0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 2 :)
« Отговор #980 -: Февруари 11, 2014, 11:25:38 am »
47 Smiles, много щедро, не стига кафето и чая, а сега и капучино....ммм  :D. И защото цяла сутрин (до към ранния следобед  :)) изпивам какво ли не, та с удоволствие ще си взема от всичко предложено  :D
И при нас (село близо до София, но малко по- към Перник) времето е супер- слънчице, пролет...
Хубав ден на всички!
« Последна редакция: Февруари 11, 2014, 13:02:21 pm от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 2 :)
« Отговор #981 -: Февруари 11, 2014, 13:00:55 pm »
А малко по-късно съм решила да открия сезона с едно кросче на стадиона, че имам 3-4 кг в излишък, които ме тормозят цяла зима. :x

Теди, пак си се направила много хубава, пу пу  :P
пу пу, мерси. :D
Теди♥♥, и сега какво... махна зимната шапка, сложи красивите одежди в лилаво.... сега пък килограмите били в повече... :P
Да ти кажа, възхищавам се на ентусиазма ти....с тренировките,    поздравления  :D!
« Последна редакция: Февруари 11, 2014, 13:03:53 pm от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 2 :)
« Отговор #982 -: Февруари 11, 2014, 13:21:12 pm »
Марси, благодаря!
И аз си се възхищавам! :D
Ако сами не си помогнем, няма кой да ни хване за ръката и да ни заведе да тренираме..
Т.е. не че няма, но няма да го направи вместо нас. :P

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 2 :)
« Отговор #983 -: Февруари 11, 2014, 13:42:16 pm »
Това е моято „погода“. Започвам да излизам от летаргията, дето ме наляга зимата. Малко ми е дерт, че пак обещават захлаждане ама .... и това ще мине. Пролетно ми е вече. С дребната на прибиране от ДГ зеем по хорските дворове и гледаме кокичетата. Чакаме да цъфнат теменужките и другите пролетни цветя. Добре че покрай нас са все кооперацийки с дворове и във всяка има някоя баба, дето се грижи за китките. :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 2 :)
« Отговор #984 -: Февруари 11, 2014, 23:35:31 pm »