0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #100 -: Януари 19, 2013, 12:52:31 pm »
значи първите щъркели се очакават още този месец в нашата клиника ;)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #101 -: Януари 19, 2013, 12:55:09 pm »
Момичета, отложиха ми хистероскопията, която беше за 18.01, още не били готови с графика заради скорошното откриване:? Ужасно се разочаровах и натъжих, защото от три месеца не мога да се вредя и този час го записах още началото на декември. Обещаха ми евентуално за понеделник-вторник (тогава ще ми е 10-11 ден от МЦ), говорих и с д-р Шефкетова и тя потвърди, че няма пречка да бъде тогава процедурата. Секретарките казаха, че ме имат предвид за тези дни, но така и не ми се обаждат да потвърдят. Побърках се от чакане, излезе ми херпес и ме хвана страшна мигрена :( Да не говорим че и отпуска си взех. Сигурно ви се струвам много припряна и нетърпелива, но постоянно живея с планове и графици от дата до дата и тази ситуация ме напряга, въпреки че съм наистина волски търпелива. :wink:
Мила, на мен секретарките ми бяха казали да се обадя в понеделник за потвърждение.
ще те наредят - не се притеснявай!
ако трябва, отиди направо при докторката ти днес или утре!
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #102 -: Януари 19, 2013, 13:10:58 pm »
Съкровище, мерси много за инфото, което ми вдъхва малко повече кураж. Теб за кога те записаха, може и да се засечем в клиниката за процедурите ни. :wink: Ако пък не, желая ти успех.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #103 -: Януари 19, 2013, 13:32:06 pm »
Давай смело напред! Ще те чакам да се похвалиш с час най-късно за вторник:)
аз съм след това :)
успех !
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #104 -: Януари 19, 2013, 14:48:16 pm »
момичета искам да ви питам как минава първичен преглед в клиника надежда ,записах си час за д-р шефкетова?
ясно е че ще си нося  всички документи ,но предлагат ли  ти план как да продължиш ?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #105 -: Януари 19, 2013, 14:56:31 pm »
4eska, това е идеята на първичния преглед. Доктора те преглежда, разглежда изследванията, които си му занесла, преценява дали се нуждае от още изследвания и заедно решавате какво да предприемете.
Не се притеснявай, д-р Шевкетова е много мила и внимателна и ще ти отговори на всеки въпрос, който ще и зададеш. Съветвам те предварително да си запишеш всички въпроси, които те интересуват, защото в кабинета се забравят. :P


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #106 -: Януари 19, 2013, 16:10:00 pm »
Момичета,някий има ли вече инфо за цени за раждане?аз изпускам промоцията до март и в сряда мислех да поразпитам,че съм в голямо чудене...
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #107 -: Януари 19, 2013, 16:30:57 pm »
Каква промоция има до март:)това не съм го чула.И аз не знам как ще са цените,много ми се иска да съм там,но и много ми е далеч.Който има информация да дава и аз съм на преглед другата седмица,ще гледам да поразпитам ако мога.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #108 -: Януари 19, 2013, 16:44:17 pm »
Ами подочух (От друга мама),че до кр.на март,който роди раждането ще бъде 1000 лв.Не знам доколкото е потвърдено това наистина и дали е до кр.на март или февруари, но аз при всички положения го изпускам:) И просто ми беше любопитно някой дали е питал. :)

Явно на 23-ти ще е голям наплив:) Доста часове за записани и май май ще се срещнем с повечето,дето пишем тук:)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #109 -: Януари 19, 2013, 17:31:07 pm »
Около 1700 лв. четох, че ще е раждането. За промоцията не бях чула.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #110 -: Януари 19, 2013, 17:32:54 pm »
Аз пък за цена чух 1750 лв. Но дали е за секцио или за нормално или пък за и двете?!?! Като ходих на преглед /на 14-ти/ попитах, но не бяха готови цените още. За промоция се споменава май само във форумите.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #111 -: Януари 19, 2013, 19:16:16 pm »
аз питах за цената, казаха ми 1750лв, още нямат договор със ЗК, февруари се подписвали, дали ще се маха тогава някаква сума не стана ясно. за промоции нямаше нищо.
това включва всичко, раждане, грижи за бебетата и престой, няма да има разлика засега секцио или нормално.
само не ми казаха какв се иска да се носи за в болницата, но явно ще се уточнява.
записах се и в списък за разглеждане на родилното, като се съберат хора ще се обадят, ще ни облекат и ще разглеждаме, но бяхме само 3, та явно ще почакам.
заинтересованите да се записват, че да запълним бройката по-бързо  :)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #112 -: Януари 20, 2013, 13:03:17 pm »
Хоп, ето ме и мен в новата темичка. Новата сграда наистина е много хубава,дано ни е на късмет и да се родят много, много здрави и красиви бебенца там :)
Аз съм записана за 04.02. за лапароскопия и хистероскопия едновременно. Някой може ли да ме ориентира в цената? Беше ми неудобно да ги разпитвам, когато ме записаха, защото беше много натоварено и бяха много заети.



Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #113 -: Януари 20, 2013, 15:02:53 pm »
dhhdesi, правих края на 2010 г и беше 780 лв, но сега незнам дали има промяна.
« Последна редакция: Януари 20, 2013, 15:07:00 pm от manga-zunga »

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #114 -: Януари 20, 2013, 16:26:28 pm »
хистерото е 600 оперативната и 350 диагностичната
за лапарото нищо не мога да кажа
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #115 -: Януари 20, 2013, 20:17:17 pm »
Момичета,някой да знае тел.за връзка с Дани в новата клиника.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #116 -: Януари 20, 2013, 20:33:51 pm »
Някой ходил ли е на мамолог там? Време ми е за профилактичен преглед и ще отида там. Кой доктор преглежда? Цени знаете ли? Часове записавт ли се?
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #117 -: Януари 20, 2013, 20:59:26 pm »
Някой ходил ли е на мамолог там? Време ми е за профилактичен преглед и ще отида там. Кой доктор преглежда? Цени знаете ли? Часове записавт ли се?

Още не са на ясно с мамологията,трябва да се изчака малко. И аз се интересувам също, ако имам друго инфо ще пиша.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #118 -: Януари 21, 2013, 07:59:50 am »
През декември месец, цената на оперативната лапароскопия беше 910 лв. Не знам дали цените са същите в новата клиника. Успех, dhhdesi!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #119 -: Януари 21, 2013, 08:04:50 am »
цена за лапаро и хистероскопия 1180 проверена е, дано да няма промяна  в цените за напред.