0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #60 -: Октомври 13, 2012, 18:38:32 pm »
За идеята да се публикуват на фейса леко ме притеснява фактът, че нямам толкова мозък да измисля 14 писма наведнъж, без да се повторя  :oops:...

ама чакай, чакай... ти да не планираш да пишеш 14 различни писма? това е твърде много и е излишен труд. едно писмо, един текст -  в 14 екземпляра, за 14 получателя. това е.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #61 -: Октомври 13, 2012, 19:02:40 pm »

ама чакай, чакай... ти да не планираш да пишеш 14 различни писма? това е твърде много и е излишен труд. едно писмо, един текст -  в 14 екземпляра, за 14 получателя. това е.

Е, ще се напнем поне по възраст и пол да ги поразделим, че не върви и на Марти, и на Емма /на vaci/ да им разправям за Ал Капоне  :D...
« Последна редакция: Октомври 13, 2012, 19:09:41 pm от elle22 »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пътешествие с пощенски картички около св&
« Отговор #62 -: Октомври 13, 2012, 20:30:43 pm »
То и аз смятам, че Ники е малка за Ал Капоне примерно. Но пък тя тъй или иначе не може да чете, та мога да го прескоча това. И да ѝ обяснявам кое какво е и какво значи. Но смятам старателно да съхранявам писмата и периодично да си ги препрочитаме. Така все ще стигне до възраст да разбира всичко. Та мисля, няма нужда от 14 различни текста от 1 град. Евентуално 2-3 възрастови диапазона и това е.

На Донка Врабчо ми харесА.
« Последна редакция: Октомври 13, 2012, 20:33:04 pm от Pesheck »
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #63 -: Октомври 13, 2012, 21:20:38 pm »
Ох, ивинетИ, ама реших, че тоя рошко сме го краднали от някъде :lol:
добре, съгласен :D
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #64 -: Октомври 13, 2012, 23:45:30 pm »
И аз малко позакъсняла, но ще се включа...
Изпращам на Маги каквото трябва.


*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #65 -: Октомври 13, 2012, 23:56:30 pm »
На Сигнис врабците най ми харесват. С подобен тип образи децата могат да си фантазират и да ги възприемат по различни начини, има мегдан, затова съм привърженик на такива илюстрации.

А какво мислите за обратна връзка с врабчето? Примерно ако детето има въпроси и го вълнува нещо конкретно от писмото? Ще може ли да "пише" наврабеца?
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #66 -: Октомври 14, 2012, 00:04:54 am »
И аз се записах.

Ще изпращам писма от Варна и Шумен.


А какво мислите за обратна връзка с врабчето? Примерно ако детето има въпроси и го вълнува нещо конкретно от писмото? Ще може ли да "пише" наврабеца?

Според мен да може.
Детето не знам ама майките на децата ще има много да питат:))

Врабеца (черно-белия) на Джам с плика ми хареса много.
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #67 -: Октомври 14, 2012, 00:21:41 am »
Аз също мога да изпратя картички от Несебър. За съжаление мога да бъда само изпращач... надявам се все някога да имам дете и да съм и от другата страна :D Сега пак ще изчета темата и ще пратя едно ЛС на кординатора :lol:
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #68 -: Октомври 14, 2012, 00:42:11 am »
Аз също мога да изпратя картички от Несебър. За съжаление мога да бъда само изпращач... надявам се все някога да имам дете и да съм и от другата страна :D Сега пак ще изчета темата и ще пратя едно ЛС на кординатора :lol:

Можеш и получател да бъдеш, разбира се. И някой ден да четете 2-ма писъмцата.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #69 -: Октомври 15, 2012, 11:56:15 am »
Този Рошко?


Май имах някъде и по-нарошени ама трябва да поровя още.

Този най-много ми харесва - има персонално излъчване, прилича на пътешественик и е разпознаваем. Трябва да има някаква индивидуалност, за да е интересен, другите са или прекалено обикновени и скучни, или много бебешки :)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #70 -: Октомври 15, 2012, 12:02:12 pm »
Този Рошко?


Май имах някъде и по-нарошени ама трябва да поровя още.

Този най-много ми харесва - има персонално излъчване, прилича на пътешественик и е разпознаваем. Трябва да има някаква индивидуалност, за да е интересен, другите са или прекалено обикновени и скучни, или много бебешки :)

съгласна! :D

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #71 -: Октомври 15, 2012, 12:32:04 pm »
И на мен ми харесва идеята за врабчето Рошко, само ме притеснява, че този цветния Рошко в черно бял вариант как ще изглежда, ако го разпечатам на листа, иначе на снимка мога да го монтирам... И не знам какво мислите за идеята на место картичка снимка да пращам - ще ми се да разкажа на децата за Аржентина, но нямам картички от там, а и на времето като ходих нямах цифров апарат, но лесно мога да сваля красиви снимки от интернет и да монтирам врабеца. Ще гледам да се организирам до няколко дена и да напиша "писмото" тук, за да ме редактирате или да кажете добре ли е стилово и става ли за нещо ;)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #72 -: Октомври 15, 2012, 13:18:30 pm »
Не се намирам в списъците. Писах да ме включите като изпращач и получател, сега обаче се чудя дали изобщо ще смогна да измислям приказка с врабец  :). Може ли само  получател да бъда. Просто няма да имам време да съчинявам приказки, а идеята ми харесва страшно много. Може би по-нататък ще се включа и като изпращач.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #73 -: Октомври 15, 2012, 13:34:49 pm »
Аз също нямам цветен принтер, трябва да пробвам този врабец да го печатна такъв да видя как ще изглежда. Предлагам аз и Делица да се редуваме , защото сме и двете от Пловдив, или няма значение. Примерно единия месец ще изпратя аз писмата, другия месец тя, и така всеки месец ще има по един човек от град. Мен не ми пречи и всеки месец да изпращам. Както кажете. Само да успея да измислям неща, защото нещо съм в творческа криза последно време.
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #74 -: Октомври 15, 2012, 14:59:37 pm »
Лидия, за да се видиш в списъка, трябва да напишеш лс до Маги-ст с адреса си и дали искаш да си изпращач или само получател.

И никакви приказки не е нужно да съчиняваш. :) Просто писмото е от Врабеца Рошко и толкова. :) Например:

Здравей, .....!
Долетях до Козлодуй. това е малко градче, което се намира на брега на река Дунав, а на отсрещния бряг се вижда Румъния. Вижда се също и една огрооомна електроцентрала. Все още не мога да разбера, какво означава това нещо. Казаха ми, че тя правела ток и тук работели много хора. Дано ти да успееш, да разбереш, какво означава всичко това. Тук има хубави .......... и т.н.


Това ми идва на прима виста. Или поне аз така бих написала. :wink:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #75 -: Октомври 15, 2012, 15:15:04 pm »
Ели, аз викам да се видим трите с Дели и или да си разпределим децата, или да разпределим месеците. Но така или иначе трябва да се договорим за кои забележителности да пишем.
Абе с две думи да се видим. :lol:
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #76 -: Октомври 15, 2012, 17:48:02 pm »
Утре сутрин ще ви направя разпределение по месеци, ще искам още адреси и ще прегледам цялата тема от до, а и да ще раздам градове, на тези които са от едно населено място :)

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #77 -: Октомври 15, 2012, 21:35:07 pm »
Аз също нямам цветен принтер  :( Ще пращаме писмо и картичка нали? Ще си измислим нещо като фирмена бланка с врабчето за лого или всеки ще го разполага където му е удобно? Писмата на компютър ли ще ги пишем (примерно с ръкописен шрифт) или на ръка(аз в този случай направо ще трябва да прибегна до помощ от приятел, толкова грозно и нечетливо пиша :lol:)
Нямам търпение да започнем, днес оглеждах картичките, че вече сезона свърши и тук таме се намират. Купих 25 броя дано стигнат... :lol:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #78 -: Октомври 15, 2012, 22:54:26 pm »
Децата като станат на по 18 ще им сменим врабеца:)

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около св&
« Отговор #79 -: Октомври 15, 2012, 23:10:09 pm »
Децата като станат на по 18 ще им сменим врабеца:)



Този го одобрявам, нищо че е цветен... :lol: Все пак за какво са рекламните агенции и те трябва да изкарат малко пари. Готин е..., ще го печатам цветно ако го одобрите.
Изглежда сякаш дъъълго е пътешествал!