0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #40 -: Август 31, 2013, 09:08:33 am »
Е, момичета приключих  :cheerleader: :cheerleader: Точно 5кг съм свалила за 10 дни, което мисля е добе :) Добре се чувствам, но повече наистина не мога. Правилното нещо сега ще бъде да се захраня 10 дни, защото сега пък четох че колкото е диетата толкова и захранването, но няма да успея 10 дни, зашото на 5ти сепември имам много важна вечеря и ще хапна вече малко :) Ще направя 5 дни и от тук нататък започвам да се храня разделно по схемата.
Взела съм книгата http://www.amazon.fr/Its-All-Good-Delicious-Recipes/dp/1455522716 и ще се опитвам да готвя по нея. Също така мисля да спра да ям глутен защото знам, че имам нетолерантност, но този френски хляб  osi_8 osi_8 От както започнах да ям хляб и сирена тук, от тогава се издух  :lol:

Блгародя на всички за подкрепата и че следихте мъките ми, наистина си заслужаваше, в момента съм много доволна от себе си, не само за свалените килограми, но и че успях да издържа.
Ще качвам вкусни рецепти по разделното хранене.


*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #41 -: Август 31, 2013, 09:42:04 am »
Поздравления Криси!  :)  Аз чакам първото новолуние, за да стартирам леката програма. Успех!
*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #42 -: Август 31, 2013, 13:46:04 pm »
Криси, точно щях да ти пиша, че колкото е гладуването, толкова дни трябва да е и захранването, но ти вече си го прочела. :wink:
Аз от понеделник започвам прочистване също, но с кленовия сироп. Да видим дали ще издържа :lol: хич не ме бива с диетите напоследък, а преди си гладувах по 10дни и повече.

Елле, ти как си тази сутрин  :bighug:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #43 -: Август 31, 2013, 16:01:21 pm »
Криси, нямах никакво главоболие и налепи по езика. Седмица преди да започна гладуването, ограничих до минимум сирената и тогава забелязах такова нещо.

Оливче, жива съм днес  :lol:. Сутрин се чувствам отлично, но следобед вече бера душа. Не мога да преценя дали е от гладуването или пък от жегите, които ни налегнаха от началото на седмицата. Вкъщи всичко е наред, но като излезем с дребната на разходка или да вършим работа, като се приберем се налага да легна с книжка  :P.

Я разкажи за кленовия сироп, моля  :flower:!

Криси, чудесен резултат!
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #44 -: Август 31, 2013, 17:13:28 pm »
Блгародя на всички за подкрепата и че следихте мъките ми, наистина си заслужаваше, в момента съм много доволна от себе си, не само за свалените килограми, но и че успях да издържа.
Ще качвам вкусни рецепти по разделното хранене.

С удоволствие надничам тук :D  .Не знам дали мога да издържа,и ви се възхищавам на ината.
Ще следя и рецептите-пък дано се променя  :)


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #45 -: Септември 01, 2013, 18:29:53 pm »
Така, вчера беше ден 6. Чувствах се чудесно. Ходихме на барбекю у приятели и докато те седяха около масата, аз лудувах с хлапетата  :D.  Днес започвам захранване, че от него се боя повече  :lol:.
*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #46 -: Септември 01, 2013, 22:17:37 pm »
Браво elle22! Аз да кажа днес сутринта бях 60.300 явно със захранването още отслабвам. Днес ядох супичка, много добре ми дойде нищо че без сол и месо :)
И аз се чувствам прекрасно, много красива хаха :) всички дрехи ми стоят прекрасно и само се усмихвам :)


*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #47 -: Септември 02, 2013, 01:02:35 am »
След като за пръв път гладувах, открих истинския вкус на храната. Иначе ядем основно сол като вкус :wink:
Ел, пие се 2-3 х 1.5 литра вода на ден с разтворени в нея 2-3 лъжици кленов сироп, сока на 2 лимона и щипка лют пипер(кайен). Прочистването е много сериозно, защото после захранваш само с плодове за същия период от време като в началото са само на сок. Но на теб вече ти стига, че ще изчезнеш от света :)




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #48 -: Септември 04, 2013, 23:16:24 pm »
Финала на диетата след захранването е 59,400кг :) Общо взето 7кг свалих, доволна съм много :) Визуално много си личи, сега е важно да се храня правилно и най-важното е ВСЕКИ ПОНЕДЕЛНИК на чай и плод :) Това трябва да ми е закон :)
elle22 ти как вървиш?


*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #49 -: Септември 05, 2013, 21:44:44 pm »
Оливче, мерси!

Криси, направо си отличничка!

При мен захранването започна кошмарно. Толкова зле не се бях чувствала от секциото насам  :lol:. 2 дни бях като болна. На третия нещата започнаха да си идват по местата и вече съм си аз. Не съжалявам, че опитах, но разбрах, че дългото гладуване не ми се отразява добре.
Положителните неща са 2 кг надолу и чиста кожа, което никак не е зле  :D.
*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #50 -: Септември 05, 2013, 21:48:11 pm »
Не съм elle22, ама и аз да си кажа :lol: едва оцелях първите 2 дни 8O такова главоболия не бях имала никога. Наложи се да изям малко плодове (2праскови), защото ми беше много зле в понеделник и полежах малко във ваната да си помогна с токсините. Сега съм 4-ти ден и правя нещо средно между двете диети - пия си бъркоча и ям по 3-4 плода на ден. Вече се чувствам добре и продължавам :P

ПП. Ел, писали сме заедно. Радвам се, че си добре.
« Последна редакция: Септември 05, 2013, 21:49:51 pm от ollivia »




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #51 -: Септември 06, 2013, 22:10:38 pm »
Приключих с двата разтоварващи дни по новолуние. Малко тегаво вървеше втория ден, но издържах. На този етап съществена промяна не виждам, но ще продължа. Успех на всички диетуващи!!
*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #52 -: Септември 11, 2013, 15:19:00 pm »
Никога не съм била на 5 плода дневно, ще умра докато си го мисля  :lol:
Браво на вас!
*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #53 -: Септември 11, 2013, 16:00:58 pm »
М-и, и аз така, ама затова си ходя дебела. Преди първата бременност бях 61 кг, сега съм 69 пет години по-късно. Не всичките килца наведнъж, ама с годинките си се трупат лека-полека.  :(

*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #54 -: Септември 11, 2013, 20:29:46 pm »
Аз да кажем, че не съм дебела, а просто не съм това, което бях  :) Преди да забременея бях стигнала до 55кг заради щитовидната жлеза, 1г след раждането се върнах на  53кг. и после бавно и славно ги покачих до 58 миналата зима, (имам надежда, че е било от спирането на кърменето и още чакам хормоните да ми ги свалят  :lol: ) , та седят си гадните, в повечето дрехи взех да не влизам  :x Сега обмислям 90-дневна диета. Междувременно си нося роклите, имам някаква настройка, че започна ли да купувам дрехи от по-големия размер и това ще е краят.