дан`съ излагам много.

11. „Ко? Не!“ –  Една ли са две ли? Нема да кажа. :P

12. „Не съм от тях Как ` Сийке“

13. „Баба Гицка“ - Аз, аз, аз  :D Добре де, Елфа и Рали също.

14. „Кой предложи Пеевски?“ – Елена, Боби, роузфромстар

15. „ Сандокан с двата ножа" – ми противно на всеобщото мнение не е Джам. И тука Елфа ша сложа. Нали трябва да има конкуренция все пак.

16.„Не е така, мъри Парашкево“ –  Боби

17. „Домашно духче” – Мими 26

18. „Кулинарен магьосник“ – Мишето и Мини.

19. „Нерви корабни въжета“ – sixsense


п.п. Елфова - няма номинация  "Спасете ме от мен!" , понеже се надявам да ме наградите служебно. Никоя не може да ме надвие и без това :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Декември 05, 2013, 20:18:39 pm от Pesheck »
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #19 -: Декември 05, 2013, 20:41:33 pm »
Ееее, ама аз чакам да преписвам, бе :mrgreen:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #20 -: Декември 05, 2013, 20:53:27 pm »
И аз тук: :lol:

"Майстор на късия разказ" -Sixsens,моя милост,Джам, blue_sky

„Миротворецът” -моя милост,Денис, magi_st, Сигнус

„ Сандокан с двата ножа" - Jam,Сигнус ,  mishanta

„Нерви корабни въжета“ - Denis,Birdie,Мели, sixsens

„Кулинарен магьосник“ -аз, макар и рядк, Денис, Мини, mishanta, nimika

" Бялата лястовица "  -Разбира се Мели
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #21 -: Декември 07, 2013, 09:05:39 am »
1. „Форумски Балзак” –Жбрул.

2. "Майстор на късия разказ" - цигу.

3. „Специалист по всичко" – хм, тук съм фаворит, ама аз пиша само в 2-3 теми. По-честно би било да номинираме наистина тези, които разбират от всичко ;-).  Джам

5. „Миротворецът” – magist.

6. " Бялата лястовица "  - Мели

7. „Баш Бай Брадър те гледа” – Стефи

9. „Бисер на годината” – по-голям бисер от номинацията на Елена  едва ли съм виждала -  Бубулина

10. „ Жорко, спиш ли, мама?” - orchidblossom

13. „Баба Гицка“ - м-и

14. „Кой предложи Пеевски?“ – тук ще номинирам себе си

15. „ Сандокан с двата ножа" – Джам

18. „Кулинарен магьосник“ – мини
« Последна редакция: Декември 07, 2013, 09:23:38 am от Bobbie »


  
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #22 -: Декември 07, 2013, 09:59:26 am »
не знам какво точно се предполага да съдържа категорията "Сандокан с двата ножа", но категорично отказвам да бъда свързвана с нея.

тая година имам само един бан и общо взето, с модериране не се занимавам почти никак.
знам, че имиджът е голяма работа и сянката на злия ми дух ще витае още дълго над тези форуми, ама все пак.... да ме слагате заедно със Стефи и Мишанта в една такава категория.... това съвсем добре показва, че на хората не им е ясно за какво иде реч.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #23 -: Декември 07, 2013, 10:24:19 am »
не знам какво точно се предполага да съдържа категорията "Сандокан с двата ножа", но категорично отказвам да бъда свързвана с нея.

тая година имам само един бан и общо взето, с модериране не се занимавам почти никак.
знам, че имиджът е голяма работа и сянката на злия ми дух ще витае още дълго над тези форуми, ама все пак.... да ме слагате заедно със Стефи и Мишанта в една такава категория.... това съвсем добре показва, че на хората не им е ясно за какво иде реч.
Jam ти нали вярваш в представителните извадки и статистики?  :D Това, че един единствен човек те е сложил в категорията с Мишето, не означава, че хората не разбират категорията....Аз я разбирам като както е описана- строго, но справедливо модериране. Което искаш или не, свързвам несъзнателно с теб и още някои  :wink: И аз съм в "Бисер на годината", ама да не мислиш, че ми пука или го приемам сериозно? В крайна сметка, целта на номинациите беше забавление... :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #24 -: Декември 07, 2013, 12:11:45 pm »
1. „Форумски Балзак” – Jbrul

2. "Майстор на късия разказ" - jam, Елфи, blue sky

3. „Специалист по всичко" – Bobbie

4. "Таралеж в гащите" – Бубулина

5. „Миротворецът” – Сygnus

6. " Бялата лястовица "  - всички от Зачатие, работещи неуморно за каузата

7. „Баш Бай Брадър те гледа” – jam, Елфи

8. „Война на световете” - кърменето, захранването и моториката

9. „Бисер на годината” – chattenoire84 в темата за секса

10. „ Жорко, спиш ли, мама?” - много са  :D

11. „Ко? Не!“ –  chattenoire84

12. „Не съм от тях Как ` Сийке“

13. „Баба Гицка“ - Eлфи, Peshek   8) 

14. „Кой предложи Пеевски?“ – Кой, кой?   :lol:

15. „ Сандокан с двата ножа" – Елфи

16.„Не е така, мъри Парашкево“ – Bobbie

17. „Домашно духче” – Mishanta, mimi26, stoeka71

18. „Кулинарен магьосник“ – Mishanta

19. „Нерви корабни въжета“ – sixsens
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #25 -: Декември 07, 2013, 13:30:26 pm »
В крайна сметка, целта на номинациите беше забавление... :)

да бе, ясно, ама искам да избягам от досадилия на всички имидж на злия дух модераторски...
турете ме барем у категорията "Кой предложи Пеевски" - мисля, че съм точно за там... муахахахаха....
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #26 -: Декември 07, 2013, 14:50:15 pm »
jam, то и аз съм една такава ефирна, мила и добра, ама на... Сандокан и аз  :lol:
А някои даже са научили децата си да викат : "Змията идва!" Ужасни жени!
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #27 -: Декември 07, 2013, 14:57:33 pm »
1. „Форумски Балзак”сватята Златинка (да се чете като: sixsens:lol:, други потребители, които не са по "краткия изказ" често, макар и невинаги: Bobbie, Бубулина, Chandra, Ema2, Черната розичка

2. "Майстор на късия разказ"Елфи,  magi_st,  blue sky, jam, Стефи

3. „Специалист по всичко"Bobbie

4. "Таралеж в гащите" –  Bobbie, Бубулина, Elena B и аз

5. „Миротворецът”magi_st, blue sky, Сygnus

6. " Бялата лястовица " - Мели

7. „Баш Бай Брадър те гледа” –  Eлфи, jam, blue sky, Стефи

8. „Война на световете” - "Оценка на моториката на днешната българска държава", "Захранване и хранене на нашите дългоочаквани бебета", кърмаческата.

9. „Бисер на годината” –  "......правих секс, на цветната снимка се видя течност в тръбите, може ли да е семенна течност???" Също така chattenoire84 и des_des (за цялостно творчество)  :lol:

10. „ Жорко, спиш ли, мама?” - м-и

11. „Ко? Не!“ –  chattenoire84

12. „Не съм от тях Как ` Сийке“много са, та няма да посочвам точно тук никого

13. „Баба Гицка“ - Eлфи, Peshek

14. „Кой предложи Пеевски?“jam (идва Коледа - сбъдвам желания всякакви)  :lol:

15. „Сандокан с двата ножа"Елфи

16. „Не е така, мъри Парашкево“Bobbie

17. „Домашно духче”Мишанта, mimi26, mini

18. „Кулинарен магьосник“Мишанта, stoeka71, мини,

19. „Нерви корабни въжета“sixsens, Денис
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #28 -: Декември 07, 2013, 16:27:05 pm »
Вижте к`во другарки, който ша номинирВА да номинирВА до утре на обед. После смятам да пуснем анкети да гласуваме.
Ще се гласува до сакралната комбинация от дата и ден - петък 13-ти. И точка по тоз въпрос.
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #29 -: Декември 07, 2013, 17:56:58 pm »
 :D Мене ме нема в целата схема   :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Q6BEkBWX7Zg


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #30 -: Декември 07, 2013, 18:32:38 pm »
:D Мене ме нема в целата схема   :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Q6BEkBWX7Zg

Ми нЕма те, беше много кротка тази година! Занемари яко имиджа тииии  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #31 -: Декември 07, 2013, 21:15:08 pm »
1. „Форумски Балзак” – Jbrul, Бубулина, Chandra, Ema2, Черната розичка

2. "Майстор на късия разказ" - blue sky, jam, СтефиЗ

3. „Специалист по всичко" – Бубулина, Jbrul



7. „Баш Бай Брадър те гледа” – jam, Стефи3, mini

8. „Война на световете” - "Оценка на моториката на днешната българска държава", Свекървенската

9. „Бисер на годината” – Черната котка (само не знам как ще и` връчите медала  :lol:

10. „ Жорко, спиш ли, мама?” - мисля, че са доста, но пък сега е момента да взема категория, тъй че няма да номинирам :D

11. „Ко? Не!“ –  Еми, пак Черната котка

12. „Не съм от тях Как ` Сийке“ – Jbrul

13. „Баба Гицка“ - тук се самономинирам  :D

14. „Кой предложи Пеевски?“ – Боби, Бина

15. „ Сандокан с двата ножа" – mini

17. „Домашно духче” – mini, mimi26, мишанта

18. „Кулинарен магьосник“ – мишанта

19. „Нерви корабни въжета“ – sixsens, Jbrul
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #32 -: Декември 07, 2013, 22:23:16 pm »
1. „Форумски Балзак” –Дива Роза
2. "Майстор на късия разказ" - цигу
3. „Специалист по всичко" – Jbul
4. "Таралеж в гащите" – Bobbie
5. „Миротворецът” – magi_st
6. " Бялата лястовица "  - цигу, elle
7. „Баш Бай Брадър те гледа” – Елфи
8. „Война на световете” - "Оценка..."
9. „Бисер на годината” – в "Бисерите на нашите деца" има много :)
10. „ Жорко, спиш ли, мама?” - силванченце
11. „Ко? Не!“ – 
12. „Не съм от тях Как ` Сийке“
13. „Баба Гицка“ - Пешек
14. „Кой предложи Пеевски?“ – Елена В
15. „ Сандокан с двата ножа" – Jam
16.„Не е така, мъри Парашкево“ – Bobbie
17. „Домашно духче” – Mishanta
18. „Кулинарен магьосник“ – iv_z, gery_k
19. „Нерви корабни въжета“ – sixsense




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #33 -: Декември 08, 2013, 11:53:46 am »
:D Мене ме нема в целата схема   :lol:
И мен. :P
И то само защото няма номинация за "Раздумката" за най-активна поддръжка на темата, дори говореща/пишеща си сама най-често ..  :lol:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари