0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #40 -: Юли 19, 2012, 22:01:28 pm »
и аз си го мислих, но малко ме е шубе от игли, при него от вената ли се вземаше пробата?
О даа, от вената! :wink:
Няма нищо страшно!  :wink:
Примери се! Ако си бременна, дано да е така - ще ти се налага често да даваш кръв  :wink:

олелеее  osi_12 , е ... пожелавам си го от сърце и на всички тук да ни боцкат все по такива поводи... щом е така ако успея утре да се измъкна по-навреме от работа ще отида да видим какво ще покаже. Извинявай, че продължавам да те занимавам, но не знам наистина.. ,когато се пусне кръвният резултатите веднага ли ще излязат и трябва ли да отговарям на някакви условия като да не съм яла, пила, ходила до WC и т.н. и има ли значение сутрин ли ще се пусне или може и след обяд
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #41 -: Юли 19, 2012, 22:05:30 pm »
....... Извинявай, че продължавам да те занимавам, но не знам наистина.. ,когато се пусне кръвният резултатите веднага ли ще излязат и трябва ли да отговарям на някакви условия като да не съм яла, пила, ходила до WC и т.н. и има ли значение сутрин ли ще се пусне или може и след обяд
Кръвен тест се пуска сутрин, няма значение дали си яла или пила, а резултатите излизат около обяд! Всичко зависи от лабораторията в която го правиш  :wink:
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #42 -: Юли 19, 2012, 22:32:26 pm »
Много , много благодаря за това, че ми обърна внимание... за жалост щом е задължително да е сутринта няма да мога да отида скоро... най рано ще успея във вторник или сряда, което обезсмиля всичко, защото до тогава уринните тестове трябва да покажат наличие или неналичие на бременност. Пак от сърце ти благодаря
  :bighug: :balk_81:
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #43 -: Юли 20, 2012, 17:23:55 pm »
:balk_64: Минавам да видя ловуващите и да раздам малко вирусчета  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Успех на всички този месец!
Дано подействат тези вируси, аз само настинка май хващам.... но нека и аз да се цамбурна.... може да се заразя този месец
Marmoranka заразна си скъпа .... благодаря ти за което
днес пак си повторих теста и чертата е по-видима от вчера ...
не мога да повярвам  .... с всеки изминал ден все повече започвам да осъзнавам , че май наистина съм бременна (ох дано Боже)
Обичам ви момичета, с цялата си искреност го пиша... макар да не съм коментирала много във форума постоянно ви чета и усещам вашата подкрепа, съпричастност иии не знам... обхванаха ме емоциите нещо, дано не съм ви отегчила много . На всички мнооооооооооооого скоро същото щастие пожелавам !
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #44 -: Юли 20, 2012, 20:50:05 pm »
Толкова се радвам, когато има раздвижване в тази темичка. Нека повече момичета се похвалят с + тестчета, а на виделите две чертички тихичко честито.


Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #45 -: Юли 22, 2012, 09:58:31 am »
Добро утро поспаланки!
Заповядайте на закуска :)


Усмихнат и ползотворен ден!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #46 -: Юли 22, 2012, 19:16:16 pm »
Благодаря, и за закуската и за пожеланието.. и хайде де де никой ли няма да се похвали, освен мен... чакам ви да правим тема на "Току що забременелите". Целувки и много късмет на всички
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #47 -: Юли 22, 2012, 23:16:05 pm »
Честито ivelinca! :P
Хайде скоро да се похвалиш с точица.
А на останалите ви пращам  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #48 -: Юли 23, 2012, 14:54:16 pm »
Момичета и аз се цопвам под вирусчетата и се надявам още този месец да имам приятна изненада  :bfp: :bighug:
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #49 -: Юли 24, 2012, 07:59:35 am »
Явно и този месец не ни е било писано да видим двете така желани чертички  :( Септември продължаваме, че доки сега е отпуска. Желая успех на всички очакващи  :bfp:


*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #50 -: Юли 25, 2012, 12:16:38 pm »
здравейте милички, пожелавам ви един прекрасен ден , изпълнен с много слънчеви усмивки и положителни емоции, моля се от сърце през този  месец да има порой от  :bfp:       :P      :bighug: :goodluck:


Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #51 -: Юли 25, 2012, 14:01:16 pm »
Само лекичко да се цопна и в тази тема и аз накрая  :wink: . След слабия положителен уринен тест и доста по-положителния кръвен тест от вчера започвам и аз да се моля на Бога да видя малката точица на 8-9.08,за когато ме записа моя док.Днес говорих с него по по повод на лекото кафеникаво зацапване и ужасното опъване в корема и кръста и според него това е нормално.
Вярвам, надявам се и пожелавам успех на всички, които като мен мечтаят за малкото същетво. :bori_020:
 :bighug:   
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #52 -: Юли 26, 2012, 13:11:47 pm »
Здравейте, момичета! Записвам се в темичката, на чакащите  :bfp:
От 7 месеца правим опити, но без резултат за сега...
Правих си стандартните изследвания и лекарката ми каза, че всичко изглежа наред!
Надявам се наистина да е така и скоро да мога да се похваля с + тестче, както и всички момичета тук!  :D
Ще ми е приятно да си споделя и да обменяме опит, от известно време мисля само за бебенце  :bori_002:
Усмихнат ден, момичета (със сигурност ще е слънчев  :D)!

Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #53 -: Юли 29, 2012, 15:33:44 pm »
Здравейте и от мен мили момичета,мен ме"изгониха"от друга тема,защото не съм била в правилната и ми дадоха линк за тази :lol: :lol: :lol:Надявам се да не се задържа много тук,защото чакам да НЕ ми дойде утре и мисля в други ден да си направя тест,но интересното е,че БТ е 36.9,та въпроса ми е кога температурата трябва да е над 37 градуса,преди да ми дойде или след като ми закъснее за да е сигурно,че съм:))

Благодаря предварително и успех на всички НЕ чакащи
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #54 -: Юли 29, 2012, 21:52:56 pm »
Здравейте и от мен мили момичета,мен ме"изгониха"от друга тема,защото не съм била в правилната и ми дадоха линк за тази :lol: :lol: :lol:Надявам се да не се задържа много тук,защото чакам да НЕ ми дойде утре и мисля в други ден да си направя тест,но интересното е,че БТ е 36.9,та въпроса ми е кога температурата трябва да е над 37 градуса,преди да ми дойде или след като ми закъснее за да е сигурно,че съм:))

Благодаря предварително и успех на всички НЕ чакащи
Здравей,и аз се присъединявам към всички вас ....и аз утре чакам да не ми дойде,температурата ми е 37.1 и се моля да не ми падне :) На въпроса ти кога трябва да е над 37 -при всеки е различно,дори може да си бременна и пак да не се покачи.......успех с теста!
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #55 -: Юли 29, 2012, 22:38:33 pm »
Добре дошли,момичета!
Пожелавам ви в най скоро време да се преместите при бременните,а тук да раздавате вирусчета :pink_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #56 -: Юли 30, 2012, 00:52:14 am »
Благодарим,дай Боже,а дали някой ще ми каже нещо по моя въпрос:)
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #57 -: Юли 30, 2012, 11:10:50 am »
Здравейте и от мен мили момичета,мен ме"изгониха"от друга тема,защото не съм била в правилната и ми дадоха линк за тази :lol: :lol: :lol:Надявам се да не се задържа много тук,защото чакам да НЕ ми дойде утре и мисля в други ден да си направя тест,но интересното е,че БТ е 36.9,та въпроса ми е кога температурата трябва да е над 37 градуса,преди да ми дойде или след като ми закъснее за да е сигурно,че съм:))

Благодаря предварително и успех на всички НЕ чакащи


Не е задължително Т да се покачи до 37 градуса, мо же при теб да си остане и 36,9 и пак да си бременна. Има жени с по-ниска БТ. Ето къде може да почетеш за метода на БТ. И дано скоро се преместиш в темата на бременните.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=1633.0
А в тази тема може да разгледаш вече бременни графики и ще видиш, че има такива и с Т в ЛФ по-ниска от 37 градуса.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=9986.0
« Последна редакция: Юли 30, 2012, 11:15:39 am от ra4ko75 »


Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #58 -: Юли 30, 2012, 19:32:40 pm »
Много ти благодаря за винаги изчерпателната информация rа4ко75,страхотна си:)Утре вече би трябвало да разбера дали има нещо или не,защото днес не ми дойде,но се чудя дали да не поизчакам още ден два за по сигурен резултат в уринното тестване,въпреки,че все пак може да се засече и след 1 ден закъснение,но....за по сигурно:))))Дано и ти по скоро се преместиш в друга тема мила и още веднъж благодаря.

Успех и на всички други дано Август месец донесе на всички повече щастие и положителни тестчета
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #59 -: Юли 31, 2012, 10:02:43 am »
Ето една бременна графика с температура под 37 градуса (моята графика) :)
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=85411

Успех на всички!!!
[/url]