0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, темата е тежка, но търся информация. На 40год съм, с 3 мисед аборта, след последния преди 2месеца, направих всякакви изследвания - резултата е шокиращ - генетични, имунологични и хормонални проблеми.
Моля, който знае нещо по въпроса да ми пише и да ми каже, имам ли шанс да имам собствено дете при това положение, има ли тук жени, които са минали през този ад и имат здрави и живи деца?Преди донорството има ли начин да се приложи методика за контролиране на бременността и съответно за раждане на здраво дете?
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Здравейте, темата е тежка, но търся информация. На 40год съм, с 3 мисед аборта, след последния преди 2месеца, направих всякакви изследвания - резултата е шокиращ - генетични, имунологични и хормонални проблеми.
Моля, който знае нещо по въпроса да ми пише и да ми каже, имам ли шанс да имам собствено дете при това положение, има ли тук жени, които са минали през този ад и имат здрави и живи деца?Преди донорството има ли начин да се приложи методика за контролиране на бременността и съответно за раждане на здраво дете?
beni72от цитираните от теб проблеми само генетичните не подлежат на промяна! Останалите се игнорират така да се каже, като им се приложат някои схеми и лечения различни в различните инвитро клиники!
Собствено дете можеш да имаш казвам го така на прима-виста защото не уточняваш за какъв точно проблем става въпрос при теб ;) Не става ясно и дали имаш предвид използването на своя или донорска яйцеклетка! Ако ползваш донорска, то генетиката не следва да те притеснява, .к всеки донор се подлага на редица изследвания, именно с цел избягване на подобни проблеми!  Не се страхувай и обезверявай, за всяко нещо се намира решение на проблема!  :D


*
Съветвам те да посетиш някоя от водещите клиники по стерилитет, там нaй-добре ще ти отговорят на твоя въпрос.
Много общо си формулирала въпроса - всичко зависи от това, какви са точно изследванията.
Не губи време, а веднага си запиши час, защото се чака.
Пожелавам ти успех
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Здравейте, темата е тежка, но търся информация. На 40год съм, с 3 мисед аборта, след последния преди 2месеца, направих всякакви изследвания - резултата е шокиращ - генетични, имунологични и хормонални проблеми.
Моля, който знае нещо по въпроса да ми пише и да ми каже, имам ли шанс да имам собствено дете при това положение, има ли тук жени, които са минали през този ад и имат здрави и живи деца?Преди донорството има ли начин да се приложи методика за контролиране на бременността и съответно за раждане на здраво дете?
Не пишеш за какви точно проблеми говориш.