0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Още една попълнена анкета  :P
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
657 до момента попълнили  :D
Попълних го и аз!!!Дано  сме полезни с това за останалите с подобен проблем!
*
попълних анкетата

*
E,как да прескоча Блок А,ако проблема все още не е разрешен?? А и тази анкета не е за попълване от мъже,май??? :(
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
E,как да прескоча Блок А,ако проблема все още не е разрешен?? А и тази анкета не е за попълване от мъже,май??? :(

Рачо, на първия въпрос "МОЖЕТЕ ЛИ ДА КАЖЕТЕ ЗА ВАС, ЧЕ НЯКОГА В МИНАЛОТО ИЛИ В НАСТОЯЩИЯ МОМЕНТ СТЕ ИМАЛ/А РЕПРОДУКТИВНИ ПРОБЛЕМИ (ПРОБЛЕМИ СЪС ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ)?" отбелязваш отговор "(2) Имам в момента" и като натиснеш "Continue" те препраща автоматично към блок Б.

А пола си отбелязваш в блок В "Социодемографски блок".


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Вече се справих! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
И аз се разписах :D
Аз все се каня да пиша как ме изненада мъжът ми  :D Анкетата я попълних веднага след като се появи темата тук и съм забравила. След около една седмица той ми вика: "Попълних една анкета, появи ми се във ФБ от Зачатие." Сам, без да го карам...  :D
*
малко статистика - 857 анкетирани  :)
*
И ние със съпруга ми попълнихме по една анкета.