0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Болки и кафяво течение
« -: Май 11, 2013, 18:16:01 pm »
Здравейте момичета!Много съм притеснена,затова искам да споделя и с вас какво се случва с мен!Надявам се да ми дадете съвет и да разкажете и вашия опит по тази тема!
Започвам с това че последната ми менструация беше на 30-ти март.Трябваше да ми дойде на 30-ти април,понеже цикълът ми е 30,31 дена!Но така и не ми дойде.На 2-ри май направих тест за бременност и беше положителен  Very Happy.След още два дена направих втори тест също положителен!Но на 6-ти май започна едно кафеникаво течение и болки като преди менструация.На 7-ми май веднага отидох на гинеколог,който ме гледа на видеозон и видя бременност.Имаше съмнения за две плодни сакчета и ми каза че зацапването може да е от това че едното спира да се развива и по този начин се изхвърля!Каза ми че плодът е 8 мм,изписа ми дуфастон 2 по 1 таблетка и но шпа за болките 3 по 1.Пия ги вече 3-ти ден но болките и течението не спират  Crying or Very sad. Много съм притеснена от това да не ми дойде,понеже болките и течението са си точно като преди менструация Sad Моля ако някоя от вас е преживяла нещо подобно да сподели.Благодаря ви!
*
Re: Болки и кафяво течение
« Отговор #1 -: Май 12, 2013, 00:02:36 am »
Здравей.Аз много се чудех дали да пиша или не,защото бях във същата ситуация като твоята и това не беше много добре,не съм лекар и не мога да кажа,че щом при мен е било лошо и при теб така ще бъде.Но ще споделя какъв беше проблема.Също като теб направих тест беше положителен,отидох на лекар видя също бременност,но ми каза да се върна след 10-на дена,но на четвъртия де след прегледа започна кафявото течение след това и болките.Отидох пак на лекар,но след като му казах за тези неща,той ми каза че има съмнения за извън маточна бременност.Предопреди ме при мн силни болки в корема,диария и повръщане да влезна веднага в болница за операция.И на мен също ми изписаха нош па,но не ми помогнаха.Така се и случи след седмица получих всички тези симптоми и ме оперираха.Махнаха тръбата,защото беше разкъсана и ако ми бяха обърнали по-вече внимание можеше и да не стигам до там.Спирам с обясненията,защото пак казвам при мен случеят е такъв,но не казвам,че и при теб е същото.Мога само да те посъветвам да отидеш за още едно мнение.
Надявам се да не съм те уплашила и всичко да бъде наред.
Желая ти всичко най-хубаво.
*
Re: Болки и кафяво течение
« Отговор #2 -: Май 12, 2013, 00:53:51 am »
Отиди на още един лекар за всеки случай!

Re: Болки и кафяво течение
« Отговор #3 -: Май 12, 2013, 12:39:59 pm »
Благодаря ви момичета за отговорите.Да си призная да малко се постреснах,затова мисля че ще е най-добре да потърся и друго лекарско мнение!
Re: Болки и кафяво течение
« Отговор #4 -: Май 12, 2013, 19:46:57 pm »
Отиди на втори лекар. Освен дуфастона е добре да слагаш утрогестан- 2х2 или 2х3.
Също така, ако се наложи да ти бият прегнил или но-шпа, на инжекции за задържане.
Успех!
Re: Болки и кафяво течение
« Отговор #5 -: Декември 04, 2013, 00:26:29 am »
миличка аз същото преживях и ми го махнаха,заради опастността от увреждане с теб какво стана?