0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Добър педиатър - София
« Отговор #20 -: Февруари 20, 2012, 15:56:45 pm »
имайте предвид, че д-р Масларски не прави визитации по домовете и при него обикновено се чака доста!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Добър педиатър - София
« Отговор #21 -: Февруари 20, 2012, 22:10:30 pm »
При д-р Масларски не сме чакали много , предполагам зависи по кое време отидеш. Например в началото на втора смяна почти няма хора :wink:

Re: Добър педиатър - София
« Отговор #22 -: Февруари 24, 2012, 19:03:52 pm »
Да, при д-р Масларски няма фиксирани часове и може да се чака доста.
Една позната ми препоръча д-р Йосифов, той работи на абонамент 150лв. месечно, прави визита един път седмично в дома и можеш да му звъниш по всяко време на денонощието.
Аз се отказах от него, защото внедрява неща, които не ми харесаха като сок на 1-ви месец и ранно захранване, проходилка на 4-ти месец и т.н.
Re: Добър педиатър - София
« Отговор #23 -: Април 20, 2012, 22:48:33 pm »
Здравейте,мамчета!
Моля,ако някоя мама има впечатления от педиатър във Втора поликлиника в София,да сподели.Ние бяхме при д-р Димитрова в "Полимед",но искам да я сменя.На частно ходим при доц.Слънчева,но напоследък често отсъства и я водих при Д-р Мангъров.За частни прегледи май ще  се запишем в "Токуда "при д-р Масларска,раждах там и съм доволна.Казаха ми ,че педиатърът може да се сменя по всяко време.Знаете ли нещо по въпроса?Извинявам се за многото питанки,но ми е леко объркано...
Приятна вечер!
*
Re: Добър педиатър - София
« Отговор #24 -: Октомври 05, 2012, 18:40:28 pm »
Случайно, някой да може да сподели добри впечатления от педиатър-GP в района на Красна поляна, Разсадника?

Сравнително близо са ни 10 ДКЦ, 3 градска болница, Военна болница... Че сменихме квартала и тънем в невежество :)
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Добър педиатър - София
« Отговор #25 -: Ноември 12, 2012, 10:49:04 am »
Момичета, тъй като вече ни е време да се ориентираме за педиатър да попитам. Някакви предложения за 17 или 18 ДКЦ, МБАЛ "Вита" в София? Въобще близо до Сухата река и Подуяне. Може и да не работи със ЗК, но ми се иска и да се запишем и при някой, който работи със ЗК. Казаха ми хубави неща за д-р Масларски, за който сте писали и тук. А и за д-р Нина Коцева от 17 ДКЦ. Моля ви за съвет, че време не остана!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Добър педиатър - София
« Отговор #26 -: Ноември 12, 2012, 11:02:53 am »
съветът ми е задължително да запишеш децата при що-годе добър (и най-важното - разбран и кооперативен) педиатър по здравна каса, за да може да дава направления, болнични, да прави ваксини, проф.прегледи и т.н., а при конкретна нужда да ходите и при д-р Масларски за лечение и консултация.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Добър педиатър - София
« Отговор #27 -: Ноември 12, 2012, 11:49:00 am »
съветът ми е задължително да запишеш децата при що-годе добър (и най-важното - разбран и кооперативен) педиатър по здравна каса, за да може да дава направления, болнични, да прави ваксини, проф.прегледи и т.н., а при конкретна нужда да ходите и при д-р Масларски за лечение и консултация.
А дали можеш да предложиш някакъв такъв? Защото с две бебета определено ми трябва да е разбран и в района. :lol:
Re: Добър педиатър - София
« Отговор #28 -: Ноември 12, 2012, 12:28:20 pm »
Писах ти на лични, но ще ти кажа и тук- д-р Бойка Иванова- 17 ДКЦ.

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
Re: Добър педиатър - София
« Отговор #29 -: Ноември 12, 2012, 13:56:36 pm »
Лелее Боги как лети времето само!!
ЗА 17-то ДКЦ ще намериш свестни педиатри, чела съм отзиви на момичета от форума.
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър педиатър - София
« Отговор #30 -: Януари 24, 2013, 23:23:44 pm »
С цялата си отговорност препоръчвам д-р Пантелей Стоянов. Практиката му е в МЦ "Полимед" на ул. "Брегалница" №47 в Зона-Б-5 (ориентир - мол "София на бул. "Стамболийски").
Re: Добър педиатър - София
« Отговор #31 -: Април 10, 2013, 13:33:22 pm »
Здравейте,

Някой ходил ли е при Д-р Шаркова ВМА ? Дайте ми мнение
*

    Crystal

Re: Добър педиатър - София
« Отговор #32 -: Юни 05, 2014, 13:57:04 pm »
Търся педиатър в София, който прави домашни посещения. Благодаря предварително!