0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #100 -: Февруари 23, 2013, 22:35:55 pm »
Качвам го направо тук :P




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #101 -: Февруари 26, 2013, 22:01:24 pm »
Извинявам се за закъснението. Визирам до края на седмицата да привърша с главата. Надявам се не съм забавила процеса...


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #102 -: Февруари 26, 2013, 23:14:54 pm »
Момичета, извинявам се, но и аз се бавя с превода :oops: Започнах нова работа малко набързо и ми е малко трудничко, докато се наместим вкъщи с новата ситуация. Ще го направя, но просто ще се позабавя. Ако е много спешен, нека друг го вземе, не мога да гарантирам, че бързо ще го предам. Извинявам се още веднъж, че поех ангажимент, пък сега се бавя :oops:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #103 -: Февруари 26, 2013, 23:15:54 pm »
Не са спешни нещата, кой когато може, тогава.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #104 -: Февруари 26, 2013, 23:18:16 pm »
Мели, благодаря! Ще си го довърша тогава, ще гледам да е по-скоро.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #105 -: Февруари 27, 2013, 01:26:22 am »
И аз не съм готова. Няма да казвам коя е отличничката, че е само една.

*
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #106 -: Февруари 28, 2013, 02:37:29 am »
аз съм готова с главата за стреса, кажете на кого и как да я пратя. форматирала съм минимално, в случай, че се прави общо форматиране, макар предполагам това да е играчка. има един линк към филм, който не се отваря и нямаше как да го копирам.

само да кажа, според мен не е особено добра (в смисъл, за отскок е ок, но за по-сериозни неща, не съм сигурна, особено в частта за професионалната помощ), ако намеря нещо по-задълбочено, ще кажа. мислех си дали няма да е от помощ да се направи един списък с центрове и професионалисти по психично здраве, да не попадат хората на случайни хора, които осцилират между "психоанализ" и гледане на боб.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #107 -: Март 02, 2013, 19:35:56 pm »
Потребителката iliyana_dm е споделила в темата за лапароскпиите, че е открила някакви изследвания и статистики за постигнати бременности при СПКЯ след приложени различни терапевтични методи. Помолих я да ги потърси и да ги постне, може да ги погледнем и ако преценим, че са полезни, да ги качим в библиотеката Трябва да се преведат, обаче, понеже са на английски. Постнала е два линка, в момента търси другите, които е чела.
Ето ги:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2885401/
http://www.adelaide.edu.au/robinson-institute/mediareleases/pcos_evidensebasedguidelines.pdf
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #108 -: Март 03, 2013, 01:09:26 am »
аз пак да питам - на кого да пратя превода  :)
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #109 -: Март 03, 2013, 10:21:27 am »
Здравейте и от мен.

Най-накрая намерих материала за СПКЯ, който е сравнително нов и мисля, че е доста полезен:
http://www.drtchang.com.au/docs/PCOS_2012.pdf

Остава ми седмица болничен след лапарото и мога да се опитам да преведа нещо, което счетете, че ще бъде полезно.
*
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #110 -: Март 04, 2013, 00:44:04 am »
аз пак да питам - на кого да пратя превода  :)
На Blu sky. Виж по долу.

Когато сте готови, драснете ми едно лс. Ще ви дам мейл, където да ми пратите преводите.


*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #111 -: Март 04, 2013, 15:40:05 pm »
Аз моля за извинение, но си чакам мейл от темата, а системата ме игнорира от известно време, затова и не съм видяла новото развитие. :oops:
Блу, ще ти пиша да се разберем!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #112 -: Март 26, 2013, 21:55:03 pm »
повдигам темата, за да възвърна интереса на участниците към нея и да привлека нови.

който има нещо за пращане - моля, пращайте на zachatie@gmail.com

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #113 -: Март 26, 2013, 21:59:22 pm »
Втора важна активност по сайта, освен събирането и превода на нови материали, е да го разчистим от остарели или неверни материали.

Събирам екип от доброволци, които в свободното си време да разцъкат из категориите на сайта, да прегледат съдържанието им и ако забележат статии с невярно, остаряло или по друг начин неадекватно съдържание, да публикуват тук линковете към тези статии, за да може да се прегледат и изтрият/редактират.

Да направим пролетно почистване на сайта! :)

Кой се пише доброволец?

1. f_28 (благодаря, Фанте!)
2. dess_dess
3. vaci
4. mimi25
5.

Да уточня - в тази задача за пролетно почистване на сайта няма преводи! Просто се разхождате из съдържанието на сайта (не форума!), кликате върху статии, четете бегло и преценявате - ако ви се стори старо, невярно и неадекватно - копирате линка в тази тема. Започваме веднага, мегдан за работа има за всички, не вярвам да се бутаме :)


« Последна редакция: Март 27, 2013, 09:57:20 am от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #114 -: Март 26, 2013, 22:01:34 pm »
Едно на нула за мен, ето за какво ще си използвам сертификата по английски  :lol:
Когато мога ще ес опитам да прегледам и да помогна...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #115 -: Март 26, 2013, 23:10:00 pm »
Втора важна активност по сайта, освен събирането и превода на нови материали, е да го разчистим от остарели или неверни материали.

Събирам екип от доброволци, които в свободното си време да разцъкат из категориите на сайта, да прегледат съдържанието им и ако забележат статии с невярно, остаряло или по друг начин неадекватно съдържание, да публикуват тук линковете към тези статии, за да може да се прегледат и изтрият/редактират.

Да направим пролетно почистване на сайта! :)

Кой се пише доброволец?

1. f_28 (благодаря, Фанте!)


Кандидат  :lol: Само без преводи, че съм  много боса и яко ще се изложа :oops:


*
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #116 -: Март 26, 2013, 23:39:44 pm »
Jam, добави и мен към списъка.


*
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #117 -: Март 27, 2013, 08:16:45 am »
Джам, тук съм :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #118 -: Март 27, 2013, 09:58:25 am »
благодаря на всички отзовали се до момента, списъкът може да се разширява с нови помагачи, нека работата започне сега! :) срок нямаме, но е хубаво да сме готови до края на пролетта, за да посрещнем новия дизайн на сайта и с обновено съдържание.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Ежегодната тема за секса
« Отговор #119 -: Март 27, 2013, 10:08:34 am »
Аз ще прегледам Лек от природата. :-)