0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Шофьорски курсове - Варна
« -: Юни 30, 2012, 09:36:49 am »
Здравейте,
Искам да започна шофьорски курсове Б кат. във Варна, но не мога да се спра на автошкола и инструктор поради големия избор на такива. Ще ви помоля да споделите опита си:

1. През коя година къде сте карали курс?
2. Коя автошкола?
3. Кой Инструктор
4. Доволни ли бяхте от отношението и курса?
Ще се боря до край, за да те имам!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #1 -: Юни 30, 2012, 09:58:04 am »
Меги аз взех книжка минала год.януари мес./на дърти години се престраших да стана шофьор/,започнах курса ноември 2010год.,във "Силви инс",мъж и жена са,много съм доволна,карах на Опел Зафира.
Мога да ти препоръчам и едно младо момче,колага ми беше,наскоро завърши и започна да работи като инструктор,свястен е.Ако проявяваш интерес ще ти дам телефоните им.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #2 -: Юни 30, 2012, 10:09:26 am »
Марина75, ще бъда благодарна, пиши на лични, но аз все пак чакам и други момичета да се включат.
Ще се боря до край, за да те имам!
*
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #3 -: Юни 30, 2012, 10:41:28 am »
Здрасти,
аз взех книжка март.2011 г. Школата е Кали, а инструктор ми беше Явор Димитров. Много съм доволна, първо заради базата, която имат. А на Явор винаги ще съм благодарна на тънкостите, които ме научи, защото по-късно се оказа, че са много важни, за да шофираш безопасно и добре. Колкото и в началото да бях зле в шофирането, взех всички изпити от първият път.
Имаше и друго важно при преподаването в школата, но него мога да споделя на лични.
Важното е да намериш мястото, което на теб ти харесва.

26.09.2019
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #4 -: Юни 30, 2012, 11:45:22 am »
yanicka
пиши моля те на лични, ако има нещо което не може да се сподели тук. Много съм неориентирана и имам нужда от съвети и препоръки
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #5 -: Юни 30, 2012, 13:54:51 pm »
Привет! Аз карах курса при Бейков преди 2-3 години и съм изключително доволна. Научи ме на много неща. Сега незнам към коя фирма е. Мога да дам телефон.

Поздрави и успех!
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #6 -: Юли 02, 2012, 17:30:07 pm »
Хайде мили мами никой ли не е карал скоро шофьорски курсове  8O, споделете опита си  osi_1 :help1:
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #7 -: Юли 02, 2012, 19:09:53 pm »
Виа кар, при Желязко Михов, 2011 г, взех си изпитите от първия път. Нямам оплаквания от курса.
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #8 -: Юли 04, 2012, 13:51:44 pm »
Момичета спрях се на Автошкола МАРЧЕЛИ - Марчо Марков, има ли някой да е карал при него курсовете и да има отзиви?
Ще се боря до край, за да те имам!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #9 -: Юли 04, 2012, 22:36:30 pm »
А знаете ли теорията къде и по кое време се кара?
07.10.2009
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #10 -: Юли 05, 2012, 13:28:24 pm »
всяка четна седмица започва теория, сега на 09.07 и 23.07 - през седмица, някъде около техникумите
Ще се боря до край, за да те имам!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #11 -: Юли 05, 2012, 13:47:15 pm »
Карах курс преди пове4е от десет години при Николай Колев-НИКИКАР55
http://www.facebook.com/nikolaj.kolev1
Взех книжката и бях толкова убедена  и сигурна в себе си ,4е на втората седмица пътувах сама за София и си карах  и на градско в трафика без проблем.
Пожелавам ти успех и успешен избор.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #12 -: Юли 05, 2012, 15:42:02 pm »
всяка четна седмица започва теория, сега на 09.07 и 23.07 - през седмица, някъде около техникумите
Мерси за инфото,а знаеш ли в колко часа се провеждат часовете и всеки ден ли трябва да се ходи? Аз също мисля да карам курса, но ходенето на теорията май ще ми е проблем.
07.10.2009
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #13 -: Юли 05, 2012, 17:11:27 pm »
power аз доколкото проучих  теорията е десет поредни делнични дни в 17ч - 17.30ч
Аз смятам да започвам на 23.07 и инструктура на който съм се спряла Марко марчев - школа Марчели ми каза че можем да започнем кормуването и преди да съм минала теорията и ще се съобрази изцяло със свободното ми време.
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #14 -: Октомври 16, 2018, 16:09:15 pm »
Привет момичета,

Открих няколко форума за шофьорски курсове в град Варна и тъй като става на въпрос да запиша дъщеря си на курс по кормуване за В категория ми се иска да споделите мнения за добра автошкола.

Моля за мнения и препоръки. Ще съм благодарна за всякакви отзиви.
« Последна редакция: Октомври 19, 2018, 08:43:52 am от Елфи »
*
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #15 -: Октомври 16, 2018, 18:33:48 pm »
Аз съм чувала добри отзиви.От 2ма души.Аз изкарах моя курс във "Василеви" преди около 3 години,но избрах школата заради един конкретен инструктор и се записах точно при него.И аз карах на нова кола,производство годината на курса,после като купих моя 11 годишна видях каква е разликата в спирачката :D.Има един сайт за успеваемост на автошколите във Варна ,както и за % успеваемост при всеки един изпитващ от ДАИ.Ако не го намериш мога да го потърся и аз.За изпитващите гарантирам,класацията е 100% точна.На мен се падна небезисвестният Каракашев,абсолютна гилотина е,и после видях неговия процент там.
*
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #16 -: Октомври 17, 2018, 13:20:41 pm »
Не мога да посъветвам за конкретна школа, но като човек, който кара активно из цяла Европа и има книжка от 14 години ще си позволя да ти дам съвет, Светлана. Кормуването е хубаво да не е на чисто нова кола, защото после шокът е по- голям. С лесното бързо се свиква, но ако нямате чисто нова кола после ще ѝ е много терсене на момичето. Другото- гледайте кормуването да е в зимни условия- да има сняг. Пак по същата причина- на сухо и чисто лесно се кара, но на сняг 80% от шофьорите не могат.
Късмет с намирането на подходящия инструктор, че там трябва да ти допадне човека.
Re: Шофьорски курсове - Варна
« Отговор #17 -: Октомври 24, 2018, 17:59:15 pm »
Не мога да посъветвам за конкретна школа, но като човек, който кара активно из цяла Европа и има книжка от 14 години ще си позволя да ти дам съвет, Светлана. Кормуването е хубаво да не е на чисто нова кола, защото после шокът е по- голям. С лесното бързо се свиква, но ако нямате чисто нова кола после ще ѝ е много терсене на момичето. Другото- гледайте кормуването да е в зимни условия- да има сняг. Пак по същата причина- на сухо и чисто лесно се кара, но на сняг 80% от шофьорите не могат.
Късмет с намирането на подходящия инструктор, че там трябва да ти допадне човека.
Напълно съм съгласна и в допълнение искам да кажа, че все повече хора искат да карат курсовете на автоматик, но после като се качат на ръчни скорости и става лошо… Все пак не сме в някоя развита държава, където по-голямата част от автопарка да е автоматик…