0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Честита дъщеричка! Да е много здрава, а вие бъдете много щастливи тримата!

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Честито принцеска, жива и здрава да ви е.


  
*
Честита дъщеричка!Бъдете щастливи!

Честита принцеса с прекрасно име!!!Да сте здрави,щастливи и с много обич да отглеждате Дария!!! :ballons:
*
Честита дъщеричка! Да е жива и здрава Дария! Бъдете щастливи заедно!

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Много благодаря момичета, пресрасни пожелания!Днес стават две седмици от както сме заедно, вече излизахме на разходка няколко пъти и ходихме на гости на баба и на дядо!Мисля, че започваме да се адаптираме, но от време на време плачим и се притесняваме нещо, днес например като се събуди започна да плаче и не можех да я успокоя, единствено като я прегърна близо до мен тогава спира да плаче само това я успокоява ...милата душичка кой знае какви мисли има в главичката и!Трудно и е и на нея!Дано ми остане време да пиша!Целувки!  :bighug:
*
Честита дъщеричка  :D Да ви пълни къщата и сърцата с много усмивки, веселие и обич!
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Много благодаря момичета, пресрасни пожелания!Днес стават две седмици от както сме заедно, вече излизахме на разходка няколко пъти и ходихме на гости на баба и на дядо!Мисля, че започваме да се адаптираме, но от време на време плачим и се притесняваме нещо, днес например като се събуди започна да плаче и не можех да я успокоя, единствено като я прегърна близо до мен тогава спира да плаче само това я успокоява ...милата душичка кой знае какви мисли има в главичката и!Трудно и е и на нея!Дано ми остане време да пиша!Целувки!  :bighug:

 :) Не се притеснявай, с времето все по-добре ще я разбираш, какво казва... :) Като за начало опитвай с класическите неща: дали е мокра, дали е гладна, дали и е топло/студено, дали й се играе, дали случайно не я е събудило нещо твърде рано (дали и се спинка)... Понякога причината за плача е прозаична... И се гушкайте колкото поиска... :) Ех, каква страхотна пролет ви предстои... :) Целувки от нас!
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Честита дъщеричка! Да е жива и здрава, бяла и червена, весела, засмяна! Много здраве, любов и късмет на цялото семейство!

Много благодаря момичета, пресрасни пожелания!Днес стават две седмици от както сме заедно, вече излизахме на разходка няколко пъти и ходихме на гости на баба и на дядо!Мисля, че започваме да се адаптираме, но от време на време плачим и се притесняваме нещо, днес например като се събуди започна да плаче и не можех да я успокоя, единствено като я прегърна близо до мен тогава спира да плаче само това я успокоява ...милата душичка кой знае какви мисли има в главичката и!Трудно и е и на нея!Дано ми остане време да пиша!Целувки!  :bighug:

Първите дни Марто плачеше, защото се оказа, че сутрин не си е доспивал. Аз само като го видех, че се разбужда към 6.00ч. и топ-веднага на игри и забавления. Оказа се, че такъв е бил режима в Дома-към 6.00 минавали само да дават лекарства на болните, после децата си доспивали още около час и тогава ставали.
anajens, гушкайте се, милвайте се, пейте си! Много скоро вече ще разбираш Дара с половин поглед или жест какво иска и няма да й се налага да плаче.
Прегръщаме ви!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
 Честита Ви Розова радост, бьдете безкрайно щастливи! :P


*
Честито мамо !