0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #20 -: Юли 25, 2013, 19:46:37 pm »
Мерси denis
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #21 -: Юли 27, 2013, 09:09:30 am »
Здравейте!

Нова съм във форума и за пръв месец меря БТ. Моля ви дайте мнение имало ли е овулация според графиката ми.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #23 -: Юли 27, 2013, 14:31:31 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

О. според мен може да е била на 16 ден от МЦ
Малка е разликата в БТ
Колко време държиш терм-ра?

Добре е да правиш и тестове за О. - с тях ще знаеш кога да очакваш О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #24 -: Юли 27, 2013, 17:57:01 pm »
Момичета благодаря ви за мненията, за съжаление при мен лелката дойде преди малко и надеждите ми пак останаха напразни :(  Успех на всички, които още чакат, стискам палци резултата да е  :bfp:
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #25 -: Юли 28, 2013, 07:51:15 am »
Благодая denis термометъра държа няколко минути след сигнала от следващия месец ще пробвам и с тестове за овулация
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #26 -: Юли 29, 2013, 11:19:28 am »
Здравейте отново, момичета! Както вече си бях почти убедена, че О е минала и е била на 25.07 или 26.07, днес БТ отново се понижи, нарастване няма никакво...и наистина започнах да се отчайвам и за този месец.Толкова се надявах да съм овулирала, имах болки, имах зацапване, имах абсолютно водна ЦС, която после стана точно като белтък. Всичко беше идеално освен БТ. Не знам вече какво да си мисля. Дали е реална? Единствено по време на вируса миналата седмица мисля, че не е била реална, висока заради заболяването. В събота и неделя я мерих с около 2 часа по-късно, защото си лягахме много късно, но днес си я мерих пак в 07:15 ч. и си е ниска...а леките спазми и сега дори продължават...
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #27 -: Юли 31, 2013, 18:12:28 pm »
Здравейте отново, момичета! Както вече си бях почти убедена, че О е минала и е била на 25.07 или 26.07, днес БТ отново се понижи, нарастване няма никакво...и наистина започнах да се отчайвам и за този месец.Толкова се надявах да съм овулирала, имах болки, имах зацапване, имах абсолютно водна ЦС, която после стана точно като белтък. Всичко беше идеално освен БТ. Не знам вече какво да си мисля. Дали е реална? Единствено по време на вируса миналата седмица мисля, че не е била реална, висока заради заболяването. В събота и неделя я мерих с около 2 часа по-късно, защото си лягахме много късно, но днес си я мерих пак в 07:15 ч. и си е ниска...а леките спазми и сега дори продължават...

Според графиката - не е сигурно дали е имало О.
Добре е да те видят на УЗ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #28 -: Юли 31, 2013, 19:50:39 pm »
Момичета споделете коментар за моята графика, днес май избързах с теста. Трябше да ми дойде на 29-ти , силно се надявам да ме пропусне за 9 месеца :)

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #29 -: Август 01, 2013, 10:09:20 am »
Denis, благодаря ти за отговора! В момента на ходя на УЗ, защото д-р Стаменов е в отпуск за 2 седмици, а аз не желая са посещавам вече други специалисти. Разбрахме се като се върне да се видим, т.е. в края на този цикъл ще се пада или директно в началото на другия (дано няма такъв, разбира се).

Успех на всички и дано скоро видими  :bfp:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #30 -: Август 01, 2013, 16:33:07 pm »
Момичета споделете коментар за моята графика, днес май избързах с теста. Трябше да ми дойде на 29-ти , силно се надявам да ме пропусне за 9 месеца :)
Няма нанесени стойности
Според тестовете за О. - О. може да е била на 17/18 ден от МЦ, предполагаема М.   около 31 ден от МЦ
Дано да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #31 -: Август 01, 2013, 18:21:04 pm »
здравейте момичета, здравей Денис, моля за коментар по графиката ми, по принцип до сега цикъла ми е около 30 дни, най много 36 дни, миналия месец ми беше дори 26 дни, за съжаление не знам кога ми е била овулацията, но се надявам тази температура да значи нещо

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #32 -: Август 02, 2013, 06:52:03 am »
денес ще погледнеш ли графиката ми този месец. Благодаря

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #33 -: Август 02, 2013, 10:13:02 am »
как ви се струва моята графика?

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #34 -: Август 02, 2013, 11:30:36 am »
Здравейте момичета!
denis, може ли коментар за графиката ми, поне да се ориентирам дали е добре, и ако може да ми кажеш кога трябва да е била овулацията, че с тези 2 положителни теста хич не знам.  :lol:
Този месец не успяхме, БТ спадна и имам зацапване.
Иначе съм с цикъл на 26 дни, правим опити от 3-4 месеца, меря БТ анално, сутрин в 7ч. За първи път меря БТ и си правя графика, а тестове за О. ползвам за 2-ри път и пак бяха 2 положителни теста.
Пиша пак, за да те ориентирам, веднъж те питах вече, но графиката беше още много малка.
Благодаря! :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #35 -: Август 02, 2013, 16:13:01 pm »
Didi_1985 не ти се отваря графиката, по точно отваря се, но се показва графиката на този, който я е отворил, пробвай пак да я качиш

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #36 -: Август 02, 2013, 19:25:28 pm »
здравейте момичета, здравей Денис, моля за коментар по графиката ми, по принцип до сега цикъла ми е около 30 дни, най много 36 дни, миналия месец ми беше дори 26 дни, за съжаление не знам кога ми е била овулацията, но се надявам тази температура да значи нещо

Няма как да се прецени, защото няма база за сравнение на БТ /ФФ-ЛФ/
Направи Кръвен тест - ЧХГ
Стискам палци
« Последна редакция: Август 02, 2013, 19:27:38 pm от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #37 -: Август 02, 2013, 19:30:36 pm »
денес ще погледнеш ли графиката ми този месец. Благодаря
Според мен, графиката показва повече от 1 фоликул / и в този случай не може да  и се вярва/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #38 -: Август 02, 2013, 20:07:32 pm »
денес ще погледнеш ли графиката ми този месец. Благодаря
Добра работа сте свършили , пожелавам ви късмет и цикъл след 9 месеца :)

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #39 -: Август 02, 2013, 20:15:14 pm »
sweetence

О. може да е била на 13 ден от МЦ
Разликата в БТ е малко малка - може проблема да е в терм-ра, провери дали отчита вярно

ПП. Два поредни (+) теста не са проблем - пика на ЛХ е по средата и от там се брои 12 -48 часа, прозореца в който трябва да настъпи О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум