0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Овитрел
« -: Януари 14, 2014, 19:37:10 pm »
Здравейте,
Да попитам кога се бие Овитрела?През деня ли или трябва да е вечер?Някъде май срещах ,че се бие сутрин,но не съм сигурна и реших да попитам,защото забравих да попитам доктора.
Re: Овитрел
« Отговор #1 -: Януари 14, 2014, 19:52:09 pm »
 В някаква процедура ли си? Зависи от часа на пункцията или часа на инсеминацията. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се обади да попиташ в колко часа да го сложиш. При този тип лекарства е много важен точния час, дори и половин час разминаване може да обърка плана на доктора(т.е. твоята процедура)  :)
Re: Овитрел
« Отговор #2 -: Януари 14, 2014, 19:55:17 pm »
Ами подготвям се за инсеминация.Сега не трябва да го бия все още.По-скоро се притеснявам като отида на преглед и доктора каже бий го , а аз го нямам , а се купува само с поръчка- няма да имам време.Питах го да го купувам ли предварително - той каза абе не бързай.Днес ми е ден 9 и затова питам.До сега с Прегнила беше така - отивам вечерта на преглед и той ми казва днес го бием и еди кога си правим инсето.
Re: Овитрел
« Отговор #3 -: Януари 14, 2014, 20:09:20 pm »
 Щом доктора ти е казал да не бързаш значи е преценил нещата. Като му дойде времето предполагам от самата клиника ще ти кажат да го купиш и ще са преценили времето за поръчка. Просто на следващия преглед попитай доктора  :) Успех
Re: Овитрел
« Отговор #4 -: Януари 19, 2014, 11:43:27 am »
Ами подготвям се за инсеминация.Сега не трябва да го бия все още.По-скоро се притеснявам като отида на преглед и доктора каже бий го , а аз го нямам , а се купува само с поръчка....
Би ли споделила откъде го поръчваш, аз всяка събота си бия овитрел, но виждам голям проблем с набавянето му...и ако някой друг има инфо ще се радвам да се включи...
Re: Овитрел
« Отговор #5 -: Януари 22, 2014, 14:07:54 pm »
Ами отивам в някоя аптека и го поръчвам.За първи път го поръчвах сегамно нямаше проблем.
Re: Овитрел
« Отговор #6 -: Януари 28, 2014, 19:17:55 pm »
Здравейте, относно намирането на Овитрел, аз си го купих от аптеката в болница Токуда. Не съм го поръчвала, има го в наличност, т.к. там се намира и Виена Ин Витро Център.