0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графиката на marina vdb
« -: Декември 10, 2012, 17:40:18 pm »
Здравейте момичета!Е ето и моята графика.Аз имам една принцеска която е на 6год. ,а от вече една година се опитва да си имаме още едно ангелче,през която година имам един мисед април месец.Изледвала съм половите хормони и на щитовидната железа и всичко е ОК,остана ми само проходимост на тръбите и спермограма но това ще е напролет ако до тогава няма :bfp:И така този месец се реших и аз да си направя темичка и дано с идването на Коледните празници стане чудото и завали дъжд от :bfp: и всички скоро се прехвърлим в темичките за preggo Радвам се че ви има :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #1 -: Декември 10, 2012, 18:01:07 pm »
 :welcome_1: в темичката .Дано много бързо се преместиш в темата на бременилките .
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #2 -: Декември 10, 2012, 19:28:51 pm »
 :welcome3:  и  от  мен  мили4ка.дано  бързо  се преместиш  при мамите  успех!!! :goodluck: :goodluck: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #3 -: Декември 10, 2012, 19:34:53 pm »
Добре дошла и от мен, Марина  :balk_16: Аз си пуснах графиката тук в началото на меец май и в края на месеца бях бременна  preggo . Силно се надявам и при теб да стане така   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #4 -: Декември 10, 2012, 20:49:27 pm »
Здравей миличка ,много късмет и от мен :goodluck: :goodluck: :goodluck: и дано нова ти темичка ти донесе положително тестче  :bfp:,там където си го отбелqзала в тази графика!Вярвам ,че това е твоя месец!И накрая ще получиш този подарък ,който силно ти го пожелавам!!!



       :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #5 -: Декември 11, 2012, 07:05:44 am »
Благодаря ви много момичета! :balk_21: :balk_21: :balk_21: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #6 -: Декември 11, 2012, 10:38:36 am »
Добре дошла Марина :) Дано новата ти темичка ти донесе най-желаното и мечтаното от теб :) Имаш много стиснати палчета и от мен  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #7 -: Декември 11, 2012, 10:43:59 am »
 :welcome_1: Марина  и ти пожелавам да не се задържиш дълго тук и още този месец да видиш твоите  :bfp: чертички :goodluck: :babyflips: :goodluck:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #8 -: Декември 12, 2012, 07:36:58 am »
благодаря ви отново на всички дано всички който не сме видяли :bfp:,скоро ги видим.Бремелинки дано ми донесете късмет този месец,ние започнах ме с лова че да видим дали ще уцелим момента :pleasantry: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #9 -: Декември 12, 2012, 09:36:51 am »
Късмет!Сигорна съм ,че това ще е един много успешен лов!!! :balk_602: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #10 -: Декември 23, 2012, 12:59:14 pm »
Малко отчет от мен!Ние приключих ме с лова и се надявам да сме уцелили момента,този месец ову беше по рано на 13ден и тъка то ЛФ ми е 12-13дни онази гадина ще дойде точно по Нова година,но се надявам да имаме  :bfp: за едно добро начало на новата година.Е това е от мен за сега :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #11 -: Декември 23, 2012, 14:35:57 pm »
Графиката ти изглежда много добре до тук, а пък и сте уцелили момента. Имаш много стиснати палчета от мен и дано наистина на нова година получиш най-страхотния подарък. :bfp:
  
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #12 -: Декември 23, 2012, 19:47:30 pm »
Малко отчет от мен!Ние приключих ме с лова и се надявам да сме уцелили момента,този месец ову беше по рано на 13ден и тъка то ЛФ ми е 12-13дни онази гадина ще дойде точно по Нова година,но се надявам да имаме  :bfp: за едно добро начало на новата година.Е това е от мен за сега   

Добре е да правиш и тестове за О.
Графиката ти е добре дотук - О. може да е била на 15/16 ден от МЦ /ако БТ се повиши още и се задържи висока/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #13 -: Декември 24, 2012, 17:26:38 pm »
 - zuzeto -благодаря ти! denis благодаря и на теб,но малко се отчаях от твоят отговор защото точно на 15-16 ден сме без  :heartbeat: но ще видим какво ще стане след нова година.Весело изкарване на Коледа на всички :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #14 -: Декември 25, 2012, 22:12:45 pm »
 mc101 tree2a
не го мисли,мисля че както винаги сте се справили много добре с лова,от тук нататък господ си знае работата :balk_81:!Весело посрещане на новата година! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #15 -: Декември 26, 2012, 17:25:00 pm »
Благодаря ти Силве че ме окуражаваш,но си направих  графика и в  babyplan.ru и там показва че ову на 16ден а там няма  :bed: така че ще си чакам :witch: след Нова година.Другият месец ще се постараем повече.Весело изкарване на Нова година и дано тя е подобра от 2012г. и ни донесе много :bfp: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #16 -: Декември 26, 2012, 19:15:47 pm »
Марина, не го мисли. Важното е, че имаш сърчица преди и след това, а пък и паузата не ви е толкова голяма.
Отпусни се и се наслаждавай на празниците :) Силви е права, че новата година, ще бъде по-добра от старата - няма как  :bighug:
  
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #17 -: Декември 28, 2012, 12:36:47 pm »
- zuzeto -благодаря ти! denis благодаря и на теб,но малко се отчаях от твоят отговор защото точно на 15-16 ден сме без  :heartbeat: но ще видим какво ще стане след нова година.Весело изкарване на Коледа на всички :bighug: :bighug: :bighug:

Не се отчайвай- това е графика и предположенията за О. - са предположения :)
Шанса да се е получило е много голям
Стискам палци

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #18 -: Декември 29, 2012, 12:28:35 pm »
Ми да каквото стане крайна сметка всичко е Божа работа.Сега ще гледам да си изкарам добре по празниците с семейството и приятели.Благодаря ви момичета че ме подкрепяте и весело изкарване на Нова година :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #19 -: Декември 31, 2012, 10:16:20 am »
 tree2aВесело посрещане на новата 2013! tree2a

 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #20 -: Декември 31, 2012, 10:38:09 am »
Весело посрещане на новата година. Пожелавам ти сбъдване на всичките ти мечти през новата 2013 година:)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #21 -: Януари 01, 2013, 20:36:22 pm »
Честита нова година!!!
Страхотна БТ ,моля се от сърце да се запази така!Желая ти сбъдване на всички мечти! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #22 -: Януари 03, 2013, 17:14:47 pm »
Днес вещицата отново дойде,поплаках си малко но ще ми мине и ще продължаваме с нови сили след някой друг ден.Но честно да ви кажа вече малко ми писна искам вече да се събуждам с бебче в корема ,а не се с термометър в дупето :oops:Радвам се че ви има момичета защото вие най добре ме разбирате как се чувствам в момента :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #23 -: Януари 03, 2013, 17:40:36 pm »
оооо толкова се надявах и вярвах :x,аман наистена вече :BangHead: :balk_132: и за термометрите и надеждите ни всеки месец,особенно последните дни от цикъла....събирай сили и от начало....какво да правим :balk_21: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #24 -: Януари 03, 2013, 18:10:32 pm »
Марина, поплачи си днес, а пък утре с нови сили. Няма отказване :)
Нова година, нов късмет и ще видиш, че много скоро ще се похвалиш с положително тестче.
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #25 -: Януари 09, 2013, 17:53:20 pm »
Ние започнах ме от рано с лова и за сега плана е за кекс през ден,но има друго което ме притеснява че не спират да ме долят гърдите и са много набъбнали и натежели ако не минат до някой друг ден ще приказвам с доки. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #26 -: Януари 25, 2013, 16:05:36 pm »
От много време не съм писала,но този месец съм кълбо от нерви и се занимавам само бюрокращини и макар с такъв силен лов малко ме съмнява да видя двете чертички.Налегнала ме е и една депресия и постоянно рева за глупости,а и реших че няма да се вглеждам в симптоми пък каквото сабя покаже към 1-2 февруари,но стига съм се оплаквала пожелавам ви хубави зимни дни и нощи изпълнени с много емоции.Радвам се че ви има момичета за да можем да споделя,защото само вие можете да ме разберете в такива моменти :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:  :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #27 -: Януари 25, 2013, 16:28:23 pm »
Марина, погледнах ти графиката - направо е супер. Сърчицата са си на място, БТ е супер... Имаш много стиснати палчета и дано това да е твоя месец :)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #28 -: Януари 25, 2013, 19:23:51 pm »
 - zuzeto - благодаря ти мила,ако не този месец то ще опитваме до юни за тогава имам записан час при доктор Стаменов тъкмо ми се обади една дружка да ми каже че ме е записала,която ходи при него,до тогава ще станат 1,5год. опити.Като не става по естествен път доки идва с тежката артилерия,но ако до тогава видя :bfp: ще съм много щастлива.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #29 -: Януари 26, 2013, 08:30:09 am »
Стискам палчета да се похвалиш още този месец и изобщо да не се стига до тежката артилерия! :bighug: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #30 -: Януари 26, 2013, 10:18:25 am »
Стиснати палчета и от мен, и много преди юни да се похвалиш :)
То при мен точно така стана: тъкмо щяхме на следващия месец да ходим за подготовка за ин-витро и видях двете чертички :)

Късмет :)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #31 -: Януари 27, 2013, 09:35:53 am »
Благодаря ви много момичета за подкрепата :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #32 -: Януари 28, 2013, 16:21:52 pm »
Днеска за първи път видях толкова високо БТ от както го меря,а ТТ 16 часа 37,5 дано това да ми донесе  :bfp: ,много се обнадеждих дано само не падам от високо

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #33 -: Януари 29, 2013, 08:23:25 am »
Маринка стискам силно :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #34 -: Януари 29, 2013, 09:02:43 am »
Благодаря ти  foveri  и аз стискам силно палци за :bfp: за теб

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #35 -: Януари 29, 2013, 09:12:02 am »
Marina vdb страхотна графика и от сърце ти желая след няколко дни  :bfp:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #36 -: Януари 29, 2013, 09:29:51 am »
Ех, че хубава графика :D Много ми намирисва на плюс тестче след няколко дни. Много стиснати палчета :)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #37 -: Януари 29, 2013, 09:57:30 am »
 :crossfingers: :crossfingers:Май и тук ще има положително тесче :wink:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #38 -: Януари 29, 2013, 10:25:12 am »
Благодаря ви много момичета за подкрепата,направо си ме сърбят ръцете за едно тестче но ще видя утре как ще е Бт и тогава ще решавам. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #39 -: Януари 29, 2013, 11:35:32 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #40 -: Януари 29, 2013, 11:38:33 am »
хайде направи едно, че като гледам...., бременна работа   :D
:crossfingers:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #41 -: Януари 29, 2013, 11:57:28 am »
Имаш едни здраво стиснати палци и от мен  :bfp1: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #42 -: Януари 29, 2013, 12:07:28 pm »
Определено теста ще е за утре,ако мъжо се съгласи като се прибира да ми купи тест ще е добре(много го е срам да купува такива работи :oops:)ако не утре аз ще гледам да излез на и да си купя ама в тая поледица направо не знам как ще стане,а дали пък не е рано още за тест направо не знам ще се побъркам от мисли дали-или osi_10.Уж нямаше да се вглеждам в симптоми ,но ще видим крайният резултат.МНОГО ВИ БЛАГАДАРЯ за подкрепата на всички :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #43 -: Януари 29, 2013, 13:00:43 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_81:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #44 -: Януари 30, 2013, 16:09:24 pm »
Днес излизах и си купих тестове,бях решила за утре да направя един,но не издържах   :bfn: (с чувствителност 10 MIU),но това което ме изненада е че урината ми беше леко тъмна и като се забърсах имаше жълтеникава ЦС с леко кървави жилки няма лоша миризма,ами сега какво е пък това. :witch: идва по принцип 12-13дни след ову,а днес 10 ден рано е още за нея.Ако някой има някакви предположения нека сподели че ще изперкам вече osi_10 osi_10 osi_10 osi_1 osi_1 osi_1
« Последна редакция: Януари 30, 2013, 16:11:38 pm от marina vdb »

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #45 -: Януари 30, 2013, 17:15:15 pm »
Марина, успокой се. Знам, че на думи е лесно, но... Опитай се да не се панираш, защото ако го направиш става по-лошо. Казвам ти го от личен опит :)

Десет дни след О. е наистина рано за уринен тест. При някой тестовете хващат по-рано, при други по-късно.
Това за ЦС с кървавите жилки мисля, че никой не може да ти каже от какво е - варианти много. Може да е инцидентно, може кървенето да е от имплантиране на яйцеклетката, може да е от нивата на прогестерона и т.н.

Моя съвет е да изчакаш още два-три дни и да повториш теста.
Много често се получава кървене първия ден, след което момичетата виждат положителен тест за бременност, завършила сполучливо :)

П.П. И моето съзнание е все едно такова изкривено. И аз като теб - първо си поставям най-опасните диагнози :)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #46 -: Януари 30, 2013, 17:26:00 pm »
- zuzeto - благодаря ти много мила.Да наистина първият момент много се панирах.За сега ще си чака пък ще видим какво ще стане. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #47 -: Януари 30, 2013, 18:54:21 pm »
И аз съм на същото мнение,зареди се с търпение и спокойствие,не си мисли лоши неща :balk_77:,до тук графиката ти върви супер,във втора фаза почети винаги има пик,след което пада БТ ,но идеята е да се задържи поне 37 или с разлика 3-4 десети от първата фаза,при теб си е супер сега БТ,моля се с теб да се задържи,само спокойствие,знам последните дни са трудни ,дори ни изтощават,но неостана,много стистнати палчета да е най-дългата ти графика! :balk_21: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #48 -: Януари 31, 2013, 07:14:36 am »
Благодаря и на теб Силве за подкрепата.Днес БТ падна на 37 ,но ще изчакам утре -в други ден ще стане ясно.За да се разсея малко днеска съм планувала да отида да се боядисам и пострижа ,малко разкрасителни процедури.Хубав ден.И отново да се повторя-Благодаря ви момичета :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #49 -: Февруари 02, 2013, 09:18:40 am »
13 ден след ову нямам никакво усещане че  :witch: ще дойде,до сега се е случвало само един път да дойде 13ден а иначе е 12ден  ,гърдите ми са леко болезнени но зърната много ме сърбят,теста е отрицателен а БТ пак се покачи на 37.Този месец е много шантав.Много ми се спи и си лягам всяка вечер с кокошките.С вчерашното БТ и като видях розовата кръв на т.хартия си казах и този месец отпадам,сега ще чакам да видим какво ще стане дано резултата е  :bfp:
« Последна редакция: Февруари 02, 2013, 09:21:20 am от marina vdb »

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #50 -: Февруари 02, 2013, 09:33:53 am »
marina vdb  :youwoman:
много хубава графика имаш този месец, нищо че теста е отрицателен , ще стане положителен , сигурна съм  :D
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #51 -: Февруари 02, 2013, 12:40:48 pm »
А пък аз си мисля ,че и при двечките скоро теста ще стане положителен!
Марина всичко ми намирисва на бебешко с тези симптомчета които описваш!Стискам здраво палчета! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #52 -: Февруари 02, 2013, 13:35:00 pm »
Марина имаш стиснати палчета. Може все още да е рано за тестче. При някои отчита по-късно. С тази БТ надежде има :)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #53 -: Февруари 02, 2013, 13:47:49 pm »
Марина имаш стиснати палчета и от мен .
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #54 -: Февруари 03, 2013, 08:23:51 am »
Благодаря ви момичета за подкрепата. И днес теста е отрицателен ,той е от най чуствителните,мисля утре направо кръвен да пусна но в нашия град ще ми се забави резултата защото ги пращат другаде.Вече взех да си мисля че резултата няма да е положителен :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #55 -: Февруари 03, 2013, 08:44:54 am »
Благодаря ви момичета за подкрепата. И днес теста е отрицателен ,той е от най чуствителните,мисля утре направо кръвен да пусна но в нашия град ще ми се забави резултата защото ги пращат другаде.Вече взех да си мисля че резултата няма да е положителен :bighug: :bighug: :bighug:
:lol: и още се съмняваш
 ПОЛОЖИТЕЛЕН ЩЕ Е  :D, няма друга такава графика към момента, ТИ СИ  :D
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #56 -: Февруари 03, 2013, 10:02:00 am »
Не знам какво да мисля като гледам тези отрицателни тестове  и се отчайвам,разглеждах бременните графики и попаднах на една която теста беше отрицателен на 17ден след ову но на 19 вече е положителен и ми вдъхна някаква надежда.Утре ще пиша какво е станало с теста и кога ще ми излезне резултата

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #57 -: Февруари 03, 2013, 10:27:02 am »
Не знам какво да мисля като гледам тези отрицателни тестове  и се отчайвам,разглеждах бременните графики и попаднах на една която теста беше отрицателен на 17ден след ову но на 19 вече е положителен и ми вдъхна някаква надежда.Утре ще пиша какво е станало с теста и кога ще ми излезне резултата
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: миличка , не ми се вярва да е отрицателен , всичко ще е наред
и аз правих 2 теста и двата са отрицателни, но аз даже и не знам кога е била О. /само предположения/, пък секса е много зле този месец  :lol:, така че само надежда има и нищо друго
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #58 -: Февруари 03, 2013, 13:35:20 pm »
И аз държа здраво палците и не ги пускам,сигорна съм вече че това е твоя месец,търпение ще стане +++ тестчето! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #59 -: Февруари 04, 2013, 17:00:01 pm »
Днес пуснах кръвен тест и резултата ще излезе утре по обяд,не знам дали ще мога да спя тази вечер от нерви.А между временно тази сутрин направих и един уринарен тест (но не беше с първата урина) който е отново отрицателен.Утре ще пиша какъв е резултата :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #60 -: Февруари 04, 2013, 17:26:38 pm »
Много ,ама много стиснати  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  от мен!Имам голяма надежда за теб! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #61 -: Февруари 04, 2013, 21:48:09 pm »
Марина, поглеждам ти графиката от темата "Правим опити за бебе" - установих прилики с моята (без да знам предисторията, там вече имаме разлики). Продължавам да ти стискам палци и тук :)  :rainbow: :cuddle:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #62 -: Февруари 05, 2013, 16:38:48 pm »
Е момичета резултата е 14 и нещо което е повече от 5 и ми казаха че е положителен,доки ме накара да пусна още един утре но и за него е положителен.На обяд направих и един уринарен ВВ тест с бледа втора черта.Много ме е страх защото ми се вижда малко нисък кръвния но дано Господ ни пази и този път всичко да е наред. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #63 -: Февруари 05, 2013, 16:46:10 pm »
Тихичко честито от мен . Изгони лощите мисли от главата си и си мисли само хубави неща. Леко бременеене и се пази :D   
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #64 -: Февруари 05, 2013, 17:31:14 pm »
marina vbd, тихичко честито. Ето един калкулатор и информация за ЧХГ по седмици от библиотеката на форума.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=542&Itemid=82


Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #65 -: Февруари 05, 2013, 17:33:07 pm »
Ех, че хубаво :D Бях сигурна, че тук ще има положителен резултат.

Сега повтори кръвния след два дни, за да видиш как нарастват нивата на хормона.

Убедена съм, че всичко ще бъде наред. Тихичко честито  :D
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #66 -: Февруари 05, 2013, 18:45:19 pm »
Благодаря ви много момичета   :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #67 -: Февруари 05, 2013, 18:52:16 pm »
Ей колко съм щастлива и аз заедно с теб :hug2:!Тихичко честито и от мен!Само положителнимисли и всичко ще върви по мед и масло ,сигорна съм! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #68 -: Февруари 06, 2013, 11:06:03 am »
мили4ка и от мен   тихи4ко 4естито,пожелавам  ти най - прекрасните и леки  9 месеца!!! :bighug: :bighug: :cheerleader: :cloud9:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #69 -: Февруари 06, 2013, 11:23:17 am »
тихичко честито и от мен,лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!!!
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #70 -: Февруари 06, 2013, 19:15:44 pm »
Честито мила!!Пожелавам ти леки 9месеца preggo и на финала едно пухкаво :babyflips: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #71 -: Февруари 07, 2013, 07:27:05 am »
 :bighug: :bighug: :bighug: Благодаря на всички за пожеланията!Тази нощ почти не съм спала от притеснение,надявам се резултата да е добър.Какво ли не изчетох тези дни из интернет.Ако имплантацията е била на 12 след ову когато ми зацапа,доколкото разбрах от тогава почва да се покачва ЧХГ и може би затова моето е толкова ниско.Но пък от това което ми даде ra4ko75 да прочета от библиотеката на зачатие,резултата ми не е много хубав,да не говорим че по календара днес влизам в 5седмица и пак резултата си е нисък osi_15 osi_15 osi_15,всичко ми е такава каша в главата и не мога да се зарадвам от мисли.Като разбера втори резултат и се прибера ще пиша какъв е.

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #72 -: Февруари 07, 2013, 08:31:23 am »
Марина, тихичко честито!
Желая ти ЧХГ да е по-високо и да имаш една успешна и безпроблемна бременност!  :crossfingers: yahoo_17

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #73 -: Февруари 07, 2013, 12:12:13 pm »
Марина, не се притеснявай излишно, преди още да си видяла второто ЧХГ.
За късната имплантация си права. Нивата на ЧХГ започват да нарастват след самата имплантация, а не преди това.
Аз когато отидох за първи път при АГ-то за установяване на бременността, вървях с една седмица назад.
Доколкото разбрах, днес трябва да излезе второто ЧХГ. Стискам палци за хубав резултат. :)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #74 -: Февруари 07, 2013, 17:22:46 pm »
Първи кръвен 14,15-Втори 18,59.Днес направих отново ВВ тест и втората чертичка е пак бледа но се вижда.Звъннах и на доки и се разбрах ме понеделник следобяд да отида при него,резултата доколкото разбрах него притеснява и за него всичко ще е нормално.Но аз си вкарвам филми че не се удвоило достатъчно.Вие какво мислите момичета?

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #75 -: Февруари 08, 2013, 08:30:48 am »
Еха, че хубаво :balk_46: :balk_47:Тихичко Честито и от мен :wink:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #76 -: Февруари 08, 2013, 09:40:37 am »
За съжаление, изобщо не се е удвоило, леко се е увеличило, което според мен е тревожно :(

Стискам ти палци, дано всичко е нормално, просто да е рано...
« Последна редакция: Февруари 08, 2013, 09:42:27 am от Дени »
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #77 -: Февруари 08, 2013, 09:55:06 am »
За съжаление, изобщо не се е удвоило, леко се е увеличило, което според мен е тревожно :(
Да, уви ..
А през какъв интервал са правени двата кръвни теста?(извинявам се ако е писано)
Нали знаеш, че ЧХГ се удвоява на 48ч.
И от мен много късмет! yahoo_17

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #78 -: Февруари 08, 2013, 10:02:28 am »

А през какъв интервал са правени двата кръвни теста?(извинявам се ако е писано)

Първо ЧХГ-14,15(понеделник)  Второ ЧХГ-18,59(сряда) как ви се струват резултати те?
Дано да е грешка на лабораторията!!!
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #79 -: Февруари 08, 2013, 11:11:09 am »
И аз мисля, че за пети ден закъснение са много ниски тези стойности...дано да е някаква грешка на лабораторията наистина. Аз миналата година с извънматочната си бременност имах резултат от кръвния тест 54 и нещо на първия ден от закъснението. Пък и в линка на Рачко пише:
"• Нива на ЧХГ по-ниски от 5mIU/ml се разглеждат като отрицателен тест за бременност, и всяко ниво по-високо от 25mIU/ml се разглежда като положителен тест за бременност."
Виждам, че и уринарните тестове са с бледи втори черти...
Ще чакаме резултата от прегледа в понеделник, стискам палци притесненията да са излишни и всичко да е наред!  :crossfingers: yahoo_17 :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #80 -: Февруари 08, 2013, 11:23:23 am »
За съжаление и аз смятам, че ЧХГ-то не се е удвоило, което не е добре. Дано наистина да е грешка на лабораторията.
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #81 -: Февруари 09, 2013, 09:01:10 am »
Вчера бях при доки. гледа ме с вагинален видеозон ,за сега не вижда нищо нито в тръбите,а лигавицата на матката е удебелена,викаме другата седмица към 14 февруари,но ако имам болки или ако имам някакво кръво течение трябва да съм при него веднага.В понеделник нов кръвен тест в друга лаборатория.Но се сетих че като бях бременно с дъщеря ми,трябваше на 13.11 да ми дойде но не дойде и бях убедена че съм бременна,на 01.12 отидох направо на лекар и нищо не се видя освен пак удебелена лигавица и тогава си направих и теста който беше положителен,след това на 08.12 вече се видя направо сакчето и ембреончето и вървях тогава с близо две седмици назад и след това си ги наваксах ме.Но сега ще видим как ще се развият нещатата. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:  
« Последна редакция: Февруари 09, 2013, 09:03:42 am от marina vdb »

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #82 -: Февруари 09, 2013, 10:30:10 am »
Марина, надявам се всичко да се развие благополучно и наистина като отидеш отново на преглед да се види сакчето и ембриончето. Пусни още един кръвен в понеделник и дано този път хормонът да е нараснал както трябва.

P.S. Ще ти дам един пример с моята бременност и моите кръвни тестове. Аз когато разбрах, че съм бременна си пусках кръвни през 2-3 дни. Пуснах някъде 4 или 5 теста. Бях се толкова наплашила от предишната ми извънматочна, че не исках да рискувам. Първият, вторият и третият нарастваха супер - за около 1,5 дни средно. Когато пуснах четвъртия кръвен, обаче, направо се шашнах - нивото нарастваше за около 4 или 5 дни. От там в лабораторията, за да проверя дали не е някаква грешка. Те казват, че при тях всичко е коректно. Когато пуснах 6-тия кръвен вече се успокоих. Нарастваше както трябва. Така и не разбрах, какво се случи с въпросния кръвен. Наистина допускам, че може да е лабораторна грешка, но те просто не си признаха.

Надявам се, че и при теб ще се окаже нещо подобно. Стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Извинявай за дългия пост :)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #83 -: Февруари 09, 2013, 12:41:44 pm »
Миличка моля се за теб,искренно вярвам ,че всичко ще е наред! :bighug: :bighug: :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #84 -: Февруари 09, 2013, 21:39:14 pm »
 :bighug: :hug2: :crossfingers: :crossfingers: :balk_21:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #85 -: Февруари 12, 2013, 13:49:05 pm »
Само така почивка ,релакс :balk_126: и всичко ще бъде наред,много се моля за това! :balk_81: :balk_21: :hug2:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #86 -: Февруари 12, 2013, 14:14:02 pm »
Марина, как си мила?
Ходи ли пак на лекар? Той какво каза за това зацапване?
Надявам се всичко да бъде наред.
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #87 -: Февруари 12, 2013, 17:05:41 pm »
Ами момичета какво да ви кажа.От събота ми прицапа,а в неделя ми текна леко алена кръв,след като целия ден лежах намаля и честно да ви кажа си мислех че всичко е свършило,но моя мъж се бъзикаще че карам цветна бременност.После говорех с една позната която третата й бременност беше такава и разбра в трети месец и като и обясних как е при мен ме накара да си направя тест,и по обяд го направих и още 3мин. излезна втората чертичка вече по ясна от предните.От там при доки който е в съседният град и ми изписа но-шпа и утрогестан.Ще ме прегледа пак в петък,каза че за три дена няма да се е променило нищо и затова прегледа ще е в петък,но ако имам болки или течението се засили веднага при него.Нямам никакви болки и течението намаля,точно заради че нямам болки се усъмних до някъде че все още всичко е наред.Не знам къде се намирам едвам ще издържа до петък но силно се моля всичко да е наред и да видим скоро бебчо,според доки като му казах кога е О съм едва в 3седмица,след прегледа ще пиша как е минал.Благодаря ви за подкрепата :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #88 -: Февруари 15, 2013, 19:28:51 pm »
Е момичета всичко приключи :( още един мисед,може би трябва да съм благодарна че не е извънматочна.Моят доки ме насочи към Доц.д-р Емилияна Конова в гр.Плевен за консултация и изследвания заради абортите..За сега ще си починем за малко,а за по на татък ще видим. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #89 -: Февруари 15, 2013, 19:36:19 pm »
Марина, съжалявам за този лош развой. Поплачи си, нареви се, а пък от утре с нови сили.
Наистина е хубаво да си направиш изследвания, щом казваш, че това не е първи мисед. Така ще направиш още една крачка към сбъдване на мечтата.

Силни прегръдки и дано много скоро се похвалиш с хубави новини :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #90 -: Февруари 15, 2013, 21:32:49 pm »
marina vdb, съжелявам миличка  :(
не се бави и отивай колкото се може по- скоро при докторката, за да няма губене на време
желая ти успех и те  :bighug: , защото всички сме с теб
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #91 -: Февруари 16, 2013, 07:57:11 am »
Нямам думи :(...силно те прегръщам :balk_145: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #92 -: Февруари 16, 2013, 21:13:19 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #93 -: Февруари 17, 2013, 08:33:47 am »
Благодаря ви момичета :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:Като проверявах в интернет за доцентката се оказа че ще правят безплатни консултации в цяла България и понеделник ще  звъня да питам в нашия регион кога ще са.В края на този месец ще са в Разград и Варна,ако някой желае може да провери къде и кога ще са на http://www.ivfpleven.com/index.php?l=24 ,никога не е излишна още една консултация(пък и крайна сметка са безплатни).Дано инфото е полезно.                   Момичета не знам да ли съм отбелязала правилно в календара МЦ,но нали взех да кървя още миналата събота,а сега само ми прицапва,ако някой има друго мнение нека го  сподели че този месец съвсем се обърках.                                              П.П. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #94 -: Февруари 17, 2013, 09:18:30 am »
Марина много много съжалявам, за всичко, което преживяваш :( Правилно си решила да си починете малко и да направите консултация и с друг лекар и след това относво с нови сили продължавате борбата.Успех мила :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #95 -: Февруари 17, 2013, 09:45:12 am »
Съжалявам за преживяното, Марина! :bighug:

Когато ни се струва, че всичко е свършило, тъжно ни е, трудно ни е - си даваш сметка, че нещото се е случило, защото дори и в момента да ни боли, то си има причина.И тя е, че нещо по-добро и хубаво те чака!И ще дойде скоро при теб!
Ще имаш твоето второ съкровище!
Много прегръдки и кураж!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #96 -: Февруари 17, 2013, 10:27:48 am »
marina vdb, много съжалявам за теб :(. Ние двечките вървим заедно както в радостта, така и в мъката :hug2:. Разликата е, че аз все още нямам детенце. И на мен ми е втори аборт. През цялото време те следях и вярвах, че заедно ще успеем.Успех, мила! Ще те следя внимателно и след месец-два пак на бойното поле.
Аз съм във Варна и много благодаря за информацията за прегледите. Още утре сутрин ще се обадя да се запиша.
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #97 -: Февруари 17, 2013, 12:09:07 pm »
marina vbd, много съжалявам за загубата ти. До последно се надявах, че нещата при теб ще се развият в правилната посока. Според мен е добре дате погледне и лекар дали си се изчистила напълно. Може и с кръвен тес да проследите как спада хормона.
Следващия път ще бъде вашият. :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #98 -: Февруари 17, 2013, 13:36:24 pm »
ra4ko75 -ЧХГ пада  в петък беше 4,32   Afroditas -и аз ще звъня в понеделник да видим кога ще са при нас,но ти след като минеш консултацията ще чакам да пишеш какво е станало.Много съжалявам че и при теб се е получило така дано скоро се похвалиш че отново си бременна и на финала един пухкав бебок :bighug: :bighug: :hug2: :hug2: :hug2:
« Последна редакция: Февруари 17, 2013, 13:41:31 pm от marina vdb »

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #99 -: Февруари 24, 2013, 13:58:40 pm »
Здравей, marina vdb. Вчера бях на консултациите, организирани от МЦКИРМ и разговаряхме с трима представители- гинеколог, андролог и доц. Конова. Събеседването е с всеки един по отделно.Внимателно ни изслушаха и ни дадоха препоръка за извършване на изследвания, които да покажат каква е причината за тези аборти. Според доцента след като направя изследванията(може и във Варна) трябва да й ги изпратя на мейла, след което тя ще ми изпрати план за лечението, което според нея ще се извърши в няколко етапа- преди забременяване, по време на забременяването и по време на цялата бременност. Не й харесаха нивата ми на TSH и ме изпрати на ендокринолог. Според нея при тази ми бременност лечението е било правилно, но закъсняло. тя каза, че изследванията, които ми назначи могат да се направят най-рано две седмици след аборта. Резултатите от тях ще ги очакваме след около месец и повече.Съпругът ми ще ходи в Плевен след седмица, за да даде материал за изследвания. Обясниха ни, че аортите до 20 седмица могат да се дължат както на жената, така и на бащата. При него ще се прави нова спермограма с морфология по Крюгер, ДНК фрагментация и изследвания за инфекции.
Не мога все още да определя ценността на тази консултация и насочеността й, но ние малко се поуспокоихме и решихме да правим всичко, което ни посъветваха. Препоръчаха ни да сменим доктора ни, което ни учуди защото той е специалист по репородуктивна медицина във Варна и е с много добро име. Насочиха ни към обикновени гинеколози на месно ниво. Цялата комуникация за сега ще се извършва по мейл и всяко заключение или предписание ще ни бъде изпращано по този начин. Записаха ни номер- ние сме 4040 и по този начин ни отвориха досие при тях. Не сме го искали изрично, но предполагам такава е тактиката- дали комерсиална или не, незнам още. Обясниха, че с предварителна уговорка можем да се срещаме с тях и в събота, което малко ще ни улесни. Не искам на работата ми да разбират.
Ами това е от мен засега. Ако мога с нещо да ти помогна или да ти кажа- винаги съм насреща.
Успех на всички ни.
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #100 -: Февруари 24, 2013, 14:01:28 pm »
Пропуснах само да отбележа, че изрично забраниха да правим каквито и да е опити за забременяване докато не се установи причината за абортите. Казаха, че след трети аборт ще вляза в друга група. Не знам какво означава това, но не ми звучи добре.
Толкова много информация ни дадоха, че днес цял ден си я припомням и се опитвам да я осмисля и да изградя целенасочен и разумен план.
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #101 -: Февруари 27, 2013, 16:20:32 pm »
Afroditas  благодаря ти мила за изчерпателния отговор вече нямам търпение да разбера кога ще са при нас и да си запазя час и да се срещна с тях.Оказа се че на моя мъж колега същото са ходи ли при доц.Конова и горе долу нашите съдби се препокриват и сега се радват на още едно бебче.Пожелавам ти от все сърце скоро да се похвалиш с една успешна бременност и всичко да мине по мед и масло.Определено и ние ще се по пазим докато не се срещна доц. ,защото не ми се иска да преживея още един аборт.Много целувки на всички и ще ви следя какво става при вас :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #102 -: Март 01, 2013, 16:56:37 pm »
Баба Марта бързала, мартенички вързала,
на момиче и кокиче, на момче и на дръвче!
Аз пък връзвам на всички вас, с пожелание за много късмет!

ЧЕСТИТА Баба Марта! :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #103 -: Март 01, 2013, 17:24:01 pm »
Честита Баба Марта и на теб :) Много здраве, щастие и късмет на цялото семейство.
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #104 -: Март 08, 2013, 13:38:09 pm »
Честит 8 март!
Здраве щастие и много любов ти желая!
И нека в най-скоро време се сбъдне мечтата ви за едно малко пухкаво бебче! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #105 -: Март 09, 2013, 08:09:00 am »
Благодаря ти Силве пожелавам ти всички пожелания да ти връщат двойно и тройно  :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #106 -: Март 11, 2013, 06:38:11 am »
Ето че вещицата пак ме посети,но някак си този месец бях толкова спокойна,може би от това че се пазех ме.Очаквах  си я да дойде, не мислех да ли сме уцелили момента,такова спокойствие съм нямала от повече от година.Не знам как точно да го опиша,но определено след този месец почивка се чувствам чудесно.Ще продължим с пазенето до края на март,за тогава ние консултацията с Доц.Конова и останалите лекари.А през това време ще ви наглеждам и ще ви стискам палци на всички за много  :bfp: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: Хубава седмица изпълнена с много приятни емоции и усмивки

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #107 -: Март 12, 2013, 16:20:42 pm »
Марина това е страхотно,че си спокойна,точно така трябва да е,дайте си необходимата почивка и със сигорност и положителния резултат няма да закъснее! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #108 -: Март 31, 2013, 17:57:33 pm »
Малко да си поразбутам темичката,та така вчера бяхме на консултация с доц.Конова казаха ни какви изследвания да си направим като моите за сега са по малко от колкото мъжо,може би заради операцията му от варикоцели през 1999г.Все още  обсъжда ме дали да почнем да ги  правим или да си изчакам часа и за д-р Стаменов през юли да видим и той какво ще каже,направо не знам как да го направим.На всичкото отгоре май този месец няма да имам ову. но още не е късно защото съм имала и случай о. да е 23-24ден,ще изчакам и ще видим.Стискам палци скоро една по една да се махнем от тук и да завали дъжд от :bfp:  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #109 -: Април 10, 2013, 13:29:55 pm »
Миличка следя те изкъсо и май май няма да се ходи по лекари,мирише ми на радост тук,препишкай едно тестче ,мисля че ще е късметлийско,вчера и днес разбрах за +++тестчета,твой ред е утре да се похвалиш! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :balk_21:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #110 -: Април 10, 2013, 14:59:50 pm »
Благодаря ти Сисе за милите думи.Тъкмо си мислех че няма да има ову. и се бях отчаяла,но всичко се промени.Според мен ову. е била на 24-25ден и ако е така ще не очаквам вещицата към 15-16 април,честно казано и аз силно се надявам да видя :bfp: и този път всичко да е наред.И аз постоянно си ви наглеждам и се надявам в най скоро време всички да се похвалим с двете чертички :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #111 -: Април 10, 2013, 16:58:42 pm »
Здравей marina vdb  :D,
знаеш ли,последната графика която видях със спад и второ покачване беше бременна , надявам се и твоята да е такава  :crossfingers:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #112 -: Април 10, 2013, 18:34:11 pm »
Успех, мила! Много силно ти стискам палци. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #113 -: Април 10, 2013, 19:03:51 pm »
Благодаря ви момичета!Дава те ми много надежда!Но определено този месец ми се вижда много луд нищо не разбира от графиката си просто правя някакви предположения кога е била ову.,но ще почакам и ще видим.Много ме сърбят ръцете за едно тестче но знам че е още рано.Много се радвам че ви има да се подкрепяме :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #114 -: Април 13, 2013, 18:07:03 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #115 -: Май 11, 2013, 09:08:50 am »
 :x :x :x  много ме е яд като видя ,че се почва отначало,нямам думи,дано скоро всички спрем да правим розички в календара аман....
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #116 -: Май 11, 2013, 09:27:55 am »
marina vdb, съжелявам миличка  :(
Но нов МЦ нов късмет
Желая ти успех  :D
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #117 -: Май 11, 2013, 11:44:21 am »
Оф, мила всеки ден ти следях графиката и толкова ти се радвах. И на мен ми писна вече, но не трябва да се предаваме. Аз Вярвам, че ще дойде и нашия ред
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #118 -: Май 11, 2013, 16:11:42 pm »
БЛАГОДАРЯ ВИ момичета,тази ваша подкрепа значи много за мен :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #119 -: Май 17, 2013, 18:17:29 pm »
Миличка минавам да ти пожелая много късмет този месец! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #120 -: Май 17, 2013, 18:22:05 pm »
Момичета в голяма питанка съм.Този месец цикъла ми въобще не беше обилен,но като дължина е точен и ми дойде 10дни след ову.  а обикновено ми идва на 12-13ден след ову.Както  виждате в графиката ми вече пети ден ми зацапва след м. бт се оказва че не е реално защото термометъра ми се развали,имам едно гадене даже две вечери посреднощ повръщах,гърдите ту ме болят ту спират,леки болки в кръста и една тежест в я.Сега си измерих ТТ с нов надежден термометър и се оказа че е 37,3.Мисля утре да си направя един тест и ще пиша

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #121 -: Май 17, 2013, 21:46:55 pm »
дано се похвалиш с добри резултати  :bfp:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #122 -: Май 18, 2013, 07:19:26 am »
Ето го и отчета :bfn: ,но гаденето продължава и гърдите ме болят,а и това бт.За сега нямам зацапване,но то обикновено е по обяд.Може би имам хормонален дисбаланс или съм направила пак някой мисед без да разбера,  ще видя как ще е тези дни и другата седмица може да прескоча до чичо доктор.Това е от мен за сега, ако има нещо ново ще ви държа в течение  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #123 -: Май 18, 2013, 09:27:39 am »
Мила, знаеш ли, разгледах ти графиките , има вероятност да не е имало О. предния месец /така мисля/ и изобщо след положителния тест някаква промяна имаш според мен , БТ в ЛФ ти е  ниска
При мен също има промяна след положителния тест - пак  ми започна зацапването , постепенно се увиличи / като дни/ и стигна пак до 5 дни преди М.
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #124 -: Май 18, 2013, 17:55:32 pm »
Чесно казано след + тест ЛФ ми се скъси от 12-13ден след ову.,сега е 10-11 ден  идва М.А за  предния месец дали е имало О. си мисля че да,усетих доста силна болка в я. на 16ден ,а в бейби план според бт е точно тогава.Но чесно каза днес взех решение че ще си почина малко от мерене на бт и следене на О. и секс под час.Тези летни месеци ще го даваме по спокойно и ако стане ще е добре дошло,ако не на есен отиваме да си правим изследванията и като видим резултатите  ще решаваме дали да не направим някоя процедурка.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #125 -: Май 18, 2013, 19:35:37 pm »
Много правилно решение според мен marina vdb. Подкрепям те, че сме уморени и аз също усещам, че имам нужда от почивка от целия този хаос и ще последвам примера ти, а на есен с песен отново. При мен след аборта ми се скъси ужасно ЛФ на около 10-11 дена. Предполага, че все още се възстановяват организмите ни и всички усещания в момента са само подвеждащи. Аз от няколко дена имам ужасни прерязващи болки ту от ляво, ту отдясно и даже си мислех, че е апендицит. Явно и аз като теб вече съм се отнесла прекалено. Успех от мен и нали вече знаеш, че когато най-малко очакваш се случват най-хубавите неща.
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #126 -: Юни 26, 2013, 07:25:10 am »
Добро утро,момичета!Минавам да ви почерпя за рождения си ден.

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #127 -: Юни 26, 2013, 08:19:12 am »
Честит рожден ден, Марина! new_birthday :balk_5:
Желая ти много здраве, упоритост и търпение за сбъдване на мечтите ти!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #128 -: Юни 26, 2013, 10:46:58 am »
Миличка благодаря ти за пожеланията , нека всичко което си ми пожелала да ти случи и на теб ! :hbirth:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #129 -: Юни 26, 2013, 10:58:24 am »
 :occasion13: :party: Марина, пожелавам ти всичкото щастие на света!

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #130 -: Юни 26, 2013, 11:24:30 am »
Честит рожден ден миличка! :hbirth:
Здраве ,щастие и много любов!
Нека в най-скоро време се сбъднат твоите мечти и бъдеш най-щастливото майче :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #131 -: Юни 26, 2013, 22:16:55 pm »
Честит рожден ден. Пожелавам ти в най-скоро време успешна и лека бременност. Бъди многощастлива и прекрасна млада жена
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #132 -: Юни 26, 2013, 22:37:17 pm »
Честит Рожден Ден и от мен :) :drunk:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #133 -: Юни 27, 2013, 08:33:01 am »
Благодаря ви много момичета за пожеланията :bighug: :bighug: :bighug:                                                 Не знам какво става този месец с моето бт.Високите стойности на 9,10 и 11 ден са защото бях болна с температура,но вчерашното  покачване и днешната стойност може би се дължат на това че този месец не меря бт по едно и също време,някой ако може да изкаже предположения ще съм му благодарна.А иначе предния месец нямах ову.,но нали е нормално на 12-13 цикъла да няма?

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #134 -: Юни 27, 2013, 09:45:25 am »
ами на мен изобщо ми се струва че БТ този месец ти е доста височка , не съм забелязала в предните графики  да поддържаш такава БТ в началото на МЦ  8O
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #135 -: Юни 28, 2013, 07:33:02 am »
ами на мен изобщо ми се струва че БТ този месец ти е доста височка , не съм забелязала в предните графики  да поддържаш такава БТ в началото на МЦ  8O
                                                                                    И на мен ми се струва високо,в предните  графики бт средното е 36,50  а в тази за сега е 38,00 като  изключим дните с високата ТТ.И ето днес отново изненада с този голям спад на бт.: http://www.babyplan.ru/user/178932-marina-vdb/ това са ми графиките в бейбиплан.Ще видим как ще се развие този цикъл,искам и да спомена че може би от два-три месеца не са ми излизали пъпки по лицето,а иначе съм като пубертет не че не се радвам но просто че чудя дали и това не е свързано с някакъв проблем с МЦ.



Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #136 -: Юни 28, 2013, 08:25:51 am »
Мисля че ако има О. тя ще е днес или утре ,така че действайте :D
и въпреки високите темп. ти желая успех!
Тези темп. може да са от настинката и затова , не се притеснявай  :wink:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #137 -: Юли 03, 2013, 20:05:54 pm »
Днес ми се обадиха от клиника "Надежда" за потвърждаване на часа за 11.07.,направо бях забравила.Надявам се да мога да се освободя от работа и да отида,защото ако не сега то сигурно следващият свободен час ще е догодина.Забравих да спомена че д-р Стаменов ще преглежда,държах да е той а накрая забравих.Днес ми е много смотан ден,постоянно ми се плаче и очите се пълнят със сълзи,а и на всичкото отгоре днес ми е 22ден от МЦ а ову няма. Един след друг  два месеца подред да няма ову. ме притеснява доста.Всяка сутрин докато меря бт се моля да се е повишило но уви.Ще видим как ще се развият нещата до другата седмица и да се надявам че ще успея да отида за прегледа.И отново ще се повторя -БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ ВИ ИМА :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: 

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #138 -: Юли 03, 2013, 21:09:24 pm »
Съжалявам миличка че все още няма О.  :( , но никога не е късно ....
А ти да не си пила някакви лекарства и да са ти повлияли на О.  и затова да няма 2 мес. ?
При мен  пък ако ми видиш графиката - "шах и мат с пешката" , този връх в ЛФ говори за ЛУФ, Денис ми загатна , лошото е че ми се случва вече два пъти поред с един и същи Я. - ляв. Аз по принцип имам някакви съмнения за този Я. защото болките при О. са ми по- различни от десния Я.  :?
Ами мила желая ти успех при доктора и дано откриеш причината за липсата на О.
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #139 -: Юли 08, 2013, 12:02:27 pm »
Харесва ми графиката ти!  osi_9
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #140 -: Юли 08, 2013, 20:13:38 pm »
Здравей миличка  :bighug:

Знаеш,че сега не пиша вече много редовно,но си те следя из късо и сега съм стиснала едни палци и не ги пускам на тази графика ,с голям трепет чакам всеки ден :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #141 -: Юли 09, 2013, 08:28:16 am »
И аз се нареждам със стиснати палчета това да е графиката с две чертички .
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #142 -: Юли 09, 2013, 19:54:14 pm »
Благодаря ви момичета :bighug:                                                                                                                   За съжаление не мога да се освободя от работа за прегледа ми при д-р Стаменов :(.Но пък се надявам силно този месец да видя двете чертички и всичко да е безпроблемно.Това чакане да минат тези 12-13дни след ову. направо ме подлудяват,толкова бавно минават дните и всеки ден тръпна докато меря бт да не е спаднало.Но Господ си знае робота ако е писано ще си имаме още една звездичка вкъщи,а може и две :lol:.Това е от мен за сега ако има нещо ново веднага ще пиша. :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #143 -: Юли 09, 2013, 19:57:14 pm »
Маринка, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #144 -: Юли 12, 2013, 14:20:09 pm »
Стискам палци и мисля ,че утре е най-подходящия ден за едно тестче и ще имаш два повода за радост :wink: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #145 -: Юли 12, 2013, 14:47:10 pm »
Присъединявам се към поста на Силви. Силно стискам палци.
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #146 -: Юли 12, 2013, 15:59:06 pm »
marina vdb, защо не направиш едно тестче, мисля че О. е била по- рано от отбелязаното   :wink:
По- високите БТ в ФФ нали бяха защото нещо беше болна по едно време
според мен трябва да отчете + теста
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #147 -: Юли 13, 2013, 08:10:03 am »
момичета :bighug: :bighug: :bighug: определено съм решила да не бързам с теста,мисля да го направя най рано на 15юли.Исками се да изкараме днескашният празник на детето без да мисля  за тестове и резултати, а утре ще правим един плаж така че остава за понеделник теста ако онази с метлата не е дошла.pleyada и денис смята че ову. е било по рано на 18-19ден,а аз съм отбелязала този ден който ми е в бейбиплан,но след няколко дни ще е ясен резултата от ову.
И така по същество искам да ви почерпя за рожденият ден на моето малко слънчице.И искам да благодаря на Господ и на лекарите тогава че успяха да ни спасят и двете.Никога няма да забравя как моето момиченце излезе на бял свят в 9:15ч. и се молех само да изплаче.Но днес е празник и ще си спомняме само хубавите  моменти.Да вие сладко.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #148 -: Юли 13, 2013, 08:20:46 am »
Честит рожден на Ивона!  :balk_19: :balk_20:  :balk_12:
Нека бъде здрава, весела, засмяна и скоро (след около 9 м.  :balk_602:) да може да си играе с едно малко сладко братче или сестриче   :P
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #149 -: Юли 13, 2013, 09:18:18 am »
Честит рожден ден на твоето слънчице Ивона! :balk_12:
Да расте здрава, весела и безгрижна, да има много късмет и щастие през целия си живот.
И нека този рожден ден бъде незабравим за всички ви, с едно последващо + тестче! :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #150 -: Юли 13, 2013, 09:47:16 am »
Миличка , да ти е жива и здрава, щастлива и много да те радва  :D
Наистина и аз мисля, че е 18-19 ден О. затова ти казах за теста, както решиш
а между другото високата БТ във ФФ може и от плажа да е, аз също бях така след плажа и пак ще бъда , от днес съм в отпуск а заминавам на почивка на 19.07. и сигурно пак ще изгоря  :lol:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #151 -: Юли 13, 2013, 10:55:01 am »
Честит рожден ден нa твоето слънчице. Дa рaсте живa и здрaвa и много обичaнa от мaмa и тaти:)
И aз мисьля, че О. е билa нa 18-19 денот МЦ. Пожелaвaм ти нaй-щaстливият зa теб ден и месец, ти донесaт нaй-хубaвaтa новинa :)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #152 -: Юли 13, 2013, 12:43:43 pm »
Честит рожден ден на малката- голяма Ивон. Много късмет й желая от сърце.
Очаквам с нетърпение да ти видя  двете чертички защото съм сигурна в теб :-)
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #153 -: Юли 13, 2013, 13:24:33 pm »
Да ви е живо и здраво детенцето  :hbirth: и много скоро да стане кака :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #154 -: Юли 15, 2013, 07:36:27 am »
Благодаря ви милички за пожеланията!Ето че вещицата не ме пропусна и точно в събота следобяд ми дойде неочаквано на гости.Няма търпение да си отиде и да започнем с новият лов и да уцелим момента :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #155 -: Юли 15, 2013, 08:44:01 am »
Еххх, съжалявам Маринка!Такава хубава графика ..
Дано това да е последния ти цикъл за доста дълго време нататък! :crossfingers:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #156 -: Юли 15, 2013, 19:58:32 pm »
Офффф много мъчно ми стана,така се надявах да е вашия месец :(

Но горе главата и продължаваме до сбъдване на нашата хубава мечта :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #157 -: Юли 16, 2013, 07:56:09 am »
marina vdb, интересна БТ
 я направи един тест че работата ми мирише на "ЖОРО Е ВИНОВЕН" :D
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #158 -: Юли 17, 2013, 07:55:44 am »
Добро утро момичета!Аз пак имам повод  да почерпя, имения ми ден,при нас празниците са един след друг. pleyada мила много ме е страх да направя тест,като видя да излиза  :bfn: и изпадам после дупка.Ще видя как ще се задържи бт до края на седмицата и тогава ще мисля за тестове :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: 

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #159 -: Юли 19, 2013, 07:55:19 am »
Малко отчет от мен,вчера правих тест който е :bfn: но не беше с първата урина.БТ продължава да е високо и не знам какво да правя.Ако ову. е била 22ден както ми излиза в бейбиплан,значи от тогава са минали 16дни рано е доки ако има нещо.Може би утре ще отидем до съседният град да си пусна един кръвен тест,защото ако го пусна тук ще получа резултата чак понеделник-вторник.Малко дълго стана но съм много объркана и не знам какво става,добре че ви има момичета за да мога да има на кой да споделя и да ме разбере. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #160 -: Юли 19, 2013, 08:10:07 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #161 -: Юли 21, 2013, 19:12:57 pm »
Мила какво стана,направихте ли кръвен тест,виждам че БТ още е висока стискам палчета да е за хубаво :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #162 -: Юли 22, 2013, 07:58:05 am »
Силви кръвен не съм правила.С мъжо реших ме че по добре да отида при доки,а и Денис ме посъветва да отида на УЗ.Но тъй като моят доктор работи следобяд в съседният град и няма как да отида при него днес ще се обадя на една лекарка да видя кога ще може да ме приеме.Ако има нещо ново около мен ще пиша.Едва ли ще е на хубаво това високо БТ от тази сутрин тест е :bfn:,ако имаше нещо до сега теста ще ше да е положителен,но да не гадая ще видя какво ще стане на прегледа.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #163 -: Юли 26, 2013, 16:17:06 pm »
Имаш ли някакви резултати за високата БТ?
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #164 -: Юли 26, 2013, 20:30:14 pm »
Не мила.Реши че ще ходя УЗ,но в сезона на отпуските на двамата лекари който имам доверие са в отпуска.Така че прегледа се отлага за 10 август.Най вероятно  е нещо хормонално,изключвам бременност защото теста :bfn:.Благодаря ви момичета че ме наглеждате :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #165 -: Август 11, 2013, 11:27:57 am »
Маринка, какво стана? Ходи ли на док вчера?
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #166 -: Август 11, 2013, 12:39:55 pm »
Не съм.Бт влезна в норми,мина и ову. и сега чакам вещицата да дойде към края на предстоящата седмица.Нямам никаква чувствителност на гърдите,нямам и симптоми че чудото е станало,по скоро имам вътрешно усещане че и този месец  няма да видя двете чертички.Тъй като съм на нова работа както бях споменала,в момента няма кой да ме замества за да отида на доктор.Но през септември съм планувала да пусна хормоните на щитовидната железа и половите,тогава става година от последните ми изследвания.И след това при гинеколога и ендокринолога.Благодаря ви момичета че ме наглеждате

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #167 -: Август 15, 2013, 14:12:15 pm »
Много стиснати палчета мила. :D
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #168 -: Септември 08, 2013, 09:22:57 am »
Момичета почна се голямото чакане,нямам търпение да минат още 9-10ден.Надявам се да видя :bfp: не знам защо но вътрешното ми усещане е че това е нашият месец.Стискам силно палци скоро всички да се преместим в по хубавата тема на бремените.Хубав почивен ден :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #169 -: Септември 08, 2013, 10:22:29 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #170 -: Септември 10, 2013, 09:12:20 am »
Маринка стискам  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :goodluck: :goodluck:.Дано сънят ти скоро е реалност .
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #171 -: Септември 10, 2013, 13:31:33 pm »
Благодаря ви  foveri и 47 Smiles дано ми донесете късмет :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #172 -: Септември 12, 2013, 07:58:35 am »
Момичета не издържам вече много ме сърбят ръцете да направя един тест.Днес мисля да потърся в аптеки Престо,макар да зная че ще ударя на камък но се сетих за две-три аптеки където не съм търсила.Вие как мислите дали ще покаже нещо или е още рано?  От както меря БТ от почти година  досега не съм правила такава  разлика между двете фази на М,това още повече ми дава надежда.                                                         П.П.Забравих дави кажа че сутринта на мини п. имах едно много малко жълто-кафяво зацапване,чудя се как да го отбележа в календара,но сигурно ще е в бележките.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #173 -: Септември 12, 2013, 08:02:35 am »
Маринка недей. Много е рано и няма да отчете. Ову е била късно. Само ще се разочароваш. Изчакай. А иначе наистина мирише на +++ :)
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #174 -: Септември 12, 2013, 10:52:26 am »
Това зацапване може да е от имплантацията. И на мен ми се струва че е рано за тест, но Т за сега е много добре.


Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #175 -: Септември 16, 2013, 19:10:53 pm »
Днес неканената гостенка отново ме навести и отново сме на стартова позиция:(  .Но и днес беше толкова хубав ден,моето слънчице е първокласничка и имах ме толкова приятни емоции и преживявания ,че преживях гостите без ревове макар че се надявах да видя двете чертички този месец.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #176 -: Септември 18, 2013, 20:25:22 pm »
Мила много съжелявам че пак е дошла оная
Желая ти успех в този МЦ
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #177 -: Септември 19, 2013, 08:58:04 am »
Благодаря ти мила,събирам сили да започнем отначало и дано успеем. Тези дни са ми много тежки може би заради това ,че ако не бях направила миседа февруари сега трябваше да раждам   :balk_145: :balk_145: :balk_145:.И за капак разбрах че две познати са бременни ,а са се пазили и станало случайно :?.Но ще се оправя проста ми трябва време.
А за теб много силни :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #178 -: Септември 19, 2013, 17:47:15 pm »
И за капак разбрах че две познати са бременни ,а са се пазили и станало случайно :?.
Ето от такова нещо се натъжавам най-много.
И защо при нас не става случайно, неочаквано и т.н. ..
Да смяташ, да мериш, да пиеш витамини и добавки, и пак да не се получава. :?

Съжалявам за неуспеха ти, и дано следващият месец да е на късмет! :crossfingers:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #179 -: Ноември 29, 2013, 08:37:08 am »
От отдавна не съм писала, но няма и нищо ново.Ето и този месец мина о. и пак се почна с чакането и надеждите.Надявам се Дядо Коледа да не ние забравил и на всички нас който очакваме да видим :bfp: това да се случи.Вчера разговарях ме с моето слънчице какво иска за Коледа,искала  таблет,но щяла да си събира парички да си го купи,а от Дядо Коледа иска братче или сестричка.Това и е желанието за втора поредна година,става ми много мъчно,как да и обясня че не се получава :(
Момичета за пореден път ви благодаря че ви има да се подкрепяме и разбираме,както никой друг който не е минал по този път.И дано коледното чудо дойде и в нашите къщи :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #180 -: Ноември 29, 2013, 09:07:17 am »
Маринка стискам силно палчета това да е последната ти ,но бременна графика .От сърце ти пожелавам този подарък от дядо Коледа.Ето и малко вирусчета  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #181 -: Ноември 29, 2013, 09:47:51 am »
И от мен искрени пожелания да се случи и да имате една незабравима Коледа с плюсчета под елхата  :bighug:

Ще посъбера и аз прашец от Фови :wink:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #182 -: Ноември 29, 2013, 09:55:36 am »
Пожелавам ти от все сърце да Ви се сбъдне мечтата !!!!! :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: yahoo_17 stork-boy ylinfant
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #183 -: Ноември 29, 2013, 10:05:32 am »
Благодаря ви момичета, бързам да се окъпя във вирусчетата и дано ми е на късмет :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath:
Силве миличка стискам силно палци за ++++
 dida771 и  foveri леки оставащи месеци и пухкави бебоци на финала
 :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104: :balk_104: :balk_104:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #184 -: Декември 17, 2013, 08:21:50 am »
Е направо ми писна,момичета.
Вместо да пиша тук с хубави новини,все се случва нещо гадно.От два дена с в шах и мат с това зацапване.Мислех че ще е от настъпваща ову.,но днес  като видях и БТ не знам от какво е.Днес ще се пробвам да си взема направление и да отида при доки.
Знам че само доки може да каже от какво е това зацапване,но ако някой изкаже предположения ще се радвам.
          П.П.  Идват празници и вместо да се радвам и да съм с настроение ми се случват неприятни изненади.От вчера сълзите са ми на очите и не мога да ги спра :(.Ще пиша по късно какво е станало.

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #185 -: Декември 17, 2013, 13:45:39 pm »
Маринка мила ,може вчера да е била О.Стискам палци да имаш добри новини след доки .С теб съм и се моля по -скоро да имате щастлив резултат.
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #186 -: Декември 17, 2013, 13:47:13 pm »
Маринка имаш ли някакви новини ,ще успееш ли да отидеш на лекар ?
Недей да плачеш,като те чета и тук и в графиката ти ми става и на мен много мъчно,но трябва да гледаме положително и доколкото е възможно да сме спокойни  :(
То сега ми е спокойно ,но като дойдат дните за лелката направо потъвам в тъгата си и аз..

Надявам се да не е проблемно това зацапване ,дано е нещо от климат ,от О,не се стресирай от БТ,може да има грешка там,а и аз все още не съм много наясно като се вдигне БТ сто процента ли е минала О или може да е в деня на покачването ,не знам .
Ще чакам новини от теб и бъди силна ,друго не мога да кажа  :(  :bighug:
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #187 -: Декември 17, 2013, 17:19:19 pm »
Дано си успяла да отидеш на лекар,но виждам,че си отбелязала слаб цикъл този месец,а темп. седи висока...правила ли си тест? Не искам да се бъркам но просто съм си патила доста и те разбирам напълно!Дано не е нищо сериозно и скоро да се сбъдне съня ти!




Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #188 -: Декември 17, 2013, 18:40:25 pm »
Момичета какво да ви кажа,на мен къръка кога ми е вървяло.Отивам при личната и тя ми казва че няма направления и че може да ми даде най рано на 02.01.2014г.  :x След това решавам че ще отида и ще си платя прегледа,но док работи следобед само.Прибирам се в къщи и ни спрели водата заради голяма авария до нас.Реших че и утре е ден,но следобед на ММ му се обаждат че утре трябва да е на работа и му спират отпуската.А моя доки е в съседният град.Но така или иначе съм решена до края на седмицата да отида.
Благодаря ви момичета че ме мислите като имам резултат ще ви пиша.
 fanny-честно казано не съм правила тест,но не мисля че ще е положителен,а цикъла по принцип ми е кратък и слаб
Момичета :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #189 -: Декември 18, 2013, 15:52:51 pm »
Нека да се отчета каква е ситуацията при мен след прегледа.Доки каза че зацапването е било от ову.,но най интересното е че имам още  два фуликула който могат да се пукнат още този дни.Така че този месец може би ще имам 2-3 ову 8O което ми е много странооооо.Доки ми вика ето така стават близнаци.Така че мисля да хващам моят мъж за ушите и да действаме.Честно казано не мога да си обясня как така се случва това в един цикъл толкова фуликули пред спукване.
    О,забравих да ви кажа че доки ме вика началото на другият месец  за цитонамазка и хормони че ще стане година от както не сме ги правили.
              И още веднъж благодаря момичета  :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #190 -: Декември 18, 2013, 16:14:25 pm »
Маринка ,браво .Знаех си аз че зацапването е от евентуално Ову.Дано да сте хванали момента .Ще стискам силно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.Дано коледните чудеса ви споходят .
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #191 -: Декември 20, 2013, 08:06:28 am »
Благодаря ти  foveri. :bighug:
И аз на това се надявам че по Коледа стават чудеса.На мъжо много му харесва идеята за близнаци,но аз и на едно се моля само да стане и да се задържи девет месеца.
Весели празници на всички.

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #192 -: Декември 23, 2013, 22:26:31 pm »
малко да наръсим за късмет  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:.Стискам силно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #193 -: Декември 24, 2013, 08:15:24 am »
Цоп,Цоп,Цоп :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath: е дано се заразя от твоите вирусчета foveri.Благодаря ти.                                                                                                                       
              Весели празници,момичета и нека Новата 2014 година ни донесе повече късмет.
                                               

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #194 -: Декември 24, 2013, 09:29:00 am »
                                                                                                                   
              Весели празници,момичета и нека Новата 2014 година ни донесе повече късмет.
                                             
Весели празници! santa2
Пожелавам догодина вече мечтата ти да е реалност!
И нека всяка една жена, желаеща рожба скоро да бъде благословена да стане майка.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #195 -: Декември 26, 2013, 10:22:24 am »
За тази графика имам предчуствие ,че ще има изненада с две чертички
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #196 -: Декември 27, 2013, 16:36:26 pm »
foveri  :bighug: :bighug: :bighug:
Честно казано аз нямам никакво предчувствие,даже си мисля че гадината пак ще ме навести.Но се замислям евентуално за един тест,но не знам кога.По принцип ЛФ  ми е 10-12дни,днес ми е 10-11 ден след ову. и затова се чудя какво да правя.А и тези другите фоликули дали са се пукна ли?Този месец съм в една голяма питанка :ask: ,а нямам отговори.

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #197 -: Декември 28, 2013, 10:41:30 am »
Хайде време е за тестче ,и БТ е супер .Чакам с нетърпение двете чертички .
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #198 -: Декември 29, 2013, 09:15:21 am »
Днес ще си купя тестове и утре сутринта ще направя един,ако онази гадина не дойде :witch: .Честно да си кажа много ме е страх.Ако е отрицателен ще е още един месец на напразни надежди.Ако е положителен пак ще ме страх дали всичко ще е наред този път.От страх чак ми е заседнала една буца в гърлото и постоянно мисля как ли ще се развият нещата.Не спирам да си повтарям че каквото е писано ще стане и трябва да го приема,но страха е по силен УЖАС не мога да се понасям чак.Но утре е големият ден и ще разбера какво е решила съдбата за мен.
   Момичета :bighug: :bighug: :bighug: и ви благодаря че сте ме подкрепяли и сте ми давали кураж винаги.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #199 -: Декември 29, 2013, 15:31:59 pm »
Е не се стърпях и си направих един тест преди малко.Резултата е  :bfn:  :(.Като знам че имам тестове и не мога да се спра да не си направя.Мисля и утре сутринта с първата урина да направя.Но съм сигурна вече че и той ще е отрицателен :(

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #200 -: Декември 29, 2013, 16:22:43 pm »
Маринка, не е ли рано за тест, първо. И второ, нали се прави със сутришна урина. Стискам ти палци :)
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #201 -: Декември 30, 2013, 07:45:57 am »
И този тест е отрицателен  :( .От няколко дни съм много чувствителна и все плача и се дразня на всичко.Ако гадината не е дошла до 03.01. ще направя още един тест,но нямам никакви надежди да е положителен.

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #202 -: Декември 30, 2013, 09:18:24 am »
Милата ми ,знам какво ти е и не намирам думи ,защото нямам подходящите да те утеша .Единственно се надявам да е било рано за тест ,и да не се домаква онази с метлата и на 03 .01 да видим едни хубави две четртички в графиката ти ,а и БТ ми харесва много .Голяма преградка и дано началото на 2014 бъде много щастлива .
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #203 -: Декември 30, 2013, 10:32:28 am »
Миличка не падай духом  :bighug:
Аз мисля ,че още има голяма надежда.
С теб съм и те мисля. :bighug: :bighug: :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #204 -: Декември 30, 2013, 10:40:48 am »
 :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :balk_21:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #205 -: Декември 30, 2013, 14:41:06 pm »
Много ви благодаря момичета. :bighug: :bighug: :bighug: Наистина не знам какво бих правила без вас.Вие ми давате такава голяма надежда,кураж и подкрепа.Благодаря и на Зачатие,че го има за да можем да се подкрепя ме.

Пожелавам на всички Новата 2014г. да ни донесе много здраве,щастие и късмет.И упоритост за да можем да преследваме мечтите си.

Ние утре ще пътува ме до Казанлък при майка ми и баща ми.Там ще празнуваме Нова година с нашето слънчице и двете ни племенници.
                                          tree2a tree2a tree2a tree2a tree2a xmas-smiley-027 xmas-smiley-027 xmas-smiley-027 xmas-smiley-027 xmas-smiley-027 

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #206 -: Декември 31, 2013, 12:12:22 pm »
Пожелавам на всички Новата 2014г. да ни донесе много здраве,щастие и късмет.И упоритост за да можем да преследваме мечтите си.
Да си пожелаем настъпващата 2014 година да бъдем живи и здрави, а слънчицата ни все така да ни радват и да успяват във всичките си начинания!
На теб пожелавам здраве и късмет и сбъдване на мечтата - да станеш ОТНОВО мама през Новата година! :bighug:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #207 -: Януари 02, 2014, 08:58:56 am »
                                                       Честита Нова Година

Моето начало на новата година беше началото на новият ми цикъл.Не мога да повярвам че гадината пак дойде,нямам сили вече.Има ме план за действие,но не ми се искаше да стига ме до него,надявах че бебето ще ни провали плана.Този месец профилактичен преглед и изследвания на хормоните.Началото на февруари преглед и спермограма при д-р Даскалов в Пловдив.Много се чудех при кой лекар да се насочим,да ние е наблизко и в същото време да е добър специалист.Надявам се да не е нещо сериозно и с помощта на доки да успеем.
Силно вярвам че новата година ще ни донесе само хубави емоции.Но в момента съм развалина,но след някой друг ден ще започна да събирам парченцата и вярата да се възвърне при мен.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #208 -: Януари 03, 2014, 00:56:31 am »
Честита нова година  :bighug:
И аз много се надявах да се е получило този път ,но ...
Радвам се за вас ,че имате план  това е страхотно повярвай ми ,събери силички и гледай само напред  с положителни мисли и ще видиш как много скоро ще сбъднете мечтата си-желая ви го от сърце  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #209 -: Януари 09, 2014, 09:28:14 am »
Здравей , марина
И аз се замислям към коя клиника да се обърна. В Пловдив май ни е на удобно, но пък по-важното е човека да си разбира от работата. Ще чакам мнение от тебе  за др. Даскалов. Там доста ли се чака за час?
<br />
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #210 -: Януари 09, 2014, 10:42:33 am »
irenaa33 до като ти отговоря видях че си писала и в темата за д-р Даскалов.Аз мисля другата или по другата седмица да звъна за час.Изчаквам защото имам доста работа в момента и искам да приключа с нея,за да мога да имам максимум свободно време да ходя по доктори.А и очаквам превод на едни парички който ще ми свършат много добра работа като тръгнем към Пловдив.За час доколкото разбрах се чака две -три седмици най много кое е супер.За един ден мисля да мина на преглед и да направим спермограма и да ни я разчетат и да обсъдим как ще действаме.Но като звъна пак ще пиша.
Хубав ден от мен :D Макар при нас да е ужасна мъгла :x

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #211 -: Януари 09, 2014, 10:49:27 am »
Благодаря , ти марина
ще чакам инфо и добри новини от теб :)
Аз го мисля за април евентуално и много се надявам да не се наложи.
<br />
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #212 -: Януари 13, 2014, 10:25:38 am »
Имам си вече час за д-р Даскалов.На 06.02. съм на преглед и евентуално и спермограма,за сега не записват часове заради новата наредба.В края на месеца ще звъня отново.Дано успеем да направим и прегледа и спермограмата.Много съм щастлива направо място не мога да си намеря.
irenaa33 бях обещала да ти кажа ,че днес като звъннах първия свободен час беше за 25.01.,така че не се чака много. 

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #213 -: Януари 14, 2014, 09:08:24 am »
Чудесно, марина :)
Радвам се , че си си записала час и си по-спокойна и позитивна. Успех при доктора , ще разказваш после как е минал прегледа , а и колко парички трябва да си приготвим ако тръгваме натам.
<br />
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #214 -: Януари 14, 2014, 09:51:35 am »
Браво ,Марина  това е чудесно ,че си имаш план и се движиш по него напред .Много се радвам и знам ,че скоро резултата ще е налице .
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #215 -: Януари 15, 2014, 07:54:58 am »
foveri благодаря ти мила,вдъхваш много кураж и сила   :bighug:
irenaa33 Моят преглед и консултацията мисля че ще е 65лв. ,а спермограмата с консултацията беше около 90лв..Тук  http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=39&Itemid=56 можеш да погледнеш цените.Ние за сега се подготвяме за сума около 300лв при първото посещение ,а след него ще видим как ще продължаваме и дали ще продължим.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #216 -: Януари 27, 2014, 10:37:45 am »
И така аз пак съм на старта.Но не съм и очаквала друго.Настроена съм положително заради прегледа при д-р Даскалов и новата ми покупка.Поръчах си микроскопче тест за ову. на базата на слюнка.От много време му се каних и ето че се реших,и утре ще е при мен.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #217 -: Януари 27, 2014, 10:45:16 am »
Марина, от къде го поръча и колко струва?
<br />
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #218 -: Януари 27, 2014, 11:57:55 am »
Аз си поръчах този http://bremennost-bremenna.eu/home/14-tester-za-ovulacija-donna.html
Но в нета има и други http://fertilaid.bg/producti/Produkti-za-jeni-6/Fertil-Fokus-24
Имаше и други но в момента не мога да ги намеря.Надявам се да съм ти била полезна.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #219 -: Февруари 08, 2014, 14:51:28 pm »
Така чакания преглед при д-р Даскалов мина.Много съм очарована и доволна  от д-р Даскалов и Мели.Взеха ми цитонамазка и микробиология ще разбера резултатите към края на седмицата.Дадоха ми и един списък с изследвания който трябва да направя.Така че сега ще чакам МЦ да дойде и да започвам с тях.За първи път от две години насам нямам търпение да дойде МЦ.Сега след прегледа като че ли съм по спокойна.
Вчера получих ме и резултата от спермограмата и както каза доки всичко е 6+.
Сега да видим при мен как ще е :?.
Този месец графиката ми е ужасна и с това микроскопче все още се изучаваме,но ще му намеря цаката и на него. :wink: :)

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #220 -: Февруари 08, 2014, 15:43:43 pm »
Марина каде правихте спермограмата в спезиализирана или обикновенна лаборатория? И занесе ли я на Даскалов?
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #221 -: Февруари 08, 2014, 18:09:34 pm »
Д-р Даскалов и Мели ни пратиха при д-р Джоглов за спермограма.Той е пуснал имейл на нас и на Мели  с резултатите.След като ги видях му звъннах за коментар както имах ме уговорка.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #222 -: Февруари 19, 2014, 18:30:36 pm »
Тихичко се моля и надничам с трепет всеки ден в графиката ти  :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #223 -: Февруари 19, 2014, 18:51:57 pm »
Благодаря ти Силве  :bighug: :bighug:
Трябваше днес най късно да ми дойде според бейби план и според ову.А мен ме е страх ,че още не ми е дошло.След ову. ми излезна микробиологията от д-р Даскалов и уреаплазма ми излезна положителна и се наложи да пия АБ (доксициклин).Косата ми се изправи като четох листовка.В главата ми е каша ,всичко ме дразни и ме избива само на рев.Тъкмо си мислех ето на имаме план и ще го следваме и се успокоих,но няма спокойствие.
Е оплаках се не че ми олеква ама вече не издържам ,нямам нерви. 

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #224 -: Февруари 19, 2014, 19:03:13 pm »
Бъди спокойна и не плачи  :bighug:
Моля се за най-доброто и вярвам че всичко ще е наред.
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #225 -: Февруари 19, 2014, 20:31:37 pm »
Маринка мила недей да хабиш нерви преди да е ясно всичко .Стискам палци всичко да е ок и да не стигнете д о процедури .Знам ,че ти е в повече всичко това  през което преминаваш ,но повярвай ми всичко ще се нареди в добрата посока . :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #226 -: Февруари 20, 2014, 18:49:22 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: :bfp:
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #227 -: Февруари 21, 2014, 13:25:08 pm »
Късмет мила!Графиката ти е супер! :bfp:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #228 -: Февруари 22, 2014, 07:59:00 am »
Момичета благодаря ви  :bighug: :bighug: :bighug:
Както и уринарният така и кръвният са отрицателни.Вчера с мъжо приказвах ме доста как ще продължим.Продължава ме с изследванията който д-р Даскалов ни назначи.При него ще ходим към средата на март за контрола на микробиологията и да погледне резултатите от другите изследвания.Дано там всичко да е наред.Аз трябва да отслабна малко и затова минавам на разделно хранене.Мисля да не правя ЦС ,а направо лапароскопия но ще говоря и с доки за неговото мнение.Като лапарото ще го направим на есен.Получих много добро предложение за работа на морето и мисля да приема.Тъкмо ще си почина малко психически и ще съдера парички.И ако има проблем при хормоните ще имам време да вкарам в норми.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #229 -: Юни 25, 2014, 07:47:45 am »
Бях решила ,че следващият път когато пиша тук ще е с добри новини и този момент дойде  :D.След като видях  :bfp: бях на преглед на 19.06. и се видя плодно сакче 1,75мм.А от вчерашният преглед сакчето вече е 7,35мм и си отговаря на 5 г.с. и 1 ден.Пожелавам на всички момичета който очакват с трепет да видят двете чертички да се случи в най скоро време и ви пускам малко вирусчета  :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #230 -: Юни 25, 2014, 10:27:44 am »
Честито миличка!Радвам се ,че сбъдна мечтата си!Леко бременеене! :D
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #231 -: Юни 25, 2014, 11:07:48 am »
Честити две чертички Марина!Пожелавам ти спокойна и безгрижна бременност и сладко бебче на финала :P
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #232 -: Юни 25, 2014, 11:20:48 am »
Честито, Маринка!  :D
Желая ти лека и спокойна бременност!

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #233 -: Юни 25, 2014, 13:21:55 pm »
 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #234 -: Юни 25, 2014, 14:43:14 pm »
marina vbd, много се радвам за теб! Тихичко честито и безпроблемно да протекат оставащите месеци, а на финала да гушкаш един сладък бебок.


*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #235 -: Юни 26, 2014, 12:51:26 pm »
Марина ,леле колко се зарадвах като прочетох .Честито мила ,сега спокойствие и само спокойствие ,поздрави и за таткото .Леко бременеене !!!!
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #236 -: Юли 03, 2014, 20:32:14 pm »
Благодаря ви много момичета  :bighug: :bighug:
Почти нямам време за писане,защото след като се прибера от работа ям и лягам.Днеска бях отново на преглед сакчето вече е 17,59мм и се вижда едно малко ембрионче и доки долуви леки пулсации.Надявам се другата седмица вече и аз да мога да чуя сърчицето на малкото човече.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #237 -: Юли 03, 2014, 22:02:02 pm »
Марина, каква прекрасна новина  :balk_16: Пожелавам ти прекрасна бременност и много хубави емоции през цялото време  preggo
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #238 -: Юли 08, 2014, 15:05:41 pm »
Покрай грижите с малкото ми слънчице, много отдавна не съм влизала и не съм ви чела. И днес си викам, че ще вляза и ще ви проверя всичките :)
Виж на каква хубава новина попаднах :)
Честито Маринка. Пожелавам ти лека бременност, само положителни емоции и един прекрасен и пухкав подарък :) Наслаждавай се на всеки миг и всяка секунда - те са незаменими.
 :bighug: :bighug: :bighug:
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #239 -: Юли 08, 2014, 15:26:51 pm »
Честито! Лека и спокойна бременност ти пожелавам.  :D
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!