0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Ловуващи: :bed:
sivanovaa        
Sismondi  
K.s.stoyanova
Plamak
krasunka  
margarita1971  
Морско момиче
aselina  
poli 123  
mimasbg  
hali4ka 85  
krasavicata  
Фовери
Slanceto87  
sandra_dp
Луничка
tainstvenata
deska_ta
Нанси
liudmila76
didka_moni
Serendipity
anni1981
Venta

Очакващи да видят :bfp1:

tesoria
Видели  :bfp1:  :cheerleader: :cloud9: за м.Юли:
ivelinca -  :bfp: :cheerleader: preggo :babbycarrage:


Добре дошли в нашата Юлска късметлийска темичка!
Желая на всяка една от вас да бъде силна, да имате вяра и да не се предавате в борбата за щастие!
« Последна редакция: Юли 20, 2012, 21:21:24 pm от petqst »
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #1 -: Юли 01, 2012, 15:31:12 pm »
Дано!!!!Желая успех на всички и весело лято!
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #2 -: Юли 01, 2012, 17:09:50 pm »
Дай Боже, това да щастливия месез за всички.:)
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #3 -: Юли 01, 2012, 17:13:36 pm »
Хубава и късметлийска темичка да си спретнем и всички да се похвалим с плюс тест. yahoo_17

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #4 -: Юли 01, 2012, 20:15:24 pm »
 :P


*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #5 -: Юли 01, 2012, 22:50:12 pm »
Пожелавам на всички успех,които се борят да сбъднат мечтата си! :bighug:
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #6 -: Юли 02, 2012, 11:17:45 am »
Цоп :lol: и аз сред вирусчетата.
Този месец си мисля че трябва да е най-плодотворния!!
 :bighug:

Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #7 -: Юли 02, 2012, 11:57:49 am »
Хайде и аз да се цопна под дъждеца от вирусчета!Дай Боже този месец да си имаме много +++++ тестчета!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #8 -: Юли 02, 2012, 12:09:01 pm »
Здравейте момичета,

И аз да скокна малко във вирусчетата, мерси Керита! Дано сред положителните емоции от почивките на море или планина, да успеем малко да заредим батериите и да имаме сили и успехи в бебеправенето. Нека се насладим на любовта. :surfinga:
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #9 -: Юли 02, 2012, 17:29:18 pm »
 :bori_003: :bori_004: :bori_010: :bori_007: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #10 -: Юли 02, 2012, 17:31:39 pm »
и аз се записвам в темичката не съм писала но ви чета всеки ден
[calendar=http://calendar.rodim.ru/weeks/1/13052008/im.html]http://calendar.rodim.ru/clndr/c4/1/dw13052008/3.gif[/calendar]
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #11 -: Юли 03, 2012, 08:49:18 am »
Хайде сладуранки заповядайте на закуска:


Лек и усмихнат ден на работещите!!!
А на отпускарите като мен- приятна почивка!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #12 -: Юли 03, 2012, 08:55:31 am »
Eх каква голяма групичка се събрахме !!! Лек и слънчев ден с хубави мисли за  любов. :balk_105:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #13 -: Юли 03, 2012, 09:59:48 am »
Ухх че вкусна закусчица :lol: :lol:
Хапвам набързичко,че да събирам сили за новия ловен сезон :P
Eх каква голяма групичка се събрахме !!! Лек и слънчев ден с хубави мисли за  любов. :balk_105:
И както сме се събрали голяма групичка така всички дружно ще се метнем в другата групичка - на бъдещите мами.

*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #14 -: Юли 04, 2012, 09:41:01 am »
Добро утро, време е за закуска.
Успешен ден на всички :)
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #15 -: Юли 04, 2012, 10:54:59 am »
Добър ден на всички сладуранки!!!
Venta голямо мерси за закуската .
Къде са ни бременилките? ,Търся си вирусчетата !!!!!. :lol: :lol:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #16 -: Юли 04, 2012, 15:01:58 pm »
Хей, милички и аз съм тук -моля се този месец да е  много успешен за всички нас , целувки и едно голямо  :bighug: за всички ,Хубав приятен и много усмихнат следобед  :)
« Последна редакция: Юли 04, 2012, 15:03:33 pm от anni1981 »


Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #17 -: Юли 05, 2012, 17:27:03 pm »
запис и от мен :) от другата седмица започваме и ние с опитите за  :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Успех на всички :)
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #18 -: Юли 05, 2012, 19:32:51 pm »
и аз се записвам при вас бъдещи мами . Много късмет на всички ни
желая .....може да е смешно,но имам някакво странно усещане ,че този месец ще е бум на тестовете +++++
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #19 -: Юли 08, 2012, 23:30:47 pm »
Успех и от мен на всички  :bori_014: osi_9 osi_9 osi_9


Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #20 -: Юли 09, 2012, 14:02:45 pm »
 :balk_64: Минавам да видя ловуващите и да раздам малко вирусчета  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Успех на всички този месец!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #21 -: Юли 09, 2012, 14:30:51 pm »
Цопвам се във вирусчетата и почвам ловният сезон  :wink:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #22 -: Юли 10, 2012, 10:25:34 am »
И аз се записвам в графа чакащи :bfp:


Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #23 -: Юли 10, 2012, 11:17:27 am »
Привет на всички мацки!
Тъй като никой не се погрижи за закуската ни  :balk_77: :balk_77:, аз ще се погрижа за обяда!


Че да си призная аз гладна не мога да стоя  :balk_600:
tesoria късмет миличка и дано ни се похвалиш със  :bfp1: :bfp1:, Много стиснати палчета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Юли 10, 2012, 11:19:38 am от sismondi »
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #24 -: Юли 10, 2012, 12:51:52 pm »
Леле колко вкусно изглежда, мерси sismondi! Ще си хапна малко в разрез с диетата. Лек и успешен ден!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #25 -: Юли 10, 2012, 23:07:56 pm »
:balk_64: Минавам да видя ловуващите и да раздам малко вирусчета  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Успех на всички този месец!
Дано подействат тези вируси, аз само настинка май хващам.... но нека и аз да се цамбурна.... може да се заразя този месец
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #26 -: Юли 16, 2012, 07:31:18 am »
Добро утро , мацки... Никой ли още не се е похвалил със заветните = . Пожелавам на всички лек и спокоен ден и  да ни се случи това чудо , че вече "аман" от чакане и търпение. :)
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #27 -: Юли 16, 2012, 13:38:18 pm »
Здравейте момичета,надявам се приемате нови попълнения!Търсих из форума,но никъде не намерих подобна тема,но бих искала да задам едно въпросче!Последната ми М беше на 29 юни,а трябваше на 26,дойде си нормално с болките и всичко!Но нали има пмс,една седмица преди да ми дойде,имах си ги и като дойде всичко приключва,обаче болките в гърдите не спират,не са много силни,от време на време са,усещам ги и малко тежки,не са пораснали!Исках да питам на вас случвало ли ви се е подобно нещо,или имам някакъв сериозен проблем?
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #28 -: Юли 16, 2012, 17:21:28 pm »
Момичета а аз искам да попитам  ако някоя от вас се е сблъсквала с чудото наречено висок Пролактин ще се радвам на мнение. Моят е 1770, сега ще пия 1 месец Бромокриптин.  :P
Спазих всички изисквания преди теста- не бях пила, кафе, бях спокойна, уж се наспах и всичко останало, бях и на гладно ама ето  :?
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #29 -: Юли 16, 2012, 18:22:58 pm »
Здравей f_27 аз преди 1 год.бях с висок Пролактин 1222.Пих 2 седм.по два пъти на седмица по 1/2 Доситекс и падна на 355,но да ти кажа имам съмнение,че първият път може да е било инцидентно.
Моят съвет е да го повториш преди да почнеш хаповете!
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #30 -: Юли 16, 2012, 21:29:58 pm »
Здравей f_27 аз преди 1 год.бях с висок Пролактин 1222.Пих 2 седм.по два пъти на седмица по 1/2 Доситекс и падна на 355,но да ти кажа имам съмнение,че първият път може да е било инцидентно.
Моят съвет е да го повториш преди да почнеш хаповете!

За съжаление си почнах Бромокриптина, имам да го пия по половин таблеткап вечер по време на хранене цял месец, в лабораторията имаше едно момче , май си беше глътнало езика или нещо такова беше голяма паника, беше, е мен си ме боцнаха в кабинета на докторката ми но после съм седяла 2 часа заради подута вена на същата ръка. С компрес от лед и бинт и после студент компрес с риванол  :lol:.
Достинекса не е ли към 150 лв, както и да е , ще видим никога не съм имала проблеми с Пролактина...
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #31 -: Юли 16, 2012, 21:38:38 pm »
Ами за това ти казвам,че може да е инцидентно висок.
А в интерес на истината 8 табл.Достинекс бяха около 80 лв.
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #32 -: Юли 17, 2012, 20:06:35 pm »
Здравейте момичета,надявам се приемате нови попълнения!Търсих из форума,но никъде не намерих подобна тема,но бих искала да задам едно въпросче!Последната ми М беше на 29 юни,а трябваше на 26,дойде си нормално с болките и всичко!Но нали има пмс,една седмица преди да ми дойде,имах си ги и като дойде всичко приключва,обаче болките в гърдите не спират,не са много силни,от време на време са,усещам ги и малко тежки,не са пораснали!Исках да питам на вас случвало ли ви се е подобно нещо,или имам някакъв сериозен проблем?
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #33 -: Юли 19, 2012, 09:00:49 am »
Май вече си имаме  :bfp: Ivelinka :wink: :lol:
Тихичко честито и дано те последваме и ние :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #34 -: Юли 19, 2012, 14:21:36 pm »
Заповядайте на следобедно кафенце и още нещо


ivelinca дано всичко да е наред!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #35 -: Юли 19, 2012, 21:36:39 pm »
Май вече си имаме  :bfp: Ivelinka :wink: :lol:
Тихичко честито и дано те последваме и ние :bighug: :bighug: :bighug:
ох , милички страх ме е да се похваля, да не ми мине котка път... вчера след обяд си правих тест беше  :bfp1:с бледа втора черта. Тази сутрин с първа урина си направих пак и ... нищо...е, излезе една ама почти въображаема..., но контролната на теста също беше бледа ... стигна ми да се отчая де... След работа към 18:00 пак реших да си направя  и Слава Богу пак се появи бледа втора черта , ох, я да ви пратя снимка на тестчето да видите и вие дали е положителен според вас
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #36 -: Юли 19, 2012, 21:44:20 pm »
ето го и него , но имайте предвид ,че теста е от най-евтините и не е за ранно засичане на бременност ,а и е правен ден преди предполагаемата менструация... кажете моля ви какво мислите
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #37 -: Юли 19, 2012, 21:47:24 pm »
ето го и него , но имайте предвид ,че теста е от най-евтините и не е за ранно засичане на бременност ,а и е правен ден преди предполагаемата менструация... кажете моля ви какво мислите

Според мен,най-добре е да си пуснеш кръвен тест!!!
Така ще е на 100% сигурно :wink:
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #38 -: Юли 19, 2012, 21:50:12 pm »
и аз си го мислих, но малко ме е шубе от игли, при него от вената ли се вземаше пробата?
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #39 -: Юли 19, 2012, 21:54:31 pm »
и аз си го мислих, но малко ме е шубе от игли, при него от вената ли се вземаше пробата?
О даа, от вената! :wink:
Няма нищо страшно!  :wink:
Примери се! Ако си бременна, дано да е така - ще ти се налага често да даваш кръв  :wink:
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #40 -: Юли 19, 2012, 22:01:28 pm »
и аз си го мислих, но малко ме е шубе от игли, при него от вената ли се вземаше пробата?
О даа, от вената! :wink:
Няма нищо страшно!  :wink:
Примери се! Ако си бременна, дано да е така - ще ти се налага често да даваш кръв  :wink:

олелеее  osi_12 , е ... пожелавам си го от сърце и на всички тук да ни боцкат все по такива поводи... щом е така ако успея утре да се измъкна по-навреме от работа ще отида да видим какво ще покаже. Извинявай, че продължавам да те занимавам, но не знам наистина.. ,когато се пусне кръвният резултатите веднага ли ще излязат и трябва ли да отговарям на някакви условия като да не съм яла, пила, ходила до WC и т.н. и има ли значение сутрин ли ще се пусне или може и след обяд
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #41 -: Юли 19, 2012, 22:05:30 pm »
....... Извинявай, че продължавам да те занимавам, но не знам наистина.. ,когато се пусне кръвният резултатите веднага ли ще излязат и трябва ли да отговарям на някакви условия като да не съм яла, пила, ходила до WC и т.н. и има ли значение сутрин ли ще се пусне или може и след обяд
Кръвен тест се пуска сутрин, няма значение дали си яла или пила, а резултатите излизат около обяд! Всичко зависи от лабораторията в която го правиш  :wink:
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #42 -: Юли 19, 2012, 22:32:26 pm »
Много , много благодаря за това, че ми обърна внимание... за жалост щом е задължително да е сутринта няма да мога да отида скоро... най рано ще успея във вторник или сряда, което обезсмиля всичко, защото до тогава уринните тестове трябва да покажат наличие или неналичие на бременност. Пак от сърце ти благодаря
  :bighug: :balk_81:
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #43 -: Юли 20, 2012, 17:23:55 pm »
:balk_64: Минавам да видя ловуващите и да раздам малко вирусчета  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Успех на всички този месец!
Дано подействат тези вируси, аз само настинка май хващам.... но нека и аз да се цамбурна.... може да се заразя този месец
Marmoranka заразна си скъпа .... благодаря ти за което
днес пак си повторих теста и чертата е по-видима от вчера ...
не мога да повярвам  .... с всеки изминал ден все повече започвам да осъзнавам , че май наистина съм бременна (ох дано Боже)
Обичам ви момичета, с цялата си искреност го пиша... макар да не съм коментирала много във форума постоянно ви чета и усещам вашата подкрепа, съпричастност иии не знам... обхванаха ме емоциите нещо, дано не съм ви отегчила много . На всички мнооооооооооооого скоро същото щастие пожелавам !
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #44 -: Юли 20, 2012, 20:50:05 pm »
Толкова се радвам, когато има раздвижване в тази темичка. Нека повече момичета се похвалят с + тестчета, а на виделите две чертички тихичко честито.


Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #45 -: Юли 22, 2012, 09:58:31 am »
Добро утро поспаланки!
Заповядайте на закуска :)


Усмихнат и ползотворен ден!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #46 -: Юли 22, 2012, 19:16:16 pm »
Благодаря, и за закуската и за пожеланието.. и хайде де де никой ли няма да се похвали, освен мен... чакам ви да правим тема на "Току що забременелите". Целувки и много късмет на всички
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #47 -: Юли 22, 2012, 23:16:05 pm »
Честито ivelinca! :P
Хайде скоро да се похвалиш с точица.
А на останалите ви пращам  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #48 -: Юли 23, 2012, 14:54:16 pm »
Момичета и аз се цопвам под вирусчетата и се надявам още този месец да имам приятна изненада  :bfp: :bighug:
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #49 -: Юли 24, 2012, 07:59:35 am »
Явно и този месец не ни е било писано да видим двете така желани чертички  :( Септември продължаваме, че доки сега е отпуска. Желая успех на всички очакващи  :bfp:


*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #50 -: Юли 25, 2012, 12:16:38 pm »
здравейте милички, пожелавам ви един прекрасен ден , изпълнен с много слънчеви усмивки и положителни емоции, моля се от сърце през този  месец да има порой от  :bfp:       :P      :bighug: :goodluck:


Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #51 -: Юли 25, 2012, 14:01:16 pm »
Само лекичко да се цопна и в тази тема и аз накрая  :wink: . След слабия положителен уринен тест и доста по-положителния кръвен тест от вчера започвам и аз да се моля на Бога да видя малката точица на 8-9.08,за когато ме записа моя док.Днес говорих с него по по повод на лекото кафеникаво зацапване и ужасното опъване в корема и кръста и според него това е нормално.
Вярвам, надявам се и пожелавам успех на всички, които като мен мечтаят за малкото същетво. :bori_020:
 :bighug:   
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #52 -: Юли 26, 2012, 13:11:47 pm »
Здравейте, момичета! Записвам се в темичката, на чакащите  :bfp:
От 7 месеца правим опити, но без резултат за сега...
Правих си стандартните изследвания и лекарката ми каза, че всичко изглежа наред!
Надявам се наистина да е така и скоро да мога да се похваля с + тестче, както и всички момичета тук!  :D
Ще ми е приятно да си споделя и да обменяме опит, от известно време мисля само за бебенце  :bori_002:
Усмихнат ден, момичета (със сигурност ще е слънчев  :D)!

Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #53 -: Юли 29, 2012, 15:33:44 pm »
Здравейте и от мен мили момичета,мен ме"изгониха"от друга тема,защото не съм била в правилната и ми дадоха линк за тази :lol: :lol: :lol:Надявам се да не се задържа много тук,защото чакам да НЕ ми дойде утре и мисля в други ден да си направя тест,но интересното е,че БТ е 36.9,та въпроса ми е кога температурата трябва да е над 37 градуса,преди да ми дойде или след като ми закъснее за да е сигурно,че съм:))

Благодаря предварително и успех на всички НЕ чакащи
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #54 -: Юли 29, 2012, 21:52:56 pm »
Здравейте и от мен мили момичета,мен ме"изгониха"от друга тема,защото не съм била в правилната и ми дадоха линк за тази :lol: :lol: :lol:Надявам се да не се задържа много тук,защото чакам да НЕ ми дойде утре и мисля в други ден да си направя тест,но интересното е,че БТ е 36.9,та въпроса ми е кога температурата трябва да е над 37 градуса,преди да ми дойде или след като ми закъснее за да е сигурно,че съм:))

Благодаря предварително и успех на всички НЕ чакащи
Здравей,и аз се присъединявам към всички вас ....и аз утре чакам да не ми дойде,температурата ми е 37.1 и се моля да не ми падне :) На въпроса ти кога трябва да е над 37 -при всеки е различно,дори може да си бременна и пак да не се покачи.......успех с теста!
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #55 -: Юли 29, 2012, 22:38:33 pm »
Добре дошли,момичета!
Пожелавам ви в най скоро време да се преместите при бременните,а тук да раздавате вирусчета :pink_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #56 -: Юли 30, 2012, 00:52:14 am »
Благодарим,дай Боже,а дали някой ще ми каже нещо по моя въпрос:)
*
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #57 -: Юли 30, 2012, 11:10:50 am »
Здравейте и от мен мили момичета,мен ме"изгониха"от друга тема,защото не съм била в правилната и ми дадоха линк за тази :lol: :lol: :lol:Надявам се да не се задържа много тук,защото чакам да НЕ ми дойде утре и мисля в други ден да си направя тест,но интересното е,че БТ е 36.9,та въпроса ми е кога температурата трябва да е над 37 градуса,преди да ми дойде или след като ми закъснее за да е сигурно,че съм:))

Благодаря предварително и успех на всички НЕ чакащи


Не е задължително Т да се покачи до 37 градуса, мо же при теб да си остане и 36,9 и пак да си бременна. Има жени с по-ниска БТ. Ето къде може да почетеш за метода на БТ. И дано скоро се преместиш в темата на бременните.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=1633.0
А в тази тема може да разгледаш вече бременни графики и ще видиш, че има такива и с Т в ЛФ по-ниска от 37 градуса.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=9986.0
« Последна редакция: Юли 30, 2012, 11:15:39 am от ra4ko75 »


Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #58 -: Юли 30, 2012, 19:32:40 pm »
Много ти благодаря за винаги изчерпателната информация rа4ко75,страхотна си:)Утре вече би трябвало да разбера дали има нещо или не,защото днес не ми дойде,но се чудя дали да не поизчакам още ден два за по сигурен резултат в уринното тестване,въпреки,че все пак може да се засече и след 1 ден закъснение,но....за по сигурно:))))Дано и ти по скоро се преместиш в друга тема мила и още веднъж благодаря.

Успех и на всички други дано Август месец донесе на всички повече щастие и положителни тестчета
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #59 -: Юли 31, 2012, 10:02:43 am »
Ето една бременна графика с температура под 37 градуса (моята графика) :)
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=85411

Успех на всички!!!
[/url]
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #60 -: Юли 31, 2012, 11:09:41 am »
Добро утро и от мен,krasi(ahiito) нещо немога да ти видя графиката мила,опитах и по двата начина да я отворя като отворих линка който си дала и като те потърсих в графики на потребили с ник-а ти и не става пише,че потребител с такова име несъществува което учевидно не е така:))))))
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #61 -: Юли 31, 2012, 11:40:03 am »
При мен за съжаление тази сутрин си направих тест и беше отрицателен,а ми закъснява с 1 ден.Може би е още рано,но нали тестовете вече отчитат и след 1-я ден закъснение...така или иначе ще си направя след 1-2 дена още един,сигурна съм,че няма да ми дойде,защото до сега за 28г никога не ми е идвало на датата(а и тя беше вчера),напротив винаги ми е идвало от 5 до 7 даже до 10 дена по рано,а да не говорим,че никога не ми е закъснявало.Вече незнам дали не си въобразявам и внушавам,но имам болки в кръста т.е само вчера днес нямам,леко ме наболяват зърната(но само ако ги пипна,не са подути и напрегнати,не са и потъмняли)и аз имам едно жълтеникаво течение по бельото си,гади ми се всеки ден,но не повръщам,нямам болки ниско долу нито придръпвания,вие ми се свят,но не ми се спи постоянно както казват всички,чувствам се отпаднала,но незнам дали не е от времето имам горещи и студени вълни,уморявам се бързо,пишкам много често(постоянно през ноща,но това го дължа,че на скоро имах Цистит и може още да ми се изчистват лекарствата които пих),събуждам се рано независимо кога съм легнала в последно време се събуждам всяка сурин различно като бяхме на почивка в балкана се събуждах бодра единия ден в 04:00ч сутринта,а другия в 06:00ч,а като се прибрахме в къщи се събуждам в 07;00-07:30ч и незнам какво да си мисля.Ако не е бременност се притеснявам и не спирам да мисля какво може да е.Знам,че не трябва да се вкарвам в филми и да спра да мисля лоши неща,но...немога  :balk_146:
« Последна редакция: Юли 31, 2012, 11:43:00 am от kasmetliika »
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #62 -: Юли 31, 2012, 14:44:13 pm »
kasmetliika, ник-а ми в календара е ahiito, но си нямам идея защо не отваря от линка.
Желая ти тези симптоми да се окажат началото на най-прекрасните 9 месеца :) (аз също страдах от безсъние) А за теста - може още да е било рано, всеки организъм е различен.
[/url]
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #63 -: Юли 31, 2012, 15:13:51 pm »
Най-после я видях мила,благодаря ти много за графиката и пожеланията,а на твойто малко бебче му пожелавам едно прекрасно и щастливо детство:)
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #64 -: Юли 31, 2012, 15:43:50 pm »
благодаря ти, миличка :)
[/url]