0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Цикъл само два дни???
« -: Февруари 05, 2013, 12:37:23 pm »
Здравейте! За първи път ми се случва да имам цикъл, продължаващ само 2 дни. Беше си всичко като по учебник, кръвотечението нормално и наситено червено, докато на третия ден сутринта реши да спре. По принцип цикълът ми продължава 4-5 дни... Чудя се дали има нещо общо със скорошното стартиране на правене на бебе (откакто правим опити забелязвам разни промени, като например, че ми идва точно 28-ия ден, а преди все на 30-ия)? На 12-ти съм на гинеколог и тогава ще говоря с лекарката, но преди това реших да се допитам до вас, момичета! Хубав ден от мен  :D
Re: Цикъл само два дни???
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2013, 13:32:45 pm »
Здравей!По принцип бебеправенето не знам дали има нещо общо с промените на дължината на цикъла, но мисля, че голямо влияние оказват хормоните върху промените в МЦ.Аз също като теб, в началото когато започнахме с опитите започнах да забелязвам промени в дължината на МЦ, понякога и на мен ми беше само по 2дни, а преди това винаги по 4-5дни, но след това се замислих, че може би и преди това МЦ ми е бил по същия начин, но просто не съм се вглеждала в такива подробности.Надявам се и други по-компетентни от мен момичета да се включат в темичката и да изкажат мнение по въпроса ти :)Успех и ти пожелавам много скоро да добавиш в графиката си  :bfp: чертички
Re: Цикъл само два дни???
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2013, 13:59:11 pm »
Благодаря, Слънце :D Честно казано и аз се замислих над това дали напоследък не се вглеждам прекалено подробно в тялото ми и случващото се с него. Но досега цикъл от 2 дни съм нямала. Хормони ще да са проблемът, но дано не е нещо сериозно  :crossfingers:
Re: Цикъл само два дни???
« Отговор #3 -: Май 18, 2013, 18:05:24 pm »
Благодаря, Слънце :D Честно казано и аз се замислих над това дали напоследък не се вглеждам прекалено подробно в тялото ми и случващото се с него. Но досега цикъл от 2 дни съм нямала. Хормони ще да са проблемът, но дано не е нещо сериозно  :crossfingers:
Дано, но е хубаво ако можеш да си направиш изследвания!
Re: Цикъл само два дни???
« Отговор #4 -: Юни 25, 2013, 08:54:50 am »
И на мен този месец ми се случи нещо подобно.Тече ми само 1 ден,после 2 дни много слабо кафеникаво зацапване и спря.Доки се съмняваше за цветна,но уви не.Така и неразбрах какво се случи:)Другия месец ще видим как ще е
Re: Цикъл само два дни???
« Отговор #5 -: Юни 30, 2013, 23:18:38 pm »
Здравейте,
миналата година, 6 м. след започване на бебеправнето забелязах, че месечният ми цикъл е 2 дена и много се изненадах, зощото не ми се е случвало преди, беше много рязка промяната. Реших, че може би бебето сме го направили но уви беше -  :(. Следващият месец отново цикълът ми бе 2 дена и се озадачих.  osi_10 Притесних се, че имам проблем и отидох на гинеколог. Док. каза, че нищо ми няма и ми изписа лекарство за регулиране на МЦ, което пих 2 месеца и нямаше проблем в същото време да правим бебе. По време и 1 м.след като го спрях, цикъла ми беше нормален 4-5 д. Но на 2 месец след спирането на лек. пак започна цикала да е по 2 дена и в последствие с времето стана по 3д. И от тогава не само цикала ми се промени но и не изпитвам силните болки в корема по време на МЦ, както преди. Така и не ми се обясни някаква причина за рязката промяна, а само че може би заради стрес. Но бебето все още не е налице и се притеснявам дали това има значение??? Какво ще кажете??? osi_1 :grouphug2: :dontknow:
« Последна редакция: Юни 30, 2013, 23:59:49 pm от Ivet Angel »
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.