0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #560 -: Май 22, 2013, 13:25:16 pm »
естествено, че сме й показали, тя затова знае, че се мият краката :lol: :lol: :P
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #561 -: Май 22, 2013, 13:34:30 pm »
естествено, че сме й показали, тя затова знае, че се мият краката :lol: :lol: :P

малей,  не смея да питам по-нататък...  8O  :lol: :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #562 -: Май 23, 2013, 09:46:26 am »
Обсъждам с наш Гошко защо е било нужно да се купи от магазина на село "спринцовка", пълна с течен шоколад, като съм му обяснявала, че такива странни неща, с неясен произход и качество не трябва да се вземат и ядат. А той в свое оправдание:
- Ама какво да направя, като не мога да отказвам на красиви жени! /разбирай какичката, дъщеря на собствениците на магазина, която продавала в момента и му го предложила/.
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #563 -: Май 23, 2013, 10:08:56 am »
hope-love, то ще е така цял живот
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #564 -: Май 23, 2013, 11:25:41 am »
Ох, ама още на тази възраст някак не бях подготвена да чуя подобен отговор! :)
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #565 -: Май 23, 2013, 17:12:13 pm »
Чета им книжката "Работна мецана". Следващия ден, Стефан я разглежда и разказва по картинките, аз минавам покрай него и той: - мамо, защо се казва Робот на мецана:lol: Роботите явно са му по близко до мозъка отколото работата ;)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #566 -: Май 27, 2013, 14:05:34 pm »
Пита баба си защо той трябва да отиде на село, за да го гледа тя докато е болен. Не можело ли тя да остане при нас. Тя започнала да обяснява много подробно, че иска, но не може да остави дядо му сам, и за него някой трябвало да се грижи и т.н. и т.н...Момчето я прекъснало с извинението:
- Стига! Забрави! Глупав въпрос!


Обсъждаме с баща ми какво мазило да му купим за кръста, дето го боли. Той изброява и накрая казва едно, дето било всъщност за спортисти, ама...
- Ти,  "щото...бая спортуваш - леко иронично отбелязва внучето.
« Последна редакция: Май 27, 2013, 14:12:48 pm от hope-love »
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #567 -: Май 28, 2013, 09:45:50 am »
Снощи на терасата Криси вижда метлата:
- Мамо, какво е това.
Аз: - Метла
К: - Нали вещиците могат да летят с метли?
Аз: - Да.
К: - А ти можеш ли? Можеш, нали?  :lol:
Аз: - Баща ти със сигурност ще ти каже ,че мога  :lol:
От сега детето ми е прозряло същността  :lol: Май е време да я яхам пак, така или иначе вече знаят  :lol:
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #568 -: Май 28, 2013, 09:48:19 am »
От сега детето ми е прозряло същността  :lol: Май е време да я яхам пак, така или иначе вече знаят  :lol:
:lol: :lol:
А и в онази тема за раздумката има даден хубав базов модел. :P :wink:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #569 -: Май 30, 2013, 09:52:56 am »
Тази сутрин им обяснявам, че за рд ще ги закараме на кино на 3Д и разказвам какво е, че всичко е като на живо. Криси заявява:
- На живо е, защото няма да гледаме умрели във филма, нали  :lol:
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #570 -: Юни 06, 2013, 07:48:20 am »
Колата ми гасне постоянно при намаляване на оборотите. Т.е. на всеки светофар, на всяка пешеходна пътека, на всеки завой и т.н. угасва. Паля я в движение, но това ме изнервя адски и ругая нещо от типа на:
" Ейййй, стига ме ядосва! :x Гад такава! Е пак угасна! :x" И всеки път изричам нещо подобно.
А тригодишният ми син коментира от задната седалка:
"Май имаш  проблем с двигателя. :?"

Оня ден казал на баба си:
"Бабо, ти как мислиш, ....."

Има мноооого други, но не остава време да ги документирам.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #571 -: Юни 06, 2013, 10:27:55 am »
Баба му му се радвала нещо "много те обичам, ти си мойто момче..."
- А-а-а, на мама и тате съм целия. На теб е само мозъка.
- Защо пък мозъка? - чуди се баба му.
- Защото съм много умен, а ти знам, че обичаш умните деца. Питай ме някоя математическа задача сега, да видиш, че съм умен.
И тя започнала "5+5", "3+ 3"..., нещо което знае, че той е запомнил и няма да сбърка, а той давал бързи и верни отговори.
Та така приключило обяснението в любов, с доказателство за "големия мозък".
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #572 -: Юни 06, 2013, 16:12:45 pm »
Свършвам работа, но вече е доста късно. Мъжът ми е вкъщи с децата (явно поизгладяли вече).
Обаждам се на мъжа ми да кажа, че съм свършила и се прибирам. И се чудя как ще се прибера по-бързо, с маршрутка или с автобус. Мъжът ми казва: "Вземи си маршрутка", а Малчо крещи до него: "Кажи й да вземе и на мене една".
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #573 -: Юни 06, 2013, 16:26:40 pm »
Мъжът ми казва: "Вземи си маршрутка", а Малчо крещи до него: "Кажи й да вземе и на мене една".

 :jump12:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #574 -: Юни 06, 2013, 17:13:13 pm »
Ох, голям глад ще да е било! :lol: :
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #575 -: Юни 07, 2013, 02:56:31 am »

Събужда се преди няколко дни Митака и ми казва:
- Мамо, сънувах прекрасен сън!Бях с две много красиви русалки!
Питах го едва сдържайки се да не прихна какво са правили заедно:
- Нищо, просто бях с тях!
Повече не посмях да питам!Това си е откровен еротичен сън, расте момчето ми!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #576 -: Юни 07, 2013, 07:05:04 am »

Повече не посмях да питам!

Правилно, Мише! Ако знаеш какво те чака  :jump12:
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #577 -: Юни 10, 2013, 09:32:25 am »
снощи, вечеряме, омлет със салата, Деси с нож и вилица, режи си омлет и се храни, и казвам на баща й - гледай как хубаво се справя Деси, браво.
След секунди, Елена, сериозна, хванала ножа и вилицата и реже, казва - яяяяя гледай Елена как чудесно се справя с ножа и вилицата :lol: :lol:
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #578 -: Юни 10, 2013, 09:42:20 am »
снощи, вечеряме, омлет със салата, Деси с нож и вилица, режи си омлет и се храни, и казвам на баща й - гледай как хубаво се справя Деси, браво.
След секунди, Елена, сериозна, хванала ножа и вилицата и реже, казва - яяяяя гледай Елена как чудесно се справя с ножа и вилицата :lol: :lol:
Оххх то и мноите са така , ако едната е похвалена и другата веднага и тя прави същото, че и нея да похвалим :-).
 Елена е по-малката, така ли? Каква им е разликата?


  
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #579 -: Юни 10, 2013, 09:57:35 am »
дам, по малката е, 2.4 г. им е разликата :)

и продължението на вечерята, след като Еленка си изяде вечерята и за десерт хапна и 7-8 парчета диня, легна на дивана и доволно каза - ох, ще избухна :lol: