0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Педиатър Младост ;Дружба ; Студ. град
« -: Април 05, 2013, 15:11:30 pm »
Здравейте,

Бихте ли ми помогнали. Започвам да търся педиатър и биха ми били полезни вашите препоръки . Предпочитам да е по близо до нас и затова искам да е в района на Младот,Дружба или Студентски град и да има посещения в къщи . Много ви благодаря за помоща :) :) :)
Re: Педиатър Младост ;Дружба ; Студ. град
« Отговор #1 -: Април 10, 2013, 19:48:47 pm »
Цвети, ние сме при д-р Димитров от поликлиника "Младост" в Младост 1. Той е личен лекар на цялото семейство, но е и педиатър. Много съм доволна от него, до сега вече 1 година е лекувал адекватно дъщеря ми (на 6г.), не се чака дълго пред кабинета му, винаги си вдига телефона. Не знам как е с бебетата и посещенията в къщи, но скоро ще разбера :) Единственият проблем е, че трудно приема нови пациенти. Желая ти успех при избора  :D


Re: Педиатър Младост ;Дружба ; Студ. град
« Отговор #2 -: Април 10, 2013, 22:49:20 pm »
Много благодаря Деси ,

А можеш ли да ми пратиш кординати на лично :) :) :)
Re: Педиатър Младост ;Дружба ; Студ. град
« Отговор #3 -: Май 28, 2013, 22:58:54 pm »
Привет на всички мами,
и на мен ми предстои избор на педиатър, ще се радвам, ако помогнете с още мнения.
*
Re: Педиатър Младост ;Дружба ; Студ. град
« Отговор #4 -: Май 28, 2013, 23:09:24 pm »
Посещаваме д-р Вашева от 25 ДКЦ. Засега  съм доволна от нея.
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Педиатър Младост ;Дружба ; Студ. град
« Отговор #5 -: Май 28, 2013, 23:53:27 pm »
Цвети, Дианабад далече ли ти е? Или само до Студентски се ограничаваш?  :D
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Педиатър Младост ;Дружба ; Студ. град
« Отговор #6 -: Май 29, 2013, 11:32:45 am »
Цвети, Дианабад далече ли ти е? Или само до Студентски се ограничаваш?  :D
Аз се записах про Д-р Шаркова във Военна Болница , въобще не е в моя район, но пък разбрах , че е добра . Поне 2 мой приятелки са при нея и са доволни. Щеше ми се да е по - близо до нас , но все пак по - важно е да се грижи добре за бебко .
Иначе много исках да съм при Масларски, но прегледите ми идват много скъпи :(
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Педиатър Младост ;Дружба ; Студ. град
« Отговор #7 -: Май 29, 2013, 22:37:23 pm »
И колко струват визитите там?
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Педиатър Младост ;Дружба ; Студ. град
« Отговор #8 -: Май 29, 2013, 22:56:36 pm »
И колко струват визитите там?

за съжаление, там, където се премести да работи д-р Масларски - в частната болница City Clinic (с американски капитали) - една визита е 60 лв/30 евро. отделно от това е на околовръстното шосе и е много неудобно за посещения...
на човека му е ужасно неудобно от тия цени и все препоръчва първо да му се обадим, да видим какво е положението и дали може да се избегне визитата на място - заради цените...


"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!