0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #600 -: Април 09, 2013, 21:49:19 pm »
Джиджи - нямам думи за писмото!
Честно да си призная, като четях не можех да повярвам. Не съм знаела нищо за Димитровград и вече съм навита и едно посещение да направим с компания. Много паркове, много красота, браво!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #601 -: Април 09, 2013, 23:57:32 pm »
И при нас дойде писмото. Страшно се зарадва на подаръците. Първото нещо, което направи, като се прибра баща ѝ беше да му ги покаже. Ама чак от бързане и еуфория нищо не ѝ се разбираше. :lol:

stoeka71, парковете, особено Пеньо Пенев са ..... Детството ми мина в парк Вапцаров. Обичам си го, че ми беше през улицата. Но Пеньо Пенев е .... като във вълшебна приказка. Езерца, мостчета, водопади, беседки, дори нещо като изкуствена пещера. Малко поточе преминаващо през целия парк и свързващо езерата и което в началото тече под тунел с пълзящи рози. Поне така беше навремето де.
« Последна редакция: Април 10, 2013, 00:45:44 am от Pesheck »
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #602 -: Април 10, 2013, 08:18:46 am »
Джиджи, благодаря за пътешествието!
Моите вече изгарят от желание да разгледат парка, където е ходил Рошко. Караха ме още снощи да боядисваме яйца, за да ги украсяваме  :lol:
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #603 -: Април 10, 2013, 12:56:38 pm »
Ех, момичета, мед ми капе на сърцето :) Дори една детска усмивка си заслужава старанието :)

Пешек, от известно време парковете се поддържат много добре /и не само те/. Коси се редовно тревата, чистят се листата и боклуците. Наистина е приказка :) Всички, които идват особено от големи градове като София, не искат да си тръгват :) Особено тези, които са с малки деца :)
Пеньо Пенев е почти възстановен като навремето. Повечето езерца са зарибени и малкия обожава да ходим там да храним рибките. А те горките са толкова изгладнели, че понякога излизат чак по ръба на езерото, за да се вредят за някой залък :)

Извинявам се за спама, ама не можех да не си похваля пак градчето :)

Всички са добре дошли на гости. Помощниците на Рошко ще ви разведат навсякъде :)


*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #604 -: Април 10, 2013, 13:07:25 pm »
и ние го получихме, довечера ще четем, благодаря джиджи :D

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #605 -: Април 10, 2013, 13:50:57 pm »
джиджи, сега кажи, че във Вапцаров са възстановили поне сърничките и по Великден сме там.

п.п. Мъжът ми не знае още, ама това са подробности. :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #606 -: Април 10, 2013, 14:34:24 pm »
Аз само да попитам - чужбинските пратени ли са или да ги разпечатаме от тук? Че моите вече питат има ли нещо от Рошко :oops:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #607 -: Април 10, 2013, 14:50:42 pm »
Пешек, има 3 сърнички /едната наскоро и ние видяхме, че е дошла от някъде :)/ и един елен :) Мечокът МитЮ и мечката Ани също са там и ви чакат :)

Гане, всичко изпратих наведнъж. Дано пристигнат скоро и до вас.
За съжаление отново съм разочаровна от пощите. Средата на февруари за баба Марта изпращах писма до Испания и Америка и двете пристигнаха в края на Март :( Надявам се този път да са по-бързи.


*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #608 -: Април 10, 2013, 15:59:05 pm »
Джиджи, важно е да пристигне, пък кога, няма значение :D Благодаря ти!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #609 -: Април 10, 2013, 18:42:35 pm »
Средата на февруари за баба Марта изпращах писма до Испания и Америка и двете пристигнаха в края на Март :(
Ти пък, аз си получих колета за Коледа от сестра ми, в средата на Март, а преди няколко дена получих писмо с мартенички :-).


  
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #610 -: Април 10, 2013, 21:25:34 pm »
Значи съм ползвала без да искам експресната поща  :lol: Минала съм тънко :)


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #611 -: Април 11, 2013, 06:31:28 am »
И нашето Димитровградско писмо пристигна...
Благодарим ти Рошко/Джиджи и за емоцията и за армаганите :photo:

Прочетохме писмото, после Калина го "прочете" сама!
Митака реши, че трябва да види Рошко и Братовчеда  :P
сега проблема е как ще ги различи измежду толкова много врабчета!


- направихме стойките за яйцата, поставихме вътре две бутафорни за тест.
С две думи Рошко сложи началото на Великденската украса :photo:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #612 -: Април 11, 2013, 08:21:36 am »
Една идея от мен за поставките за яйца - можете да ги облепите от вътрешната страна с хартиено тиксо (ленти една до друга) преди да го нарежете и след изрязването става доста стабилно и няма късане.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #613 -: Април 11, 2013, 08:44:11 am »
Една идея от мен за поставките за яйца - можете да ги облепите от вътрешната страна с хартиено тиксо (ленти една до друга) преди да го нарежете и след изрязването става доста стабилно и няма късане.

 :good_post:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #614 -: Април 11, 2013, 10:21:45 am »
Мише, две слънчица си имаш. Прекрасни са....и много изпълнителни :) Поставките са станали чудни. Рошко ще е доволен :)


*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #615 -: Април 11, 2013, 11:14:19 am »
Джиджи, много благодарим за писмото вчера дойде и го четохме. И аз искам да ходя в Димитровград заради парковете, никога не съм била там, а и не съм се и замисляла да ходя  :oops:. Децата много харесаха подаръците. Стефан изнамери едно птиче на едната ваденка, че ме пита, а то как се казвало ;). Обаче да ти кажа с тези яйца на прозореца, направо ме вкара в беля ;)  :lol:, и двамата искат да украсят и оставят яйца и Рошко да им остави, ама в същото време питат, той Рошко как ще ги донесе яйцата ;) Сега ще купувам пъдпъдъчи яйца, че да не му тежат на Рошко като ги носи  :lol:.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #616 -: Април 11, 2013, 13:54:20 pm »
И аз се чудя с това яйце на прозореца. Няма да се излъже да го оставим на терасата мисля, ама ще се пробвам де.

От вчера джъткам из града със стрийт вю. За съжаление не са обикаляли из парковете. Но поне има снимки. Малко мешани зимни и пролетни ама ....
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #617 -: Април 11, 2013, 15:02:32 pm »
....Сега ще купувам пъдпъдъчи яйца, че да не му тежат на Рошко като ги носи  :lol:.

Точно такива си представях да са рошковите яйчица :)
Аз всяка година боядисвам пътпъдъчи и стават с много наситени хубави цветове, по-хубави от кокошите :) А в началото си мислех, че нищо няма да се получи, предвид че са с такава тъмна окраска :)

Колкото до оставянето на прозореца... нищо не пречи да си ги оставите отвътре, той Рошко може да отваря прозорци с човката си  :lol:
« Последна редакция: Април 11, 2013, 15:04:04 pm от джиджи »


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #618 -: Април 11, 2013, 22:43:50 pm »
Джиджи, възхитена съм от писмото на Рошко от Димитровград!
Написано забавно, с чувство за хумор, а същевременно поднася интересна информация, която беше нова дори и за мен! Направо ми се прииска да отидем в Димитровград, с тия паркове, дето ги описа...

п.п. хехе, сега виждам, че бая народ се е запалил да ходи в Димитровград - да си спретнем групова екскурзия?

пъдпъдъчи яйца боядисваме отдавна - невероятно прелестни стават винаги! боите при тях хващат идеално и стават наситени и ярки.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #619 -: Април 11, 2013, 23:16:34 pm »

п.п. хехе, сега виждам, че бая народ се е запалил да ходи в Димитровград - да си спретнем групова екскурзия?


Ми очертава се дълга почивка по Великден - да отиваме. :lol: