0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте на моя близка приятелка детето е с цистит и не знае към кого да се обърне за да и помогне , детето е момченце моля помогнете към кого да се обърне
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Дете с цистит - моля препоръчайте ми специалист
« Отговор #1 -: Април 08, 2013, 20:40:29 pm »
на колко години е детето и в кой град живеят?

по принцип, би трябвало всеки педиатър да се справи с проблема. може би е по-сериозно положението, щом търсят специалист?

премествам темата в подфорума за педиатрични грижи - там е по-вероятно да я видят майки с деца и да те посъветват.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Дете с цистит - моля препоръчайте ми специалист
« Отговор #2 -: Април 08, 2013, 20:45:46 pm »
от Карлово е детето но явно не успяват да му помогнат лекарите вече повече от месец е на антибиотик но нищо не става :(
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Дете с цистит - моля препоръчайте ми специалист
« Отговор #3 -: Април 08, 2013, 20:49:43 pm »
помолих д-р Даскалова да ти препоръча лекар в Пловдив - надявам се, че там е най-близо до Карлово.
изчакай, тя вероятно ще пише по-късно тази вечер.
може и други майки да препоръчат лекари.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Дете с цистит - моля препоръчайте ми специалист
« Отговор #4 -: Април 08, 2013, 21:58:39 pm »
На колко години е детето? Можете да го доведете при нас, д-р Ибришимов е нашият уролог.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Дете с цистит - моля препоръчайте ми специалист
« Отговор #5 -: Април 08, 2013, 22:06:59 pm »
не мога да кажа точно колко години е но ходи в детската градина
вашия адрес какъв е къде е този лекар , дайте някакъв телефон
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Дете с цистит - моля препоръчайте ми специалист
« Отговор #7 -: Април 08, 2013, 22:37:01 pm »
не мога да кажа точно колко години е но ходи в детската градина
вашия адрес какъв е къде е този лекар , дайте някакъв телефон

На бележка ти оставих адрес, телефон и работно време.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Извинете, че ползвам темата, но ще задам въпрос за урокултура на бебе, изолира се 10/4 ИЗОЛИРА СЕ KLEBSIELLA OXYTOCA. Може ли малко помощ какво означава и колко да се притеснявам.
Урината е вземана с колектор.