0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пенолатексови възглавници?
« Отговор #40 -: Февруари 17, 2010, 17:38:10 pm »
не съм Пердето, но да кажа и аз - миризмата отдавна изчезна, детето си спи на тази възглавница с удоволствие.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Пенолатексови възглавници?
« Отговор #41 -: Февруари 18, 2010, 09:00:50 am »
 Благодаря ти много, Джамче!!! Аз поръчах вчера за всички ни, днес ги очаквам!!! Ти от каква възраст сложи Марти на тази възглавница? Твоята мисля беше писала, че си я изпрала?


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пенолатексови възглавници?
« Отговор #42 -: Февруари 18, 2010, 10:23:18 am »
kiara - да, изпрах я в пералнята, суших я 3 дни на простора на балкона, после имаше миризма още около месец може би и аз не я давах на детето. един ден забелязах, че вече не мирише и я пуснах в употреба. Марти да е бил на около 2г 6 месеца или малко по-голям. иначе, възглавницата е хубава, защото е тъничка, като за малко дете, не е висока, и е равна, не се деформира изобщо.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пенолатексови възглавници?
« Отговор #43 -: Февруари 18, 2010, 10:28:23 am »
Видях темата, а аз съм он лайн и се включвам.
Много съм доволна от възглавницата, мисля Тонино също. Аз не съм я прала, защото нямам сушилня.
Вече няма миризма, но известно време я държах на простора да се измирише. Имам много силно обоняние, така че не съм много точен критерии... След като уж се измириса от простора, влезе в употреба с две калъфки и завита с хавлия. Сега вече не усещам миризма или мноооого лека все пак писах по горе.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Пенолатексови възглавници?
« Отговор #44 -: Февруари 18, 2010, 11:11:46 am »
 Благодаря ви, момичета!!! Току що ми ги доставиха, изглеждат супер!!! :D На Ради ще я оставя някой месец да се поотмирише, и без това май още ни е рано за такава възглавница, знам ли!?


*
Re: Пенолатексови възглавници?
« Отговор #45 -: Февруари 07, 2013, 10:09:13 am »
Изтупвам темата от праха  :lol:
Реших да купя на детето възглавница, пенолатекс. Ние спим на такива и за нея искам същата. Всичкото хубаво, но се оказа, че от възглавниците на Екон, размера 60/40/7 вече никъде го няма. Няма го и в сайта на Екон. Явно са спрели да го произвеждат. Случайно открих в един онлайн магазин и естествено поръчах. Обадиха ми се, че е изчерпана и най-вероятно информацията не е обновена. Решила съм да пиша на мейла на Екон, но моля, ако някой случайно попадне на този размер, нека ми пише.

Кумицата ми е от Бяла, баща и си живее там и можех да го изпратя в завода направо, че е и бивш кадър. Но той до април ще е при сина си в САЩ  :(.
     
*
Re: Пенолатексови възглавници?
« Отговор #46 -: Май 05, 2013, 22:29:15 pm »
Честно казано и моята възглавница се приватизира и започнах да разглеждам.
Дани дали не са я заменили с тази https://ekon-bg.com/bg/products/gotovi_izdeliia-10/vyzglavnici-13/bebe-128 ти купи ли вече?
*
Re: Пенолатексови възглавници?
« Отговор #47 -: Май 07, 2013, 08:10:15 am »
Не съм купила още  :?. Тази, за която момичетата са писали по-рано в темата, вече не се произвежда. Водих кореспонденция с Екон  :(. А тази от линка е бебешка и си я има от преди. Височината е добре, но не виждам смисъл да купувам толкова мъничка възглавница.
     
*
Re: Пенолатексови възглавници?
« Отговор #48 -: Май 07, 2013, 10:17:05 am »
Ами виждам, че има размер 30-50, а аз спя на една http://www.dormeo.bg/%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8/%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0_%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%BE_%D0%BC%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%B0%D0%BD_%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0.html
и размера не ми е проблем, на него също. Височината ако не се лъжа е 8/10 просто видях темата и реших, че Екон може да са по-добри.
*
Re: Пенолатексови възглавници?
« Отговор #49 -: Май 07, 2013, 13:32:24 pm »
За мен лично възглавниците на Екон са удобни, качествени и на прилична цена. Затова искам да купя такава и за Теди. Но предпочитах голямата. Нашите са анатомични, размера е 38х50 и ако бяха малко по-големи, щеше да е още по-добре   :lol:. Най-вероятно ще купя една от серията Класик, но пък 12см височина е много. Няма угодия за мен  :lol:
     
*
Re: Пенолатексови възглавници?
« Отговор #50 -: Май 07, 2013, 22:35:39 pm »
Ооо, и аз мисля, че е високо 12см.