0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #40 -: Март 16, 2005, 21:25:04 pm »
За бактериите си абсолютно права, но има и по-лоши неща от това да ти вкарат инфекция в матката.
Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #41 -: Март 16, 2005, 23:16:46 pm »
Какво по-лошо от това ,Зайче?
Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #42 -: Март 17, 2005, 14:22:18 pm »
Цитат на: morkovche
Какво по-лошо от това ,Зайче?

Примерно анафилактичен шок.
*
Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #43 -: Март 17, 2005, 14:27:49 pm »
Какво е това?
Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #44 -: Март 17, 2005, 14:33:23 pm »
Силна алергична реакция на организма към чуждите белтъци, вкарани не там, където им е мястото. И се умира от него, при това много бързо!  :evil:
Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #45 -: Март 18, 2005, 08:34:46 am »
Здравейте, да се включа и аз отново в темата. Днес ми е 29 ден на цикъла след инсеминацията с 5 млн материал и дуфастон. Сутринта си правих тест sure chek - отрицателен, очаквах го, затова не съм разочарована.
*

    ввв

Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #46 -: Март 18, 2005, 14:19:58 pm »
Адриана, за да ти дам съвет ми напиши какво са установили на теб и на приятеля ти. Не приемай като голям неуспех, че при първата инсеминация не е станало бебето. Аз правих две и то неуспешни. И на другия месец, не можах да определя точно деня на овулацията и ЗАБРЕМЕНЯХ . Представяш ли си, по най-нормалния начин. Успокойте се, защото знам колок се притеснявате и двамата, довери се на д-ра поне още няколко месеца и ще видиш, че ще има успех. Аз отидох за първи път при него през март, ако не се лъжа, а в началото на юни ще родя. Дано всичко да е наред. Сега пак ходя на консултации при него - каза ми че всчко е наред, пък и аз наистина се чуствам добре. А МИ КАЗВАХА - ЧЕ САМО В СОФИЯ ТРЯБВА ДА СЕ ХОДИ. Дори моята лична лекарка ме съветваше така. Проблемите ми не бяха малко. Чакам да пишеш, може дори да се видим, не се притеснявай и УСПЕХ!!! Да знаеш аз колко плаках след като втората инсеминация беше неуспешна...............
Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #47 -: Март 18, 2005, 15:54:09 pm »
Докторът от инсеминацията каза, че след обработка са останали 5 млн материал, а преди това са били 10 млн. Може да има и други проблеми, но за тях не знам.
Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #48 -: Март 18, 2005, 16:01:56 pm »
Ади, за пролактина пиеш ли нещо? Ако не го оправите, няма как да стане... Клостилбегита не е панацея, той толкова помага, колкото и вреди... Какво значи "имах частично запушване", значи ли това, че вече нямаш? Ако не са ти ОК тръбите, няма как опашатковците да стигнат до яйцеклетката... Цветната снимка определено е много по-добър диагностичен метод от продухването, заслужава си да я направиш.
Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #49 -: Март 18, 2005, 16:07:53 pm »
И да допълня преди ти да ходиш да си даваш парите няка мъжа ти си направи една истинска спермограма, щото това дето се тъпчес с хапчета е малко безсмислено ако и при него нещата са зле.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    ввв

Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #50 -: Март 18, 2005, 16:14:48 pm »
Направете спермограма - това е първото, което трябва да направите.  В градска поликлиника има специална лаборатория, след това д-ра може да му предпише лекарство - например Трибестан. Цветна снимка също е добре да се направи. За пивишения пролактин се взема обикновенно Бромокриптин. Може да се посъветваш с д-р Петя Илиева - еднокринолог. Кабинетът и се намира на първия етаж на Градската поликлиника,  ако не се лъжа 129 А. Стимулацията с Клостилбегит може да продължиш, и по указания на д-ра Дуфастон сле уволацията. Това е от мен. УСПЕХ!!! И НЕ ГО МИСЛИ МНОГО , МНОГО!!!
Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #51 -: Март 18, 2005, 16:31:52 pm »
Цитат на: ввв
Направете спермограма - това е първото, което трябва да направите.  В градска поликлиника има специална лаборатория, след това д-ра може да му предпише лекарство - например Трибестан. Цветна снимка също е добре да се направи. За пивишения пролактин се взема обикновенно Бромокриптин. Може да се посъветваш с д-р Петя Илиева - еднокринолог. Кабинетът и се намира на първия етаж на Градската поликлиника,  ако не се лъжа 129 А. Стимулацията с Клостилбегит може да продължиш, и по указания на д-ра Дуфастон сле уволацията. Това е от мен. УСПЕХ!!! И НЕ ГО МИСЛИ МНОГО , МНОГО!!!


Браво, ВВВ, браво!!! Гинеколога предписва лечение на мъжа! Браво!!!
А непознато момиче по интернет предписва Бромокриптин! Браво!!

Ади, спермограмите, истинските, реални спермограми, се правят само в клиника, в която правят ин витро (или където работят истински ембриолози, знам само едно такова изключение). Иначе всякакви глупости могат да ти напишат на едно листче... Знаеш ли каква спермограма съм виждала, правена в Русе?! Ела в София, или се разходи до Пловдив или Варна.  В някои от клиниките могат да направят спермограмата в събота или неделя, но за това трябва предварително да се уговориш с клиниката.
*

    ввв

Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #52 -: Март 18, 2005, 16:57:26 pm »
Не мога да разбера - дали е удоволствие за вас да се заяждате или наистина сте "толкова компетентни". Не предписвам лекарства, а само споделям опита си в областа - не виждам защо да не предпише гинеколог лекарство на мъжа след като е запознат със случая. И искаш да кажеш бе биолози и други специалисти не могат да направят спермограма - това е смешно. В Сф "големите светила" прости ви вземат парите, добре че не послушах някои мои познати, които ме съветваха да отида до София!!!!!!
Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #53 -: Март 18, 2005, 17:09:51 pm »
ВВВ, на мен пък не ми е ясно търновския д-р дали не ти дава %. Ти така самоотвержено го защитаваш, че... не знам...
За биолозите: прекрасни специалисти, стига да знаят какво правят. Не си видяла това, което аз съм видяла, затова недей, моля те. Русенската спермограма леше върха на всичко!!!
Нека и аз да споделя опит, тогава. Клостилбегита не е добро лекарство! Ти това не го ли разбра? Толкова много хапчета "смачкват" маточната лигавица.
Ха-ха-ха, големите светила ни взимат само парите  :lol:  Момиче, чуй се само! Те реално искат да ни помогнат, при това БЕЗ да навредят на здравето ни!
Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #54 -: Март 18, 2005, 17:19:17 pm »
Предпочитам да  си давам парите при "Светила" от колкото да си губя времето. Аз не съм от София и също ми се налага да пътувам, но съм готова заради крайния резултат, така че Адриана ти сама трябва да решиш имаш  ли време за губене.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #55 -: Март 18, 2005, 18:26:38 pm »
Цитат на: ввв
не виждам защо да не предпише гинеколог лекарство на мъжа след като е запознат със случая.


ами не може, както не може неврохирург да ти предписва лекарства за възпаление на яйчниците!
гинекологът е специалист по ЖЕНСКИ болести, а мъжкият стерилитет се лекува от специалисти АНДРОЛОЗИ и УРОЛОЗИ.

ти що не одиш при гастроентеролога да ти следи бременността?

и изобщо, страхотно е, че си забременяла, честито и дано всичко да е наред, не знам какви са ти били проблемите, но повечето от тия, дето пишем тук, сме наистина станали доста компетентни по неволя.
това, че ти си забременяла успешно при д-р Х в Търново, не означава, че ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ жени в страната само си дават парите напразно, понеже ходят при други лекари в други градове.

най-тъпашкото нещо е да обобщаваш на база собствения си частен случай....
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #56 -: Март 18, 2005, 18:33:45 pm »
Цитат на: ввв
Направете спермограма - това е първото, което трябва да направите.  В градска поликлиника има специална лаборатория, след това д-ра може да му предпише лекарство - например Трибестан. Цветна снимка също е добре да се направи. За пивишения пролактин се взема обикновенно Бромокриптин. Може да се посъветваш с д-р Петя Илиева - еднокринолог. Кабинетът и се намира на първия етаж на Градската поликлиника,  ако не се лъжа 129 А. Стимулацията с Клостилбегит може да продължиш, и по указания на д-ра Дуфастон сле уволацията. Това е от мен. УСПЕХ!!! И НЕ ГО МИСЛИ МНОГО , МНОГО!!!


В поликлиниката в Търново препоръчваш спермограма?????? Я не се излагай. Моя мъж прави 2 там и добре че отидохме в истинска клиника че да ни направят истинска спермограма. Тия в поликлиниката ги пишат наизуст. Недей подлъгва хората.
Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #57 -: Март 18, 2005, 18:52:46 pm »
ВВВ, все още чакам отговори на малко въпроси, свързани с обработката, която прави въпросния гинеколог. Моля те, бъди така добра да НИ отговориш. Благодаря!
*

    Anonymous

Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #58 -: Март 18, 2005, 21:04:11 pm »
ЗАЩО СЕ ЗАЯЖДАТЕ???
Спермограма след продължително въздържание
« Отговор #59 -: Март 18, 2005, 21:06:34 pm »
Не се заяждаме, искаме отговори!
Докажи, че е професионалист. Чакаме.