0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нов облик
« Отговор #20 -: Септември 18, 2013, 15:11:10 pm »
Информацията в "контакт" трябва да се обнови, че е от преди 3 години :wink:
Ха - вярно - старото е :-)
*
Re: Нов облик
« Отговор #21 -: Декември 09, 2013, 11:01:08 am »
Не мога да отворя овулационния календар. В страницата, която се отваря, се появява за кратко надпис "овулационен календар", но като го доближа с курсора, изчезва.

*
Re: Нов облик
« Отговор #22 -: Септември 21, 2016, 10:01:51 am »
Здравейте, преди във форума имаше опция, според която можеш да видиш отговорите на темите, в които си писал. Сега не мога да намеря такава възможност, или аз пропускам нещо?
*
Re: Нов облик
« Отговор #23 -: Септември 21, 2016, 10:21:43 am »
Здравейте, преди във форума имаше опция, според която можеш да видиш отговорите на темите, в които си писал. Сега не мога да намеря такава възможност, или аз пропускам нещо?

Кати, на най-горния ред вдясно има аватар, при кликване върху него се появява меню с няколко функции, включително  Непрочетени мои теми  и  Последни непрочетени теми.

*
Re: Нов облик
« Отговор #24 -: Септември 22, 2016, 12:10:58 pm »
Здравейте, преди във форума имаше опция, според която можеш да видиш отговорите на темите, в които си писал. Сега не мога да намеря такава възможност, или аз пропускам нещо?

Кати, на най-горния ред вдясно има аватар, при кликване върху него се появява меню с няколко функции, включително  Непрочетени мои теми  и  Последни непрочетени теми.
Благодаря, Марси!
Re: Нов облик
« Отговор #25 -: Октомври 12, 2016, 22:20:13 pm »
Да споделя нещо което не ми допада в новия облик.
Когато вляза в някои от темите (няма значение коя),най-отдолу липсва лента в която можем да изберем къде да се върнем,трябва да се скролне нагоре ,а понякога страницата е доста дълга и се полува постоянно въртене за да се върнем в раздел който искаме.....надявам се да ме разберете за коя лента говоря  :D
*
Re: Нов облик
« Отговор #26 -: Октомври 13, 2016, 09:30:22 am »
silvi_1980, имаш предвид бутони назад-напред?
*
Re: Нов облик
« Отговор #27 -: Октомври 13, 2016, 13:57:22 pm »
А "Отиди на:" не ти ли върши работа?
Намира се долу в дясно на всяка страница.
Re: Нов облик
« Отговор #28 -: Октомври 13, 2016, 23:11:26 pm »
А "Отиди на:" не ти ли върши работа?
Намира се долу в дясно на всяка страница.

Да и това върши работа,но другата лента ми беше по удобна

Тази ,която е горе в светло зелено и изписва това:
www.Zacharie.org   За сайта   Въпроси, предложения, похвали, оплаквания и техническа помощ (Модератори: cygnus, jam, beast)
Преди имаше такава лента и най-долу.