0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #20 -: Юли 09, 2012, 14:02:45 pm »
 :balk_64: Минавам да видя ловуващите и да раздам малко вирусчета  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Успех на всички този месец!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #21 -: Юли 09, 2012, 14:30:51 pm »
Цопвам се във вирусчетата и почвам ловният сезон  :wink:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #22 -: Юли 10, 2012, 10:25:34 am »
И аз се записвам в графа чакащи :bfp:


Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #23 -: Юли 10, 2012, 11:17:27 am »
Привет на всички мацки!
Тъй като никой не се погрижи за закуската ни  :balk_77: :balk_77:, аз ще се погрижа за обяда!


Че да си призная аз гладна не мога да стоя  :balk_600:
tesoria късмет миличка и дано ни се похвалиш със  :bfp1: :bfp1:, Много стиснати палчета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Юли 10, 2012, 11:19:38 am от sismondi »
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #24 -: Юли 10, 2012, 12:51:52 pm »
Леле колко вкусно изглежда, мерси sismondi! Ще си хапна малко в разрез с диетата. Лек и успешен ден!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #25 -: Юли 10, 2012, 23:07:56 pm »
:balk_64: Минавам да видя ловуващите и да раздам малко вирусчета  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Успех на всички този месец!
Дано подействат тези вируси, аз само настинка май хващам.... но нека и аз да се цамбурна.... може да се заразя този месец
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #26 -: Юли 16, 2012, 07:31:18 am »
Добро утро , мацки... Никой ли още не се е похвалил със заветните = . Пожелавам на всички лек и спокоен ден и  да ни се случи това чудо , че вече "аман" от чакане и търпение. :)
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #27 -: Юли 16, 2012, 13:38:18 pm »
Здравейте момичета,надявам се приемате нови попълнения!Търсих из форума,но никъде не намерих подобна тема,но бих искала да задам едно въпросче!Последната ми М беше на 29 юни,а трябваше на 26,дойде си нормално с болките и всичко!Но нали има пмс,една седмица преди да ми дойде,имах си ги и като дойде всичко приключва,обаче болките в гърдите не спират,не са много силни,от време на време са,усещам ги и малко тежки,не са пораснали!Исках да питам на вас случвало ли ви се е подобно нещо,или имам някакъв сериозен проблем?
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #28 -: Юли 16, 2012, 17:21:28 pm »
Момичета а аз искам да попитам  ако някоя от вас се е сблъсквала с чудото наречено висок Пролактин ще се радвам на мнение. Моят е 1770, сега ще пия 1 месец Бромокриптин.  :P
Спазих всички изисквания преди теста- не бях пила, кафе, бях спокойна, уж се наспах и всичко останало, бях и на гладно ама ето  :?
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #29 -: Юли 16, 2012, 18:22:58 pm »
Здравей f_27 аз преди 1 год.бях с висок Пролактин 1222.Пих 2 седм.по два пъти на седмица по 1/2 Доситекс и падна на 355,но да ти кажа имам съмнение,че първият път може да е било инцидентно.
Моят съвет е да го повториш преди да почнеш хаповете!
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #30 -: Юли 16, 2012, 21:29:58 pm »
Здравей f_27 аз преди 1 год.бях с висок Пролактин 1222.Пих 2 седм.по два пъти на седмица по 1/2 Доситекс и падна на 355,но да ти кажа имам съмнение,че първият път може да е било инцидентно.
Моят съвет е да го повториш преди да почнеш хаповете!

За съжаление си почнах Бромокриптина, имам да го пия по половин таблеткап вечер по време на хранене цял месец, в лабораторията имаше едно момче , май си беше глътнало езика или нещо такова беше голяма паника, беше, е мен си ме боцнаха в кабинета на докторката ми но после съм седяла 2 часа заради подута вена на същата ръка. С компрес от лед и бинт и после студент компрес с риванол  :lol:.
Достинекса не е ли към 150 лв, както и да е , ще видим никога не съм имала проблеми с Пролактина...
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #31 -: Юли 16, 2012, 21:38:38 pm »
Ами за това ти казвам,че може да е инцидентно висок.
А в интерес на истината 8 табл.Достинекс бяха около 80 лв.
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #32 -: Юли 17, 2012, 20:06:35 pm »
Здравейте момичета,надявам се приемате нови попълнения!Търсих из форума,но никъде не намерих подобна тема,но бих искала да задам едно въпросче!Последната ми М беше на 29 юни,а трябваше на 26,дойде си нормално с болките и всичко!Но нали има пмс,една седмица преди да ми дойде,имах си ги и като дойде всичко приключва,обаче болките в гърдите не спират,не са много силни,от време на време са,усещам ги и малко тежки,не са пораснали!Исках да питам на вас случвало ли ви се е подобно нещо,или имам някакъв сериозен проблем?
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #33 -: Юли 19, 2012, 09:00:49 am »
Май вече си имаме  :bfp: Ivelinka :wink: :lol:
Тихичко честито и дано те последваме и ние :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #34 -: Юли 19, 2012, 14:21:36 pm »
Заповядайте на следобедно кафенце и още нещо


ivelinca дано всичко да е наред!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #35 -: Юли 19, 2012, 21:36:39 pm »
Май вече си имаме  :bfp: Ivelinka :wink: :lol:
Тихичко честито и дано те последваме и ние :bighug: :bighug: :bighug:
ох , милички страх ме е да се похваля, да не ми мине котка път... вчера след обяд си правих тест беше  :bfp1:с бледа втора черта. Тази сутрин с първа урина си направих пак и ... нищо...е, излезе една ама почти въображаема..., но контролната на теста също беше бледа ... стигна ми да се отчая де... След работа към 18:00 пак реших да си направя  и Слава Богу пак се появи бледа втора черта , ох, я да ви пратя снимка на тестчето да видите и вие дали е положителен според вас
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #36 -: Юли 19, 2012, 21:44:20 pm »
ето го и него , но имайте предвид ,че теста е от най-евтините и не е за ранно засичане на бременност ,а и е правен ден преди предполагаемата менструация... кажете моля ви какво мислите
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #37 -: Юли 19, 2012, 21:47:24 pm »
ето го и него , но имайте предвид ,че теста е от най-евтините и не е за ранно засичане на бременност ,а и е правен ден преди предполагаемата менструация... кажете моля ви какво мислите

Според мен,най-добре е да си пуснеш кръвен тест!!!
Така ще е на 100% сигурно :wink:
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #38 -: Юли 19, 2012, 21:50:12 pm »
и аз си го мислих, но малко ме е шубе от игли, при него от вената ли се вземаше пробата?
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #39 -: Юли 19, 2012, 21:54:31 pm »
и аз си го мислих, но малко ме е шубе от игли, при него от вената ли се вземаше пробата?
О даа, от вената! :wink:
Няма нищо страшно!  :wink:
Примери се! Ако си бременна, дано да е така - ще ти се налага често да даваш кръв  :wink: